Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 100 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Płaci ysense (dawny clixsense.com)
>> Peanut Labs  >> narzędzia do pielęgnacji ogrodu >> + 0,53 $ Cool
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
(16-09-2019, 17:07)jj077 napisał(a): A najgorsze jest, że kontakt, obsługa, pomoc - praktycznie nie istnieje, jest do bani w porównaniu do CS. Przykład - jest ankieta - wszystko idzie dobrze.. nagle koniec - brak formalnego zakończenia ankiety, nie ma też ekranu Congratulations. Przy wysłaniu ticketa - żądają tego - ale co wysłać? Mialem wprawdzie ankiety które mają swój ekran końcowy typu: dziękujemy za poświęcony czas, nastąpi teraz przekierowanie (i to trzeba skopiować).. Ale wiele ankiet kończy się niespodziewanie - i to z powodzeniem, zapłacone.. ale co jeśli nie - co ma się wysłać - gdy owa ankieta nie ma wewnętrznego zakończenia typu "dziękujemy" . Osobiście przestałem do nich pisać, kilka ankiet miałem pomyślnie ukończonych - nawet z screenami - ale to walenie głową w mur - w zadnym przypadku nie uwzględniono. Teraz mają nową metodę - pisania w koło.. potrzebujemy zrzut i numer ankiety.. proszę.. po kilka dniach potrzebujemy zrzut ekranu i nr ankiety..proszę i tak wkoło.. dyskusja z automatem.. bez sensu.. Toluna na przykład nie płaci (nie warto marnować czasu).. Oczywiście wina jest po stronie yS (piszą o tym na zagranicznych forach, multum wpisów).. i dalej to trwa. Całkiem nie zrozumiałe jest to, że router OW po 5 kliknięciach (celem szukania ankiety) znika.. dlaczego? Norma?  Zła wola? Nie wiem - w CS było też norma 5 ale wykonanych ankiet na dobę.. Powiedzmy sobie szczerze - minęło półtora miesiąca - poprawianie tego wszystkiego idzie powoli. Jedynie płatności są ok.

I co z tego ze platnosci sa ok, jak by do min. dojsc trzeba dostac cash za ankiete, a jak nie zaliczaja ankiety (mi juz kilkakrotnie) to nie idzie dojsc do platnosci  nie jest ok Devil
Odpowiedz
[+]
Chyba tracą płynność finansową - posty ludzi z całego Świata... Na PayPal już niektórzy 10 dni czekają...
Ciekawe - czy to z faktu większej ilości pracy - dojście Skrilla (i zlecenia z wielu krajow - gdzie to jedyna opcja płatności).. czy też płynność finansową stracili. Jim sobie prowadził program spokojnie i mądrze przez 12 lat.. tu nieustające problemy.. Nawet bank by nie dał rady jakby wszyscy sie rzucili wypłacać kasę.. a że jest nerwowo to każdy zleca nawet minimum jak dojdzie do niego.
Odpowiedz
[+]
>> Peanut Labs >> sport >> + 0,31 $ Cool

ps: za parę dni zlecę 25 $ na PP i zobaczymy co z tą " płynnością finansową " Huh
Odpowiedz
[+]
Ja już zleciłem 25$ ale dopiero 2 dni temu, natomiast niepokojące iż dużo wpisów jest od ludzi którzy zlecili 9 września i cisza. Dotyczy to ludzi z różnych krajów. Na dodatek ten admin niejaki: dreday77  logował się ostatnio 2 dni temu - znikł teraz zupełnie, nie odpowiada na pytania ludzi, zamiast uspokoić ludzi komunikatem - np. o zwłoce z przyczyn niezależnym - tak jak Jim w CS.

Uzupełnienie: co niektórzy, którzy zlecili 11 września na PayPal dostali dziś. Wydaje się więc, iż rozpoczęcie wypłat na Skril wzmógł dość znacznie oczekiwanie na wypłatę, spowodował, że mają więcej pracy.
Odpowiedz
[+]
>> Peanut Labs  >> ocena nowego opakowania papierosów LM >> + 0,53 $ Cool
Odpowiedz
[+]
zaliczone dwie ankiety OW >> samochody i rowery elektryczne , razem + 1,16 $ + bonus jutro 0,16 $ Cool 

zlecone 25 $ na PP Upup
Odpowiedz
[+]
Peanut Labs >> pojazdy w firmie >> 3 minuty i + 0,53 $ Cool
Odpowiedz
[+]
OW >> programy lojalnościowe >> + 0,58 $ ; razem dzisiaj 1,11 $ + bonus jutro 0,13 $ Cool

dzisiaj zauważyłem , że strona " nie widzi " zainstalowanego " Browser Addon " , mam zainstalowany od dawna a na stronie głównej mam info " not installed " Huh
Odpowiedz
[+]
No to własnie przed chwilą Tomy podsumował sytuację w yS cyt:
"Witam słuchajcie sytuacja jest dosc trudna nic nie działa jak nalezy wypłaty nie dochodza na czas admin nie odpisuje na tickety niestety my tez jestesmy ignorowani od dzis ponad połowa moderatorow przestaje moderowac forum.
Nie wiem jak to wszystko sie zakonczy miejmy nadzieje ze wroci do normy .
Prosze nie zadawajcie pytac kiedy wypłata, kiedy ankiety bo ja nic nie moge zrobic i tak samo jak wy jestem rozczarowany cała sytuacja
Pozdrawiam"

Wydaje się, że to koniec yS. Oczywiście coś tam płacą, są wpisy... Osobiście ja niestety czekam 2 tydzień na wypłatę PayPal 25$ i mam już blisko kolejnej 21$.  Czy zobaczę te pieniądze - nie wiem... Płacą w/g jakieś bliżej nieokreślonego klucza. Niektórzy dostają po 4 dniach inni od 9 września czekają...
Odpowiedz
[+]
OW >> preparaty na przeziębienie >> + 0,58 $ Cool
Odpowiedz
[+]
płaci aż miło Cool , ja czekałem 2 dni robocze Cool

>>  Użytkownik The Rewards Store wysłał Ci 25,00 USD. Yahoo
Odpowiedz
[+]
(25-09-2019, 20:59)oldman41 napisał(a): płaci aż miło Cool , ja czekałem 2 dni robocze Cool

Jka Ty tak szybko zbierasz ta kase za ankiety... Confused
Odpowiedz
[+]
(26-09-2019, 17:38)arkadiuszz1 napisał(a):
(25-09-2019, 20:59)oldman41 napisał(a): płaci aż miło Cool , ja czekałem 2 dni robocze Cool

Jka Ty tak szybko zbierasz ta kase za ankiety... Confused

bo ja wiem czy tak szybko ? te 25 $ zbierałem ponad 6 tygodni Huh 

kiedyś za dobrych czasów w 6 tygodni miałem ponad 45 $
Odpowiedz
[+]
>> Peanut Labs >> ocena różnych marek kawy >> + 0,44 $ Cool
Odpowiedz
[+]
CINT >> zakupy przez internet >> + 0,58 $ Cool
Odpowiedz
[+]
Peanut Labs  >> ocena firm komputerowych >> + 0,53 $ Cool
Odpowiedz
[+]
OW >> rośliny >> + 0,58 $ Cool
Odpowiedz
[+]
dwie ankiety >> Peanut Labs >> smartfony i internet >> + 1,36 $ Yahoo
Odpowiedz
[+]
YS >> golarki elektryczne >> + 0,60 $ Cool
Odpowiedz
[+]
OW >> zakupy i Peanut Labs  >> lornetki i lunety celownicze , razem dzisiaj + 1,71 $ + bonus jutro 0,21 $ Yahoo
Odpowiedz
[+]
Peanut Labs >> preparaty na alergię >> + 0,77 $ Cool
Odpowiedz
[+]
OW >> dostawcy energii >> + 0,58 $ Cool
Odpowiedz
[+]
a mi znowu dwoch ankiet nie zaliczyli...mimo ze zrobilem je do konca..\
Odpowiedz
[+]
po dwóch dniach od zlecenia >> Użytkownik The Rewards Store wysłał Ci 10,00 USD. Cool
Odpowiedz
[+]
Udalo mi sie dzis zaliczyc pierwsza ankiete od startu nowej odslony...
Mialem juz tu nie klikac ale cos na koncie zostalo to postaram sie uciulac do tych 10$ chyba ze cos mi sie wkoncu ruszylo
Odpowiedz
[+]
Peanut Labs - Telewizja + 0,80 $ i OW - Netflix + 0,58 $ , razem dzisiaj 1,38 $ + bonus jutro 0,17 $ Yahoo
Odpowiedz
[+]
ha ha przywrocili payoneer ha ha ale zeby wyplacic na payoneer to trzeba 52$ przelac...ha ha rok bede zbieral
Odpowiedz
[+]
OW >> ubezpieczenia >> + 0,58 $ Cool
Odpowiedz
[+]
OW i CINT >> sklepy meblowe i opony >> razem dzisiaj 1,22 $ + bonus jutro 0,17 $ Cool
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości