Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Płaci Prolific - angielski panel z ankietami
mam dwa konta jedno na zero jedno na 100 % i w 90 % sa te same zadanie więc nic nie daje profil
Odpowiedz
[+]
(05-09-2020, 11:35)geniek36 napisał(a): mam dwa konta jedno na zero jedno na 100 % i w 90 % sa te same zadanie więc nic nie daje profil

za samo założenie dwóch kont powinieneś  być tam zablokowany ! w mojej ocenie to jest oszustwo  Dodgy , mam dwie znajome które są użytkownikami Prolific i rzadko kiedy mamy ankiety/badania te same a już bardzo rzadko w tym samym czasie
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
Napisałem do supportu i wysłali mi jeszcze raz startową ankietę i coś w końcu ruszyło. Już 2 ankiety w ciągu godziny, drobnice ale zawsze coś.
Odpowiedz
[+]
działa wam strona ? u mnie od godziny lipa Sad
Odpowiedz
[+]
wczoraj późnym wieczorem zaczęła działać
Odpowiedz
[+]
Dzisiaj ankieta za 12 funtów i jeszcze jutro ma być 2 część Smile
Odpowiedz
[+]
(10-11-2020, 22:45)Szeryf1592 napisał(a): Dzisiaj ankieta za 12 funtów i jeszcze jutro ma być 2 część Smile

G R A T U L A C J E Cool Great
Odpowiedz
[+]
zrobiona i zaliczona ankieta/badanie za 10 funtów Yahoo , ale kosztowało mnie to sporo pracy i nerwów ( zlecający nie chciał mi jej zaliczyć ) , dopiero kontakt z jego przełożonym poskutkował Great
Odpowiedz
[+]
teraz mnie dopadła absolutna " susza " żadnych ankiet od 3 tygodni Facepalm Facepalm ( profil uzupełniany na bieżąco )
Odpowiedz
[+]
Nie ma reguły na profil 100%. Ja od Kilku ładnych miesiecy utrzymuję tak na okolo 80% i jest sporo Ankiet ale brak miejsc heheh
Odpowiedz
[+]
napisałem do " pomocy technicznej " , że nie otrzymuję ankiet od 3 tygodni , dostałem
taką odpowiedź :

" Cześć Tomasz, Dziękuję za kontakt. Obawiam się, że nie będziesz mógł wziąć udziału w dalszych badaniach nad Prolific, ponieważ Twoje konto nie przeszło co najmniej jednej z naszych automatycznych kontroli, a także naszej ręcznej weryfikacji. Niestety nie mogę podać dalszych informacji o szczegółach tych kontroli i nie będę w stanie cofnąć decyzji. Możesz teraz wypłacić dowolne pieniądze na swoim koncie. Muszę podkreślić, że chociaż dziękujemy za zainteresowanie platformą, ta decyzja jest zdecydowanie ostateczna. Nie możemy również zezwolić uczestnikom z ograniczonym dostępem na tworzenie nowych kont, więc nie próbuj tego. Dziękuję za zrozumienie i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Najlepsza, Prolific Support Team  "

także moja przygoda z Prolific dobiegła końca Facepalm Huh Facepalm , najgorsze , że nie zrobiłem nic co mogłoby wskazywać na jakąkolwiek możliwość oszustwa ( dwa konta ) itp....

ps: wypłaciłem ostatnie funty i tyle Sad
Odpowiedz
[+]
mnie też chyba blokuja mam od dwuch tygodni bardzo dużo zadań ale tylko 1 osoba pozostała za każdym razem do ankiety na 40-50 raz sie załapałem
Odpowiedz
[+]
(06-05-2021, 14:12)geniek36 napisał(a): mnie też chyba blokuja mam od dwuch tygodni bardzo dużo zadań ale tylko 1 osoba pozostała za każdym razem do ankiety na 40-50 raz sie załapałem

no to nie masz zablokowanego ; u mnie nic nie przychodziło kompletnie .....

ps: napisałem do nich jeszcze raz , żeby mi udowodnili ( zrzuty ekranu itd.. ) dokładnie jaki punkt regulaminu naruszyłem / złamałem według tego ich systemu weryfikacji .... ( szkoda , bardzo szkoda bo kasa była z tego panelu całkiem spora ) Dodgy
Odpowiedz
[+]
(05-05-2021, 17:29)oldman41 napisał(a): napisałem do " pomocy technicznej " , że nie otrzymuję ankiet od 3 tygodni , dostałem
taką odpowiedź :

" Cześć Tomasz, Dziękuję za kontakt. Obawiam się, że nie będziesz mógł wziąć udziału w dalszych badaniach nad Prolific, ponieważ Twoje konto nie przeszło co najmniej jednej z naszych automatycznych kontroli, a także naszej ręcznej weryfikacji. Niestety nie mogę podać dalszych informacji o szczegółach tych kontroli i nie będę w stanie cofnąć decyzji. Możesz teraz wypłacić dowolne pieniądze na swoim koncie. Muszę podkreślić, że chociaż dziękujemy za zainteresowanie platformą, ta decyzja jest zdecydowanie ostateczna. Nie możemy również zezwolić uczestnikom z ograniczonym dostępem na tworzenie nowych kont, więc nie próbuj tego. Dziękuję za zrozumienie i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Najlepsza, Prolific Support Team  "

także moja przygoda z Prolific dobiegła końca Facepalm Huh Facepalm , najgorsze , że nie zrobiłem nic co mogłoby wskazywać na jakąkolwiek możliwość oszustwa ( dwa konta ) itp....

ps: wypłaciłem ostatnie funty i tyle Sad

mój znajomy miał to samo , nie zrobił nic złego i mu napisali , że nie przeszedł pomyślnie jakiejś tam weryfikacji , więc " oni " zachowują się jak oszuści , segregują ludzi z przypadku , jedni są dobrzy drudzy bez przyczyny mają zablokowane konta  Sad , taki solidny panel a takie numery robią , wręcz niewiarygodne  Huh
Odpowiedz
[+]
niestety , moje drugie pismo tak jak przypuszczałem nic nie dało Sad , odpisali , że nie przywrócą mi możliwości udziału w ankietach/badaniach i co bardziej dziwne nie maja zamiaru podawać mi przyczyny !!

trudno Facepalm muszę jakoś z tym żyć Dodgy Dodgy 

ps: tak jak pisał ktoś wyżej , segregacja ludzi Sad , może za dużo zarobiłem u nich i powiedzieli "dość"  Huh
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości