• 71 głosów - średnia: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci PulsReklamy.pl
PulsReklamy.pl to kolejny serwis , w którym zarabiasz klikając linki i odbierając maile. Program od firmy Adnox, więc o o wypłatę nie trzeba się obawiać Smile

Informacje:
- na start dostajesz 10groszy
- płatne maile 1-5groszy
- płatne linki 0.25-1grosz
- promowanie PTP - 1.5zł za 100 kredytek
- liczne konkursy dla najbardziej aktywnych
- 3 poziomy poleconych - 15-10-5%
- minimum do wypłaty 10zł

link do zapisu: http://pulsreklamy.pl/pages/index.php?re...rabianie24
  Odpowiedz

Czyli najbardziej opłacalne jest bawienie się w kredytki i promowanie ?
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

to zależy. Bo żeby promować PTP wcześniej musisz kupić reklamę w akceptowanych serwisach.
  Odpowiedz

A czy reklame trzeba kupować czy można umieścić gdzieś np. na swojej stronie?

I czy to na serio 100 kredytek czy ma być 1000?
  Odpowiedz

1000 , i jest 2 zł a nie 1,5 zł, zostało to zmienione.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

(12-11-2010, 15:48)MoveR napisał(a): 1000 , i jest 2 zł a nie 1,5 zł, zostało to zmienione.

A naliczanie dalej nonUV? i co do załadowania się strony, to zalicza zawsze czy jednak po załadowaniu ?
  Odpowiedz

1ip/24 h

i chyba trzeba czekać 5 sekund na zalicznie, o ile się nie mylę, tyle bynajmniej wynosi timer dla reklam promujących ptp.

przykladowo na Zielonymailu są 3 opcje promowania a tu, czy w Swiat-reklam jest tylko jedna.

Odpowiedz

Ale to jest Plus-reklam... Ja wchodziłem na PTP jednego z +rekam i naliczyło się po 3 sekunach więc to nonUV nawet lepsze Smile
  Odpowiedz

po pierwsze Puls a nie Plus
zależy jak szybko zaliczy Ci się strona.

Odpowiedz

to wszystko zależy od szczęścia, raz się szybciej załaduję, raz dłużej , na to nie poradzimy :/
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

i od tego jakiego ktoś ma netaSmile
Bynajmniej ja jestem człowiekiem który patrzy czy się załadowałoSmile

Odpowiedz

może nie od neta ale od reklamy jaka jest w PTP, bo jedne mają małą treść a inne 100 obrazków i wtedy jest róznie
  Odpowiedz

Dokładnie, jak strona jest przeładowana nieraz trzeba czekać minutę aż się załaduję , ludzie przesadzają z reklamami .
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

np na autosurfie jest reklama na której jest ponad 50 okładek filmów i zawsze komp się na minute zetnie Tongue
PulsReklam.pl co ja moge powiedzieć - skoro sprawdzona to polecam!
  Odpowiedz

tylko jak by było więcej np. płatnych zadań bo na samych reklamach to nie idzie się dorobićSmile

Odpowiedz

Jakby można niektóre płatne zadania robić po dajmy 5 razy to już masz troche większy zarobek.
Najgorsze są np. płatne wpisy bo ludzie dają tylko on i neo buxy a my już na nich jesteśmy..
  Odpowiedz

Świetny sposób na zarabianie!
Jeśli ktoś chciałby mi pomóc w osiągnięciu wypłaty proszę przy rejestracji wpisanie mojego nicku jako polecającego
Wymoderowany by MoveR
  Odpowiedz

@Edit

Link
  Odpowiedz

Najlepiej wbić się na kilka takich stron.
  Odpowiedz

Zarabial ktos w ten sposób? Z jakim rezultatem?
  Odpowiedz

Jak sam klikasz to ładnych pare miechów na min ,aponadto od nieługa admin ma problemy i oczekiwanie na wypłatę następne pare miechów.
  Odpowiedz

Czy ja mógłbym prosić, żeby mi to ktoś wytłumaczył na czym polega takie zarabianie i jak to wygląda w realiach? Z góry dziękuję i Pozdrawiam.
  Odpowiedz

zarabiasz na czytaniu maili i klikaniu w reklamy na stronie na wyplate czeka sie obecnie okolo 3 miesiecy .W realiach wyglada to tak ze dojscie do minimum przy aktywnym klikaniu zajmuje 250 dni przyjmujac ze zarobisz 4 gr na dzien. Pozniej jeszcze musisz na swoje pieniadze czekac okolo 100 dni w obecnej sytuacji finansowej programu .Mowa tu oczywiscie o samotnym klikaniu bez zdobywania poleconych .
  Odpowiedz

Witam wszystkich odświeżę temat zainwestowałem w PTP 1zł niedużo ale na 1000 wejść wystarczy czyli powinienem zarobić 2zł
zobaczymy Smile
  Odpowiedz

Bardzo lubię ten serwis. Zarabiam na nim najwięcej ze wszystkich polskich stron.
[Obrazek: ?u=kahir444&u3=13454022]
  Odpowiedz

Wypłaciłam z Pulsu 20zł, ale ostatnio nie jestem zadowolona, w ogóle nie dostaję płatnych zadań a na mailach wychodzi niecała złotówka na miesiąc Sad i to w porywach, bo jest dużo resendów, czyli reklam w które już klikałam a i tak przychodzą na skrzynkę. Pisałam do admina e-mail, bo to dziwne, że od kilku miesięcy nie mam wcale płatnych zadań :/ Teraz to do końca roku nie wyklikam 10 zł Tongue ale od 2 tygodni żadnej odpowiedzi nie dostałam. Na pierwszą wypłatę czekałam 60 dni ;/ druga poszła już szybciej.
  Odpowiedz

Płatne zadania z reguły są na ZielonyMail i na CentrumReklamy ;p

Odpowiedz

Z tym że jeszcze jakiś czas temu były zadania, po 30gr, 50 a nawet 2zł... Raz spotkałam się z sytuacją, że u kogoś przez pomyłkę nie wyświetlały się zadania lub przychodziły same resendy. Admin wtedy pomógł. Więc myślałam, że i mnie to spotkało. Widocznie jednak nieSad
  Odpowiedz

usunęłam konto na tym portalu, 10zł bym może wyklikała za 2 lata, teraz z 13 maili działały tylko dwa Dodgy miałam 14 poleconych i co z tego, zarobiłam na nich może 2,5zł. A zarabiać 10 groszy przez miesiąc to dzięki wielkie. Zerowy kontakt z adminem. Płatnych zadań nie ma. Płatnych klików bardzo mało - po 2,3 i jeszcze o wartości 0,1 gr. Nie warto, mówię to po dwóch latach klikania Wink
  Odpowiedz

(01-06-2014, 20:00)leyla91 napisał(a): Płatnych klików bardzo mało - po 2,3 i jeszcze o wartości 0,1 gr. Nie warto, mówię to po dwóch latach klikania Wink

Płatnych klików mam około 8 dziennie (wartość 0,75 gr - 0,25 gr), płatnych maili około 1 - 3 dziennie (wartość 2-1 gr). Wychodzi minimum 4 grosze dziennie (do tego zarobki z poleconych).
Na screenach płatne kliki (dzisiejsze).

PS Nie policzyłem klików konkursowych, po 0,1 gr (około 3-5 dziennie)

Załączone pliki Miniatury

Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości