Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 92 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Płaci ZielonyMail.com
klikaj na fastsurf każdy twój klik to jeden grosz tyle samo dostajesz za każdą reklamę obejrzną przez poleconych POLECAM:
Odpowiedz
[+]
ZielonyMail.com istnieje na rynku programów mailingowych od 1 grudnia 2004 roku i jest jednym z najstarszych, działających w Polsce.
Płacą za:
• Czytanie maili reklamowych: od 1gr do 5gr.
• Klikanie w sekcji płatnych linków od 0.25gr do 1gr.
• Klikanie w sekcji klików konkursowych od 0.05gr do 0.10gr. Co 100 klików losujemy nagrodę 1gr.
• Promowanie strony w sekcji PTP, od 0.5zł do 1.5zł za 1000 unikalnych wejść na stronę PTP.
Ponadto oferują:
• Stały, comiesięczny konkurs klikacza z wysokimi nagrodami, dla najaktywniejszych uczestników.
• Krótkie timery 10 sekundowe lub krótsze, gdy wczyta się reklamowana strona.
• 5 poziomowy program partnerski: 10% - 8% - 5% - 3% - 1%.
• Wypłaty od 15zł, realizowane raz w tygodniu.

Odpowiedz
[+]
Chodzą Wam strony Adnox? U mnie wszystkie przestały nagle działać ;/
Odpowiedz
[+]
(28-01-2014, 14:23)Danni1990 napisał(a): Chodzą Wam strony Adnox? U mnie wszystkie przestały nagle działać ;/

Nie działają, pewnie jakiś problem z serwerem, forum szuwi też nie działa ;)
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
Odpowiedz
[+]
Admin na forum PTCSL pisał o jakichś problemach z jego serwisami, więc pewnie to o to chodziło.
Odpowiedz
[+]
Netele też nie działa, bo te same serwery.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]
ostatnio nie miałąm czasu na klikanie w reklamy, dzisiaj loguje się na zielony mail i imperium reklamy, a tu skrzynka pusta - nie ma żadnych maili. ma ktos tez tak, czy tylko u mnie, moze dlatego ze jakis czas sie nie logowalam?
Odpowiedz
[+]
po 15 dniach automatycznie kasowane są wiadomości, a co do reklam to na 100% były w skrzynce.

Odpowiedz
[+]
Wszystko fajnie, ale neistety niema w PTP opcji z autosurfem, z tego co sie orientuje, narazie tylko polski serwis ktorym jest sejfik, daje w opcji multiptp uzywanie autosurfa, czyli na chwile obecna jest to jedyne rozwiazanie, zeby wykorzystac minuty na hitleap LEGALNIE ( zeby nie bylo bana) bez premium, choc i na premium juz sie zdarzalo ze na shorte.st dostawali bana przed wyplata;]
Odpowiedz
[+]
(02-05-2014, 17:33)MoveR napisał(a): po 15 dniach automatycznie kasowane są wiadomości, a co do reklam to na 100% były w skrzynce.
wiem, że te starsze są kasowane, ale żadnych nowszych też nie było, nie wiem dlaczego
Odpowiedz
[+]
Ja mam co dziennie przynajmniej jednego maila.

Odpowiedz
[+]
Mamy nową odsłonę serwisu Smile

Odpowiedz
[+]
Jest też nowy baner - prezentujący aktualne zarobki użytkownika.
Odpowiedz
[+]
Kasa w ciagu 48hYahoo na koncieClap
Odpowiedz
[+]
Wypłacam już bardzo długi czas i kasa zawsze była nigdy nie było problemów, czysta przyjemność
Szukasz ciekawych gier ? Znajdziesz je na https://gryfun.pl z możliwością wybrania ulubionej kategorii na siebie 
Odpowiedz
[+]
ZielonyMali w dalszym ciągu płaci, dowód wypłaty: http://forum.zarabianie24.net/t-wyplata-...#pid140105
Odpowiedz
[+]
dzisiaj sprawdze
Odpowiedz
[+]
próbuję! Big Grin
Odpowiedz
[+]
Witam
tutaj daję stronkę do różnego rodzaju otrzymywania bitcoinów za free.
sam wypróbowałem i są wypłacalne.
Odpowiedz
[+]
może być choć jakoś nie przekonują mnie te polskie 0,00001 grosza
Odpowiedz
[+]
mnie nie przekonują dwie sprawy - wysokość stawek oraz zwykłe spamowanie skrzynki emailowej. Już i tak wystarczy mi spamu od właściciela serwisu czy to onet czy tlen czy która kolwiek inna firma/serwis. Uzbieranie minimum do wypłaty też czasochłonne.
Ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę że wszystkie polskie programy należą do tej samej osoby co widać po samym logowaniu nawet. Ktoś się dorabia kosztem wielu którzy zaczęli i szybko odpuścili widząc swoje marne zarobki. On korzystając ze współpracy z google zbiera porządną kasę. Jak to polak - aby wykorzystać innych-naiwnych że tak się wyrażę. Nawet jak płaci to gra nie warta świeczki.
Odpowiedz
[+]
(19-10-2016, 22:27)kawaleria25 napisał(a): mnie nie przekonują dwie sprawy - wysokość stawek

Stawki są jakie są, ale akurat programy firmy Adnox, w porównaniu do polskiej konkurencji GPTR, są w miarę mało pracochłonne, nie ma w nich niekończących się klików konkursowych za 0.00000001 (jak na przykład w Sejfiku itp).

(19-10-2016, 22:27)kawaleria25 napisał(a): oraz zwykłe spamowanie skrzynki emailowej. Już i tak wystarczy mi spamu od właściciela serwisu czy to onet czy tlen czy która kolwiek inna firma/serwis.

Spam - to wiadomości niechciane, natomiast każdy, kto przystępuje do programu GPTR, zgadza się dobrowolnie na otrzymywanie płatnych maili.
I tutaj znowu warto podkreślić, że w programie ZielonyMail, jak i pozostałych programach firmy Adnox, tych płatnych maili przychodzi najwięcej - wszystkie o wartości minimum 1 grosz (najwięcej w porównaniu do konkurencji GPTR).

(19-10-2016, 22:27)kawaleria25 napisał(a): Uzbieranie minimum do wypłaty też czasochłonne.

To prawda - zarabianie w polskich programach GPTR (w zagranicznych zresztą też) to szybkich nie należy. Jednak dobicie tutaj do wypłaty, jest znacznie bardziej pewne, niż w wielu nowych bux'ach, które pojawiają się i jeszcze szybciej znikają razem z pieniędzmi użytkowników.

Szybkość zarabiania zależy też od ilości aktywnych poleconych.

(19-10-2016, 22:27)kawaleria25 napisał(a): Ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę że wszystkie polskie programy należą do tej samej osoby co widać po samym logowaniu nawet.

To akurat nie prawda. Największe polskie programy GPTR należą do kilku osób (do kilku legalnych, zarejestrowanych firm). Najbardziej popularne i od lat wypłacalne, to programy firmy Adnox (do której należy ZielonyMail - admin Pampers), dalej są programy firmy Ivo-Net (admin Netele) oraz programy firmy Anti-TAU (admin Miroka), no i oczywiście sejfik (admin Markonix). Trzej pierwsi posiadają po kilka serwisów tego typu.

(19-10-2016, 22:27)kawaleria25 napisał(a): Ktoś się dorabia kosztem wielu którzy zaczęli i szybko odpuścili widząc swoje marne zarobki.

Zasady, regulamin programu ZielonyMail, (jak i podobnych stron są raczej jasne). Nikt tutaj nie ukrywa wysokości stawek, uczestnictwo w programie jest dobrowolne.

Dla mnie największym paradoksem jest to, że ludzie zamiast wybierać wypłacalny od wielu lat program ZielonyMail, i spokojnie budować siatkę poleconych, to wolą klikać w SCAMACH typu eRmail - gdzie zapisało się ponad milion użytkowników, ale jeszcze nikt nie widział dowodu wypłaty.

(19-10-2016, 22:27)kawaleria25 napisał(a): On korzystając ze współpracy z google zbiera porządną kasę. Jak to polak - aby wykorzystać innych-naiwnych że tak się wyrażę. Nawet jak płaci to gra nie warta świeczki.

Teraz to trochę popłynąłeś. Google nigdy nie współpracowało i nie współpracuje z programami GPTR, regulamin Google AdSense jasno zabrania wstawiania reklam Google na stronach www, gdzie:

"Witryny typu „pay-to” obiecują użytkownikom płatności lub premie za klikanie reklam, przeglądanie zasobów internetowych, czytanie e-maili lub za inne podobne czynności." źródło <<--

Jeśli jakiś wydawca reklam Google Adsense wspomaga się programami GPTR, to raczej prędzej czy później AdSense zbanuje mu konto.

(19-10-2016, 22:27)kawaleria25 napisał(a): Jak to polak - aby wykorzystać innych-naiwnych że tak się wyrażę. Nawet jak płaci to gra nie warta świeczki.

Program ZielonyMail, jak i pozostałe programy firmy Adnox na chwilę obecną są jak najbardziej wypłacalne i uczciwe (płacą od wielu lat). Tak wypłacalnych programów ze świeczką szukać wśród zagranicznych bux'ów, które znikają jeszcze szybciej, niż się pojawiły.
Odpowiedz
[+]
Ja zbieram mam troche ale nie wypłacam
Odpowiedz
[+]
ja tez zbieram i jak moge wypłącamLaie_67Laie_67
Odpowiedz
[+]
Witam, jestem tu nowy co do Zielonego Maila - nie chce odradzać ponieważ program jest jak najbardziej wypłacalny,ale żeby uzbierać wypłatę bez reflinków jest to naprawdę mozolna i czasochłonna praca...więc jeśli ktoś chce w miarę w krótkim czasie coś wypłacić to na pewno nie w tym programie... Big Grin
Odpowiedz
[+]
Czy żeby wymienić kredyty za promowanie PTP trzeba mieć jakąś aktywność procentową w skali miesiąca? np. tak jak jest w sejfik.com
Odpowiedz
[+]
Nie musisz mieć aktywności .
Musisz mieć tylko nazbierane 1000 i wiecej kredytek by wymieć.
Spełniajac ten warunek wymieniasz w każdym momencie.
Odpowiedz
[+]
Podpiąłem pod wątek link do dowodów wypłat z programu. Na allegro widziałem możliwość wykupu reklamy w serwisie, więc podejrzewam, że środki na wypłaty są.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» Dziennik FOREX (+700.9% zysku w 2020 roku) - sprawdzam czy na forex można systematycznie zarabiać

Odpowiedz
[+]
(14-05-2020, 14:46)Pan Inwestor napisał(a): Podpiąłem pod wątek link do dowodów wypłat z programu. Na allegro widziałem możliwość wykupu reklamy w serwisie, więc podejrzewam, że środki na wypłaty są.

Możesz dać link do allegro z ich ofertą reklamową? Chce zobaczyć czy jest coś taniej.
Odpowiedz
[+]
(18-05-2020, 17:33)123mamut napisał(a):
(14-05-2020, 14:46)Pan Inwestor napisał(a): Podpiąłem pod wątek link do dowodów wypłat z programu. Na allegro widziałem możliwość wykupu reklamy w serwisie, więc podejrzewam, że środki na wypłaty są.

Możesz dać link do allegro z ich ofertą reklamową? Chce zobaczyć czy jest coś taniej.

https://allegro.pl/uzytkownik/arial-medi...i-1-2-0513
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości