Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Płaci Siseo
dziala wam surf?
Odpowiedz
[+]

Nie działa. Podobno zmieniali servery, ale ile w tym prawdy nie wiadomo. Trzeba czekać, może znowu strona będzie działała.
[Obrazek: tasks728x90.png]
Odpowiedz
[+]
Cytat:W przeciągu kilku dni nastąpiło wiele zmian technicznych dla użytkowników naszego systemu min.:

- dodano w zakładce twoje konto podkategorie wypłata z uwagi na liczne pytania jak się wypłaca
- poprawiono znacznie działanie modułu Facebook - teraz dodajemy tylko końcówkę nie cały link, który często naszym użytkownikom sprawiał problemy
- poprawiono moduł i zautomatyzowano realizację wypłat - na wypłatę regulaminowo czekamy do 30 dni, od teraz zwiększono cykl ich wypłat
- rozpoczęto proces tworzenia podkategorii pytania i odpowiedzi

Przypominamy, iż państwo zarabiają prawdziwe pieniądze z aktywności państwa poleconych

Prosimy przeczytać dokładnie regulamin i się z nim zapoznać 90% odpowiedzi na państwa pytania znajduje się w regulaminie.

Zleciłem drobna wypłatę jak dojdzie to tu wrzuce.
Odpowiedz
[+]
Ja zleciłem wypłatę na 5.5zł. Doszła do mnie po 4 dniach. Szkoda, że paypal zabiera całą złotówkę.
[Obrazek: tasks728x90.png]
Odpowiedz
[+]
Ja nadal nie dostałem.
Odpowiedz
[+]
[Obrazek: 63402762533148505274.jpg]
Odpowiedz
[+]
mozecie sie zalogowac na stronie?
Odpowiedz
[+]
kolejna wyplata doszla na konto
Odpowiedz
[+]
Super stronka. Serdecznie polecam !
Odpowiedz
[+]
A mi surf przeliczył ze 112 tysięcy (nie licząc punktów z konkursu poleconych) na gotówkę tylko ok. 62 000, czyli równowartość 1.10 PLN
Czemu nie przeliczył całej kwoty? Na topsurf takiego problemu nie ma.
Odpowiedz
[+]
To gówniane siseo.pl to oszustwo!!! Uzbierasz trochę punktów to Ci konto usuwają!!!
Odpowiedz
[+]
Musiałeś regulamin złamać. Ja nazbierałem blisko 400 000 punktów i nadal mam konto aktywne.
Odpowiedz
[+]
Korzystam i polecam
Odpowiedz
[+]
Zachęcam do zarabiania na stronie
wystarczy być aktywnym zdobywać poleconych i zarabia sie naprawde fajne pieniądze
i dostaje się fajną premię
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości