Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Płaci www.PaidToClick.in

[Obrazek: banner1.gif]
Program sprawdzony i placi od lat. Na clickers plugin jest
klik 0,0001-0,01
Brak limitow na DR i RR
klik poleconego 10%
klików dziennie - 15+
platne maile 0,05c
promowanie wlasnego reflinka 5c/1000uv
program wyplacil juz 2 miliony $
minium : 0,03 na PP , 1 $ na PZ
dzienny zarobek 2-3centy
oczekiwanie na wyplate - max 48h

zapraszam do zapisu
Temat przejęty
[-] 1 użytkownik podziękował Cola za ten post:
  • kytorr
Odpowiedz
Program godny uwagi, bo stary i sprawdzony. Żeby jednak zarobić tutaj coś konkretnego to trzeba się na śmierć zaklikać Tongue
Zapraszam na ranking bux Wink
Odpowiedz
(29-11-2010, 19:36)kyrtek4 napisał(a): Program godny uwagi, bo stary i sprawdzony. Żeby jednak zarobić tutaj coś konkretnego to trzeba się na śmierć zaklikać Tongue

promowanie wlasnego reflinka 5c/1000uv - odpowiednia promocja w pewnych programach i kasa leciSmile
Odpowiedz
dzis wyplacilem 2$

niedlugo wrzuce dowód i wyciaglem ta akse glownie z promowanie reflinkaSmile)))))))
Odpowiedz
Witam. Nie wie ktoś co się stało z paidtoclick.in?? Przedwczoraj zaczęło się tam pojawiać mnóstwo podejrzanych reklam o wartości 0,0007 czyli wyższej niż zdecydowana większość (0,0003). Zastanawiałem się, czy strona po tylu latach się nie stała scamem ale wypłaciłem to co dzięki tych nowych reklamach za 0,0007 zarobiłem i wypłata jak zwykle doszła po 1 dniu. Może ktoś hackuje?? - jest to podejrzane, gdyż dziennie teraz idzie zarobić nawet do 20 centów jak się długo klika ( bez poleconych). Tak się pytam, gdyż nie chciałbym żeby nagle ten bux przestał płacić w najbliższej przyszłości bo zawsze niezłe zarobki z niego miałem.
Odpowiedz
(20-01-2011, 13:24)tomason87 napisał(a): Witam. Nie wie ktoś co się stało z paidtoclick.in?? Przedwczoraj zaczęło się tam pojawiać mnóstwo podejrzanych reklam o wartości 0,0007 czyli wyższej niż zdecydowana większość (0,0003). Zastanawiałem się, czy strona po tylu latach się nie stała scamem ale wypłaciłem to co dzięki tych nowych reklamach za 0,0007 zarobiłem i wypłata jak zwykle doszła po 1 dniu. Może ktoś hackuje?? - jest to podejrzane, gdyż dziennie teraz idzie zarobić nawet do 20 centów jak się długo klika ( bez poleconych). Tak się pytam, gdyż nie chciałbym żeby nagle ten bux przestał płacić w najbliższej przyszłości bo zawsze niezłe zarobki z niego miałem.
Też się zastanawiałem ale płaci, a dzisiaj już niestety nie ma tak dużo po 0,007$

Odpowiedz
Niestety wszystko wróciło do normy. W sumie niestety i "stety" bo przez te 2 dni nieźle sobie zarobiłem i przynajmniej wiem, że stronka nie stała się scamem. Cóż trzeba klikać dalej i zarabiać od 5 do 8 centów dziennie.

Jednak dalej są kliki po 0,0007 dzisiaj już zarobiłem 12 centów
Odpowiedz
Minimum $10.00
Sad
to chyba jakiś żart?
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Odpowiedz
zapisałem się, zobaczę jak to wygląda
Odpowiedz
Ja na paidto już troche klikam. Wyplacalem 4 razy za kazdym razem pieniadze szybko dochodzily (24h) Smile
Odpowiedz