Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Płaci Recreland

Polecam Wam rewelacyjny serwis do zdobywania kodów, w tym miedzy innymi surfpassy do 20d2s,a jak pewnie wiecie surfpassy to właściwie kwintesencja zarabiania w tym serwisie.
Strona jest wyjątkowa bo można bardzo szybko zdobyć masę kodów dzięki obstawianiu meczy ligi francuskiej.
Mecze można obstawiać za kwotę z przedziału 10-900 000 pkt i są one mnożone przez dany kurs w meczu. Już w jednym meczu można wygrać ponad milion punktów, a surfpass kosztuje 135 tys pkt. Dla przykładu ja w poprzedni weekend wygrałem 8 surfpassow Smile W dodatku świetności tej formie zdobywania punktów dodaje fakt że można obstawiać na kreche, tzn że nawet gdy ma się 0 pkt można obstawiać mecze za dowolne kwoty.
Trzeba jedynie trochę szczęścia.
Po za tym można zdobywać punkty klikając w reklamy i odkrywając zdrapki.

Ja jednak polecam obstawiać mecze. Żeby to zrobić trzeba wejść kolejno "Encore plus de point" -->"Les Paris Sportif".
Kody dochodzą najczęściej następnego dnia od czasu zakupu.

http://www.recreland.com/index.php?parrain=Marol92

* Strona jest w języku francuskim, ale wszystkie tego typu strony są właśnie w tym języku, bo sam serwis 20dollars2surf jest francuskiSmile

Good luck Devil
Odpowiedz
No i po wszystkim. Zablokowali polakow Angry
Odpowiedz
strona też nie istnieje także to jest scam.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości