• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci Recycle Super Bot [BTC, ETH, LTC ]2,8% dziennie przez 60 dni
?Wstęp:
Moi drodzy, czytajcie cały temat. Każdy kolejny post to aktualizacja co nowego w programie. Pozdrawiam.
     Drogi czytelniku. Poniższa recenzja zarabiania jest subiektywną oceną  firmy The Berlin Group Pty Ltd i ich bota.
Przeczytaj uważnie poniższą recenzję i po podjęciu DECYZJI o początku zarabiania i dołączeniu do programu, skontaktuj się ze mną mailowo lub poprzez wiadomość prywatną na forum. Obierzemy odpowiednie strategie działania, abyś nie czuł się osamotniony, jeśli jesteś początkujący w świecie zarabiania online.
Ze wszystkim sobie poradzimy.?

✅Crypto Growth Bot opiera się o aplikację Telegram  Messanger
Służy on do komunikacji biznesowej, między firmą, a klientem i za jego pośrednictwem obsługujemy nasze kontoi zarabiamy.

?Admini zapowiadają osobną aplikację na Android i iOS, oraz portal internetowy.?
?STATYSTYKI
Dane na dzień 18.10.2018:
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✨ Total Users : 23828
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✨ Bitcoins
✨ Total Active Transactions : 6920
✨ Total Active Recycle : 51156
✨ Total Withdrawals : 10598
✨ Sum of Withdrawals : 181.29642179
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✨ Litecoins
✨ Total Active Transactions : 3603
✨ Total Active Recycle : 14534
✨ Total Withdrawals : 2211
✨ Sum of Withdrawals : 2100.03313204
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✨ Ethereum Coins
✨ Total Active Transactions : 2760
✨ Total Active Recycle : 15870
✨ Total Withdrawals : 2516
✨ Sum of Withdrawals : 481.35229158

?Nazwa programu:
Recycle Super Bot / Crypto Growth Bot

?Data startu:
22.07.2018r

✏️Plan zarobkowy:
2.8% dziennie przez 60 dni
ROI 168% 

?‍?‍?Program polecający:
3 poziomy:
10%
3%
1%

?Dostępne procesory płatnicze:
BTC
ETH
LTC
DEPOZYTY PRACUJĄ W WYŻEJ WYMIENIONYCH KRYPTOWALUTACH

➕Minimalny_depozyt:
0.003 BTC
0.03 ETH 
0.2 LTC

➖Minimalna kwota do wypłaty:
0.003 BTC
0.03 ETH
0.2 LTC

?Wypłaty:
INSTANT

?Opis programu(legenda):
♻️Crypto Growth Bot jest botem telegramu, który dostarczył jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (CEO Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości. Ich oficjalna strona: http://theberlingroup.com.au/ gdzie możecie przeczytać o inwestycjach firmy, planach na przyszłość, zobaczyć dokumenty potwierdzające transparentność, a w najbliższych dniach, ma zostać nagrany film pokazujący biuro firmy oraz teren gdzie rozpoczynają się prace nad budową zakładu recyklingu w Australii. Co bardzo ciekawe, firma wypuściła już 3 boty! Jest też bot [BCH, ETC, DASH] oraz bot [XRP, XMR, ZCASH], które również dają możliwość mnożenia krypto 2,8% dziennie przez 60 dni.
?Przychody:
?Firma czerpie dochody z DYSTRYBUCJI KAWY oraz redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych. Niektórzy mogą nie wiedzieć, ale w Australii kładzie się duży nacisk na ekologię, recykling i mają tam wielu zwolenników dbania o naszą planetę.
?Źródła zarobku:
[Obrazek: image.thumb.png.b606499dfa7b5df4912a556b03499048.png]

?Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety, która jest zaśmiecana przez każdego z nasz, każdego dnia.

Na oficjalnej stronie można przeczytać RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT za ostatni rok.
JAKO JEDYNA FIRMA TEGO TYPU OFERUJE 15 DNIOWY OKRES PRÓBNY. W PRZYPADKU NIEZADOWOLENIA ODDAJĄ CI PIENIĄDZE, JEDNAK NIE MOŻESZ PÓŹNIEJ DOŁĄCZYĆ PONOWNIE PRZEZ 60 DNI.
Poniżej przedstawiam głównych adminów projektu, z którymi można się skontaktować i rozmawiać. Zespół administratorów jest jednak o wiele większy.
Dyrektorem naczelnym The Berlin Group i The Recycle Bot jest Joachim GW Pydde, który pochodzi z Niemiec, jest jednak pełnym obywatelem australijskim i posiada australijski paszport. Firma posiada stronę przeznaczoną i zlokalizowaną w Geelong, którą planuje przenieść do wkrótce, również w Victorii w Australii.
CEO: Joachim Gerhard Wener Pydde
[Obrazek: image.png.3f3a44842b87305cb3a3f7cf8cb080fb.png]
Executive Operations Manger: Laurie Suarez

CMO/ Chief Marketing Officer:  Peter Ohanyan

1.Dystrybucja kawy☕
2.Granty na badania naukowe i rozwój?‍?
3. Inwestycje private equity .?
4. Linie kredytowe joint venture.?
Średnia ze wszystkich to 9% na dzień[Obrazek: default_ok.gif]
Zatem płacenie nam 2,8% jest  ok.[Obrazek: default_smoke.gif]
?Oficjalna strona:

?‍?Moja opinia i informacje o moim zespole:
Mamy dziś 18.10.2018. Pierwszy minimalny depozyt zrobiłem 27 sierpnia na kwotę 0.002 BTC. Jak to wygląda dzisiaj? W obiegu mam blisko 0.6 BTC, inwestując jedynie 0.04 BTC. Mój zespół liczy 165 osób, z czego 41 to aktywni inwestorzy. Dokonali depozytów na łączną kwotę blisko 7.7 BTC, 46,5 LTC i 7,41 ETH co daje nam kwotę około 200 000 zł przy dzisiejszym kursie. Poniżej zrzut ekranu z dokładnymi danymi:
[Obrazek: image.png.9827e81b2a2116c480cecb26095621cd.png]
?Mamy super społeczność około 200 osób na FB, a także na naszym czacie Telegram. Znajdziesz nas na FB wpisując RECYCLE POLSKA. Jestem tam adminem. Dołącz do bota z mojego reflinku, a po dołączeniu do grupy, napisz post, że dołączyłeś z MAKE-CASH a odezwę się do Ciebie.
?DOŁĄCZ do mnie, a otrzymasz pełne wsparcie, wstęp do tajnej grupy z najnowszymi informacjami na Facebooku. Dodatkowo dla aktywnych przewiduje DARMOWE szkolenia w postaci Audiobooków i poradników. Wspólnie z Tobą obierzemy odpowiednią strategię, jak wpłacić i wypłacić stosunkowo szybko wkład, abyś czuł się bezpieczny i mógł cieszyć się późniejszym brakiem ryzyka.

Instrukcja jak dołączyć znajduje się poniżej.

✔️Podsumowując
Patrząc na rozwój konkurencji iCenter(działają już ponad 15 miesięcy z podobnym planem biznesowym) mamy wysoką szansę realnych zysków. Firma rozwija się z dnia na dzień, a w projekt angażuje się coraz więcej osób. Firma realnie zarabia z 4 źródeł, pomagamy środowisku, oczyszczamy naszą planetę, a dodatkowo mamy sposób zarabiania. Coś wspaniałego. 22.10.2018 obchodzimy 3 miesięcznicę BOTA. Nie ma co zwlekać, można tu zarobić ogromne pieniądze, ale trzeba liczyć się z ryzykiem inwestycyjnym.

⬇️Jak zacząć zarabiać? ⬇️
➡️Najpierw należy pobrać aplikację Telegram Messanger
https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
⚠️Konto Telegram zakładamy na nasz nr telefonu. Aplikacja jest w 100% bezpieczna i jest to komunikator wysokiej jakości. Podajcie w nazwie przynajmniej swoje imię i pierwszą literę nazwiska lub imię i nazwisko, w celu późniejszej łatwiejszej weryfikacji.
✅Następnie klikamy w REFLINK poniżej lub możemy kliknąć od razu i uruchomić Telegram w przeglądarce.
?Reflink :
Czysty link bez refa:
➡️ Następnie klikamy START i mamy przygotowanego bota.
➡️ Teraz należy zrobić depozyt. Min. 0.003 BTC,  0,2 LTC lub 0,03 ETH.  
UWAGA!
Jakiś czas temu firma wprowadziła weryfikację KYC w projekcie. Polega to na przesłaniu zdjęcia/scanu pierwszej strony prawa jazdy, paszportu lub innegodokumentu potwierdzającego tożsamość. Można zamazać adres i dane personalne. Ważne aby imię i nazwisko zgadzało się z imieniem i nazwiskiem konta Telegram, a przynajmniej imię. Aby dokonać weryfikacji należy wejść w BOTA WERYFIKACYJNEGO: >>CLICK<< Jest to ważne, ponieważ zdarzali się oszuści, którzy wykorzystywali luki systemu i wypłacali więcej niż powinni, na czym wszyscy tracimy.
1️⃣Po wejściu w BOTA WERYFIKACYJNEGO klikamy Start, i ukazuje nam się taka instrukcja:

[Obrazek: image.png.8a117c50764e9c0be88d78f6c93e741b.png]
2️⃣ Przesyłamy scan prawa jazdy, paszportu lub dowodu oraz selfie z napisanym na kartce ID telegramu, który wam się wyświetli oraz dokumentem.
Tak zweryfikowane konto zapewni wam bezpieczeństwo i stabilne działanie w projekcie.

?Po dołączeniu do Crypto Growth Bot klikasz Start i ukazuje Ci się menu główne ->   Klikasz MyWallet -> Deposit -> Deposit BTC/ Deposit LTC / Deposit ETH i na wygenerowany adres przesyłasz BTC z portfela kryptowalutowego/giełdy kryptowalut. Od momentu zatwierdzenia depozytu rozpoczynają się naliczenia, które otrzymujesz co 6 godzin - 0,7% co daje nam 2,8% dziennie. 

❔Skąd wziąć BTC do depozytu, jeśli nigdy nie miałem styczności z kryptowalutami?
?Nie będziesz musiał robić skomplikowanych operacji na giełdzie. Służy ona jedynie do kupna/sprzedaży Bitcoina. Jeśli będziesz miał problem zapraszam do kontaktu i przejdziemy przez to razem krok po kroku. Nie wstydź się zadawać pytań. W poście poniżej masz mój adres e-mail.
?️Jeśli nie masz konta na giełdzie to nic straconego. Założenie konta na giełdzie Bitbay jest intuicyjne i każdy sobie z nim poradzi. 
Możesz to zrobić TUTAJ (reflink) do czego Cię zachęcam lub bez mojego polecenia TU (czysty).
[Obrazek: default_ok.gif]Jeśli nie wiesz jak kupić BTC wyszukaj poradnik w serwisie Youtube: Jak kupić Bitcoin na Bitbay.
[Obrazek: default_dance.gif]Dowód wpłaty: 
W programie pracuje już dla mnie 0.53 BTC i ciągle reinwestuję. Dowód wypłaty znajduje się w aktualizacji w następnych postach. Poniżej screan z mojej pierwszej wpłaty do projektu na minimalny wtedy depozyt 0.002 BTC⤵️

[Obrazek: rec1.thumb.jpg.d27ecab37806330c495ad524208e5a04.jpg]
Przykładowe wypłaty (zawsze INSTANT):
[Obrazek: image.png.588a9367f343b3bff92babae78845440.png]
PROMO WIDEO STWORZONE PRZEZ PAWŁA Z NASZEGO TEAMU:

Pamiętajmy o ryzyku inwestycyjnym - nigdy na 100% nie jesteśmy w stanie przewidzieć zamiarów adminów ani prawdziwości informacji o ich źródłach dochodu. Powyższy temat ma charakter czysto informacyjny, a autor nie bierze odpowiedzialności za ewentualne straty.
Jak mawia słynne przysłowie:

Inwestuj tyle, ile możesz stracić
  Odpowiedz

Aktualizacja 30.08.2018

50 osób w zespole! Niektórzy zaczynają robić pierwsze depozyty. Bot ładnie nalicza. Support informuje o nowościach na bieżąco.

? Statistics
---------------------------------------
✨ Total Users: 6777
✨ Total Active Investments: 1951
✨ Total Active Reinvestments: 2498
✨ Total Withdrawals: 503
✨ Sum of Withdrawals: 27.656029653 BTC

>Dowód wypłaty<

[Obrazek: image.jpg]
  Odpowiedz

Aktualizacja 31.08.2018

Wczoraj wypłaty i reinwestycja były przez jakiś czas wstrzymane, z powodu nieprawidłowości na saldach użytkowników. Admini pracowali całą noc i dziś już jest wszystko wyrównane. Próby oszustwa zostały wykryte i suma wypłat w statystykach zmalała.

Z tej radosnej nowiny dorzucam skromne 0.01 do puli. W moim zespole jest aktualnie 57 osób.

DOWÓD WPŁATY:

[Obrazek: e0bc78bba9bb5c6emed.jpg]

Statistics
---------------------------------------
✨ Total Users: 7001
✨ Total Active Investments: 2022
✨ Total Active Reinvestments: 2710
✨ Total Withdrawals: 543
✨ Sum of Withdrawals: 22.808741353 BTC
  Odpowiedz

Aktualizacja 05.09.2018

Witam wszystkich serdecznie. Mamy kilka newsów. 

Trwają intensywne prace nad odpaleniem bota opartego o ETH i LTC. Nie wiem do końca czy będzie to dodatek w postaci możliwości wpłaty ETH i LTC a wypłaty będą w BTC czy oddzielnie boty, ale program się mega rozwija!

Mamy oficjalną prezentację dotyczącą The Berlin Group PTY LTD. Po wejściu w poniższy link należy wybrać tryb pobierania na wolne pobieranie. Nie wysyłacie płatnych sms.

Nie miałem okazji jej dokładnie przetłumaczyć, ale dowiecie się co zainspirowało firmę do działania, czym się zajmują i skąd pochodzą dochody.

Na Facebooku jest też >>Support<< działający 24h/7. Wczoraj miałem problem, bo mój sponsor był niewłaściwy. Po 10 minutach problem załatwiony. Kolega miał braki w Balance Account. Również otrzymał szybką pomoc. Także bardzo na plus.

>> NEWS <<  pod tym linkiem natomiast znajdziecie najnowsze NEWSy od administratorów co się dzieje z projektem i nad czym pracują.

W zespole akutalnie posiadam 65 osób. Zapraszam do rodziny Recycle Botów i zarabianiu. Warto zacząć wcześniej niż się przyglądać. 

[Obrazek: 8e5eff51845e5cb4med.jpg]

[Obrazek: b20124eb2f80b752med.jpg]

Statistics

Total Users: 9039

Total Active Investments: 2477

Total Active Reinvestments: 4605

Total Withdrawals: 900

Sum of Withdrawals: 29.125417023 BTC

Patrząc po statystykach w ciągu 2 tygodni podwoiliśmy liczbę rejestracji. Dodatkowo wartość nowych inwestycji wzrosła o 1000. Idziemy do przodu.

Kontakt: [email protected] lub priv na forum.
  Odpowiedz

UWAGA!

Mamy oficjalną stronę frimy:

http://theberlingroup.com.au/

Zapraszam do lektury. 

Link do rejestracji: http://t.me/therecycle_bot?start=538853938

Link do Polskiej Grupy Fb: https://www.facebook.com/groups/39946576...4rZAmyCPwA
  Odpowiedz

Odpowiedz

[Obrazek: c4ac196e6ba8c5b6med.jpg]
Dorzucam kolejną małą cegiełkę do pracy. Na dniach ma zostać opublikowany 3 letni plan działania. Program póki co fajnie się rozwija.
  Odpowiedz

Ze względu na nowy regulamin, musiałem zmienić nazwę tematu.

Bot Płaci, rozwija się, jesteśmy na finishu tworzenia bota opartego o LTC lub ETH.
  Odpowiedz

Exclamation Moi drodzy!

Clap Mamy MEGA NEWSA.

Angel Wystartował dziś nowy super bot.

Blush Admini stworzyli bota opartego o BTC, ETH, LTC.

Cool Depozyty wpłacacie, w czym chcecie.

Na wszystkim mamy 2,8% przez 60 dni.

Po dołączeniu proszę o kontakt, pomogę zrobić depozyt i odpowiem na pytania.

Reflink :

Czysty link bez refa:

Dokładna instrukcja w 1-szym poście.

Podsumowanie:

Firma budzi zaufanie, admini widać, że chcą stworzyć projekt na dłużej. Osobiście ciągle dorzucam i reinwestuje, a w zespole mam już prawie 90 osób!
  Odpowiedz

UPDATE 17.09.2018

W załączniku znajdziecie przykładowe depozyty i ich rezultaty. Na naszej grupie Facebookowej przygotwane mamy kalkulatory, także zainteresowanych proszę o kontakt. Aktualnie w zespole 87 osób i 14 aktywnych. Zdarzyły się już depozyty w moim zespole za $1000. Także całość nabiera tempa.     Z nowości dodam, że wszystko fajnie działa, nalicza, wypłaca oraz dorzucam aktualne statystyki:

[Obrazek: 41856014_2069760816472559_6010573277804625920_o.jpg]

[Obrazek: statyszmat.jpg]
  Odpowiedz

Wypłata 17.09.2018

Dzisiaj zrobiłem skromną wypłatę z prowizji, tak dla sprawdzenia jak dochodzą po aktualizacji. Wszystkie INSTANT

[Obrazek: 0b96b50b2f4a3664med.jpg]
  Odpowiedz

BIG NEWS
23.09.2018

https://drive.google.com/file/d/117k1pun...v86tc/view

Zamieszczam prezentacje oficjalną firmy przetłumaczoną przez jednego z członków naszej grupy Recycle Polska. Facet wkłada dużo pracy i wysiłku i serducha w materiały promocyjne.

http://theberlingroup.com.au/latest-news/

Na oficjalnej strony mamy raporty, w co firma ostatnio inwestowała i z czego ma zyski plus załączone są dokumenty i dowody płatnicze.

Zachęcam do lektury i dołączenia do projektu. Pozdrawiam
  Odpowiedz

POTWIERDZENIE TRANSPARENTNOŚCI, DOKUMENY ITD.

https://drive.google.com/file/d/1fbj-MHZ...5NzJE/view
  Odpowiedz

Program płaci INSTANT i staje się coraz bardziej popularny, coraz więksi liderzy zaczynają go promować.

A tutaj wklejam wczorajszą wypłatę skromną na waciki [Obrazek: default_wink.png]
[Obrazek: image.png.0444b2bfb9b1c40720d9217c9fc4a557.png]
  Odpowiedz

?BIG NEWS

04.10.2018

♨️Witajcie! Mamy 2 ważne sprawy do omówienia z botem.

Wprowadzono dziś weryfikację kont. Poniżej zamieszczam instrukcję jak to zrobić:

?️Weryfikacja KYC dokumentów w Recycle :

Proszę wyślij na ten E-mail:
[email protected]

Następującą informacje:
PLEASE VERIFY MY ACCOUNT.

Musisz dołączyć zdjęcie paszportu albo prawa jazdy oraz dołączyć swój reflink w wiadomości.

Reflink znajdziesz klikając w zakładkę Refferal

Jeśli nie zrobi się tego w 24 h to konto będzie zablokowane do momentu zrobienia.

?Kolejnym Newsem jest fakt, że firma wypuściła 2 BOTA, na którym można pomnażać BCH, ETC, DASH. Będzie dodany temat o nowym bocie.?

Z danych statystycznych natomiast przedstawiam następujące fakty:

- W bocie jest już zarejestrowanych prawie ?20 000 użytkowników (19880).

- Projekt nabiera niesamowitego rozpędu, na oficjalnej stronie można zobaczyć dokumenty potwierdzające to

- Wypłaty stale instant

- Mój zespół zrobił już depozyty na ponad 100 000 zł.

Wszystko działa sprawnie i tak jak powinno być
  Odpowiedz

Aktualizacja 18.10.2018

1️⃣Moi drodzy, zaktualizowałem pierwszy post tematu, w zespole 165 osób i 41 aktywnych. W obiegu już ponad 0.53 BTC. Mój własny wkład to tylko 0.04 BTC, wypłaciłem już około 0.2 BTC, w obiegu mam 0.53 BTC i za kilka dni zaczynam wypłacać przez 30 dni połowę dziennych naliczeń i prowizję co da mi około 0.45 BTC wypłacone po 30 dniach ~ponad 10 000 zł przy obecnym kursie.

2️⃣Mamy już 3 BOTY w naszym projekcie, co daje nam łącznie możliwość pomnażania 9 kryptowalut.

♻️REFLINK do BOTA BCH, ETC, DASH:

https://t.me/RB_BCH_ETC_Dash_bot?start=538853938

Czysty link bez refa:

https://t.me/RB_BCH_ETC_Dash_bot

♻️REFLINK do BOTA XRP, XMR, ZCASH(Ripple, Monero, Zcash):

https://t.me/RB_XRP_XMR_ZCash_Bot?start=538853938

Czysty link bez refa:

https://t.me/RB_XRP_XMR_ZCash_Bot

3️⃣ W najbliższym czasie będzie udostępnione wideo pokazujące biuro firmy oraz teren budowy zakładu recyklingu

4️⃣Jak do tej pory firma w 100% wywiązuje się z tego co mówi, wypłaca INSTANT, realizuje plany itd.

Projekt za kilka dni będzie miał 3 miesiące działania. Na początku bywały wzloty i upadki, ale stworzyli oni mega fajną i rosnącą w siłę społeczność. Ja osobiście jestem mega zadowolony i za kilka dni będę wypłacał sobie stabilną pensję powyżej średniej krajowej  Wink
  Odpowiedz

Króciutki UPDATE
02.11.2018

Dziś od godziny 10 rano przez 48h mamy naliczenia 3,2% na nowe depozyty.
Ponadto 50 dni przed świętami naliczenia mają być 5% przez 50 dni. Nie jestem jednak tego pewny czy promocja będzie 50 dni przed Bożym Narodzeniem czy w Boże Narodzenie jako prezent. Będę informował na bieżąco.

Dodatkowo jakaś część ma iść na cele charytatywne.

Wypłaty INSTANT. Przy większych wypłatach jednorazowych powyżej 0.05 BTC czy 4 LTC wypłaty zatwierdzane są manualnie.

Bot stale się rozwija, a na dane części świata wyznaczono po kilku lideró.

UWAGA! Do Wszystkich 3 Botów dodana będzie KRYPTOWALUTA "NEO". Aktualnie jest ona dostępna w BOCIE XRP XMR ZEC

[Obrazek: 11ebc3958defb799.jpg]
  Odpowiedz

UWAGA! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, firma postanowiła 5% z nowych depozytów oddać na cele charytatywne. Poniżej najnowszy news przetłumaczony przez tłumacza google:

"Do wszystkich członków

50 dni świąt Bożego Narodzenia - wyjaśnienie

Od 1 listopada rozpoczęliśmy okres 50 dni do Świąt Bożego Narodzenia.

Przez kolejne 50 dni od 1 listopada, Recycle Bot gromadzi 5% wszystkich depozytów każdego dnia w każdym bocie.

W sumie daje nam to ogólne gromadzenie zapasów świątecznych na cele charytatywne.

Te 5% zostanie następnie równomiernie rozdzielone pomiędzy starszą kadrę kierowniczą w celu dystrybucji wśród wybranych beneficjentów.

To 5% wzięte NIE BĘDZIE wychodziło z depozytu ani nie wpłynęło na JAKIEKOLWIEK zarobki.

Recycle Bot ma fundusze na utrzymanie tej hojnej oferty dla mniej szczęśliwych w okresie świątecznym.

PEŁNA przejrzystość zostanie pokazana i opublikowana dla WSZYSTKICH członków i publiczności. Łącznie skumulowana łączna suma, równomierny podział pomiędzy liderów wyższego szczebla, wybranych beneficjentów oraz darowizny lub fundusze.

Dlaczego to robimy?

Ponieważ Boże Narodzenie jest czymś więcej niż tylko nami, dotyczy wszystkich, a jeśli możemy zrobić choćby niewielki gest, aby rozpowszechniać uśmiechy na tę świąteczną porę roku, to właśnie to zrobimy.

Mamy nadzieję, że w ciągu 50 dni Świąt Bożego Narodzenia wszystko zostanie wyjaśnione niezbyt jasno.

Bądź na bieżąco z 50 faktami dotyczącymi zabawy kryptograficznej, które będą publikowane każdego dnia podczas naszego 50-dniowego odliczania.

Dziękuję Ci.

Zespół recyklingu botów"
  Odpowiedz

Witajcie, dawno mnie tu nie było. Generalnie wszystko w najlepszym porządku a w ten weekend odbyło się spotkanie z twórcami w UK. Niedługo powinienem dodać jakiś materiał wideo. Jeśli ktoś chce dołączyć to zapraszam do pierwszego postu.
  Odpowiedz

Program super się rozwija, spotkanie z adminami w UK przyniosło wiele pozytywnych informacji, Laurie ma 2,5 MLN $$ włożone w bota i 1,5 mln na koncie. Projekt pięknie się rozwija. Wypłacam i wypłacam i dzięki Recycle można super zarobić.

Grupa na FB:
https://www.facebook.com/search/top/?q=recycle polska

PRZYDATNE LINKI:
Berlin Group website
https://www.theberlingroup.com.au
Terms and Conditions
https://theberlingroup.com.au/terms-conditions/
ID Verification
https://t.me/RBValidation_bot
RB News Channel
https://t.me/recyclebotnews
24hr Member Support
https://bit.ly/rbusersupport

NEWSY po POLSKU:
https://t.me/joinchat/AAAAAEtJaaLPkJyN10BhPQ
  Odpowiedz

Co u was Wink? Jak tam, projekt wciąż śmiga i się rozwija.
  Odpowiedz

Hejka, dawno mnie tu nie było. Kilka newsów:

NEWS 1
♻️Bonus od 09.12 do 11.12 na wszystkie depozyty od 
?0.05Btc 
?5Ltc
?3Eth
?3.5%?

NEWS 2

"Do wszystkich naszych członków,

Czujemy, że nadszedł czas, abyśmy dali Ci coś od siebie!

Zgadza się! Pozwól nam wprowadzić 12 dni świątecznych dla CIEBIE!

Począwszy od 12 grudnia przez 12 dni wybieramy 12 losowych zwycięzców KAŻDEGO DNIA, aby otrzymać prezent od naszego zespołu zarządzającego!

I co musisz zrobić?

Bądź aktywnym członkiem! To wszystko!

Chcemy pokazać Wam naszą wdzięczność za wsparcie i bycie po naszej stronie  w trudnych czasach!

Wesołych Świąt wszystkim!

Czekaj w środę na pierwszy szczęśliwy los !!

Dziękuję Ci

Zespół recycle bot"

NEWS 3

"Powiadomienia zostały skumulowane z kilkunastu/kilkudziesięciu dziennie do kilku większych ? więc to że Wam tyle powiadomień nie przychodzi co wcześniej ?nie znaczy że bot nie nalicza nadal w tle co 6h 0.7%

Osoby które nie aktywowały konta zostały usunięte. Te które dołączyły w przeciągu ostatnich 30 dni - mają ostatnie chwile na decyzję.

Dzięki tym zabiegom bot działa znacznie szybciej. Jest nas już ponad 9000 aktywnych osob więc podejrzewam że powiększyli przy okazji serwery.

Proces wypłat przez ostatnie prace konserwacyjne został wydłużony więc cierpliwie czekajcie☝️ Pamiętając że jesteście w grupie ŚWIADOMYCH inwestorów i panika NIE jest tu mile widziana ?

Pamiętajcie o restarcie bota /start aby zaktualizować wpłaty od depozytów."
  Odpowiedz