Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci Ripbux
Nowy polski bux, admin prowadzi firmę jednoosobową. 4 formy zarobku: kliki ptc, kliki punktowe, grid oraz PTP!

ilość reklam: 10 8
wartość: 0,005zł   0,0035zł
klik poleconego: 0,0001zł   0,00005
max. DR: bez limitu
max. RR: brak rr 
minimum do wypłaty: 10zł
metody wypłat: Paypal, konto bankowe
czas oczekiwania: 21 dni od zlecenia
odstęp między wypłatami: brak
ilość dni od rejestracji potrzebne do wypłaty: 0
dzienny zarobek: ~0,10 zł (częste wygrane w GRID)

link polecający: http://ripbux.pl/?ref=kytorr
Odpowiedz
[+]

Refik.
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował megi11 za ten post.
program się rozwija, reklam więcej i naprawdę częste wygrane w GRID.
Odpowiedz
[+]
Program się rozwija, ale nie płaci.....
Z supportem brak kontaktu, zero odzewu....
Odpowiedz
[+]
z wczoraj nawet..
http://ripbux.pl/wyplaty
2 z tych osób znam i potwierdziły mi, że otrzymały wypłaty.
Odpowiedz
[+]
Zatem zmieniam status programu na płaci.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» netzysk.pl - forum o zarabianiu, inwestowaniu, oszczędzaniu i marketingu
Odpowiedz
[+]
Spoko. Wchodząc w link, który zamieścił kytorr: http://ripbux.pl/wyplaty widać tylko jedną wypłatę i to 13.07.2019r.
Odpowiedz
[+]
@valdi107 faktycznie, tylko jedna z nich ma status wypłacona. @kytorr na pewno masz potwierdzone informacje odnośnie tych dwóch osób? Dziwne, że admin nie zaktualizował statusów na stronie, bo to wygląda jakby nie płacił.

» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» netzysk.pl - forum o zarabianiu, inwestowaniu, oszczędzaniu i marketingu
Odpowiedz
[+]
tak, admin z manualnie i z opóźnieniem oznacza statusy. Wypłaty są realizowane w ciągu 21 dni od zlecenia.
Odpowiedz
[+]
Ja na razie czekam.
Odpowiedz
[+]
Kasy nadal nie ma a dziś też grida nie ma bo ludzie reklam nie wykupili.Cienko to widzę. 218go lipca zleciłam,dziś jest 19 nie wypłaca w ciągu 21 dni.
Odpowiedz
[+]
ze względu na opóźnienia zmieniam na "pod lupą"
Odpowiedz
[+]
Raczej do scamów. za kilka dni miesiąc jak czekam na wypłatę.
Odpowiedz
[+]
Dostałam wypłatę.
Odpowiedz
[+]
wypłaty nadrobione, w razie opóźnień będziemy zmieniać ponownie... niestety zmiana stawek na niższe (klik własny obniżony o 40%, z refa o 50% mniej)
niestety przy tych stawkach samotny klikacz będzie zbierał na wypłatę rok, a grając w grida ok 250 dni.

@Adminie Tomku weź się w garść, przekalkuluj stawki oraz zwiększ ilość reklam , chociażby dołóż własne!
Odpowiedz
[+]
(21-08-2019, 20:40)megi11 napisał(a): Dostałam wypłatę.

Miałem opóźnienie ale wypłata zrealizowana
Robię strony www, banery, skrypty itp. Zapraszam
Potrzebujesz pomocy?
Napisz GG: 53263887
[Obrazek: status.asp?id=53263887&styl=3]
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości