Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 37 głosów - 2.62 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Płaci Recreland

Marol92
Akcjonariusz
*

Investor User
Liczba postów: 908
Reputacja: 7 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Recreland
Polecam Wam rewelacyjny serwis do zdobywania kodów, w tym miedzy innymi surfpassy do 20d2s,a jak pewnie wiecie surfpassy to właściwie kwintesencja zarabiania w tym serwisie.
Strona jest wyjątkowa bo można bardzo szybko zdobyć masę kodów dzięki obstawianiu meczy ligi francuskiej.
Mecze można obstawiać za kwotę z przedziału 10-900 000 pkt i są one mnożone przez dany kurs w meczu. Już w jednym meczu można wygrać ponad milion punktów, a surfpass kosztuje 135 tys pkt. Dla przykładu ja w poprzedni weekend wygrałem 8 surfpassow Smile W dodatku świetności tej formie zdobywania punktów dodaje fakt że można obstawiać na kreche, tzn że nawet gdy ma się 0 pkt można obstawiać mecze za dowolne kwoty.
Trzeba jedynie trochę szczęścia.
Po za tym można zdobywać punkty klikając w reklamy i odkrywając zdrapki.

Ja jednak polecam obstawiać mecze. Żeby to zrobić trzeba wejść kolejno "Encore plus de point" -->"Les Paris Sportif".
Kody dochodzą najczęściej następnego dnia od czasu zakupu.

http://www.recreland.com/index.php?parrain=Marol92

* Strona jest w języku francuskim, ale wszystkie tego typu strony są właśnie w tym języku, bo sam serwis 20dollars2surf jest francuskiSmile

Good luck Devil
17-02-2011 19:27
Marol92
Akcjonariusz
*

Investor User
Liczba postów: 908
Reputacja: 7 +

RE: Recreland
No i po wszystkim. Zablokowali polakow Angry
23-02-2011 17:13
richi7
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 15
Reputacja: 0 +

RE: Recreland
strona też nie istnieje także to jest scam.
09-06-2012 16:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS