Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 76 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Płaci PulsReklamy.pl
leyla jak nie piszesz maila to masz zerowy kontakt, ja mam zawsze odpowiedź do 24 godzin, czasem 48h
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]

(05-06-2014, 07:02)MoveR napisał(a): leyla jak nie piszesz maila to masz zerowy kontakt, ja mam zawsze odpowiedź do 24 godzin, czasem 48h

Też nigdy nie czekałem w programach Pampersa dłużej niż 24 h na odpowiedź...
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
Odpowiedz
[+]
Wczoraj dostałem wypłatkęSmile

Odpowiedz
[+]
Podobnie jak centrum reklamy jest wypłacalny bez żadnej zwloki.
Odpowiedz
[+]
Jak długo wam zeszło, aby uzbierać kwotę do wypłaty?
Odpowiedz
[+]
Jak w tym programie wygląda PTP ?
Jest kilka możliwości tak jak np. w sejfiku że za unikalne wejście dostajesz 1 punkt, ale jest też promowanie które zalicza nieunikalne wejścia za które się dostaje 0,2 punktu.
Więc jak to wygląda tutaj jest tylko jeden rodzaj PTP czy kilka możliwości ?
Płaci od 2004 roku !!! 10 groszy każdego dnia bez poleconych !!! Na co jeszcze czekasz ???
[Obrazek: baner.gif]
Odpowiedz
[+]
Tylko ptp unikalne, 2 zł za 1000 kredytek.

Odpowiedz
[+]
Ktoś nadal zarabia na tego typu stronach??
Odpowiedz
[+]
(01-11-2014, 17:09)gidion napisał(a): Ktoś nadal zarabia na tego typu stronach??

Tak, wszystkie programy GPTR firmy Adnox są jak najbardziej wypłacalne i płacą zgodnie z terminem podanym w regulaminie.
Odpowiedz
[+]
(01-11-2014, 17:09)gidion napisał(a): Ktoś nadal zarabia na tego typu stronach??

Wreszcie doczekałem wypłaty! Dziś dostałem przelew 10,26 zł zapisałem się 6go marca, więc zbierałem osiem miesięcy, ale widzę iż strona zaczyna się rozbudowywać. - Więc może będzie więcej reklam?
Odpowiedz
[+]
Witam.
I wystartowalem. Wink
klikanie jak klikanie.. :/

pozdro Wink
Odpowiedz
[+]
płaci nadal?
Odpowiedz
[+]
Jak najbardziej płaci, tak jak i pozostałe programy firmy Adnox.
Odpowiedz
[+]
Co prawda firma wypłacalna, ale mega długo się zbiera $$ :/ macie jakiś sposób na szybsze zbieranie niż klikanie na e-maile i ptp?
Odpowiedz
[+]
(06-07-2015, 13:42)DanxSG napisał(a): macie jakiś sposób na szybsze zbieranie niż klikanie na e-maile i ptp?

Oczywiście - wystarczy siatka kilkuset poleconych, i kasa prawie że sama leci. Oczywiście też trzeba klikać od czasu do czasu, żeby naliczało zarobki z poleconych, ale to już znacznie przyjemniejsze klikanie Wink
Odpowiedz
[+]
poszło o wypłącenie zarobków na kontoCool
Odpowiedz
[+]

3dni kasa na koncie bankowymClap
Odpowiedz
[+]
Nie jest to najlepszy serwis od AdnoX ale mimo wszytko polecam zapis w all serwisach tej firmy. Choć jest mały plus co prawda kliki są najwięcej warte w centrum reklamy oraz imperium reklamy ale to właśnie w puls reklamy i świat reklamy jest najwięcej maili a z kolei w zielonym mailu jest najwięcej klików. Podsumowując serwisy są zbalansowane i pomimo różnych stawek minimalnych zyski są porównywalne.
Odpowiedz
[+]
A po jakiej kwocie można dostać wypłatę?
Odpowiedz
[+]
(19-12-2016, 14:59)forex napisał(a): A po jakiej kwocie można dostać wypłatę?

Leń Facepalm inf jest w pierwszym poście na stronie głównej serwisu i w regulaminie. Ale ok pomogę Wink

Minimum do wypłaty wynosi 10zł
Odpowiedz
[+]
swietne
Odpowiedz
[+]
Podlinkowałem temat z dowodami wypłat w pierwszym poście. Dodatkowo zmieniłem jego status na "pod lupą" w związku z brakiem możliwości stwierdzenia czy w dalszym ciągu wypłaca.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» Dziennik FOREX (+849,31%% zysku w 2020 roku) - sprawdzam czy na forex można systematycznie zarabiać

Odpowiedz
[+]
Wszystkie programy firmy Arial-Media, w tym PulsReklamy płacą na bieżąco. Pieniądze w ciągu 7 dni wpływają na konto (na podstawie mojego doświadczenia). Pozdrawiam.
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował klikken za ten post.
Promocja na vipa .
Ale czy idzie tu kupić vipa z zgromadzonych środków?
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości