Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Płaci Paraiba | 5-8% miesięcznie
#1
PARAIBA WORLD

[Obrazek: 5b7da8360221b486med.jpg]

Rejestracja: https://app.paraiba.world/login/signup/3634

Czysty link: https://paraiba.world

A tak wyglądają zarobki z pul udziałowych:

[Obrazek: 0b2c061a4d8f43bfmed.jpg]


Prezentacja Paraiba po Polsku:
https://www.szybkiplik.pl/vf437YZ6D6

CEO: Erich Ely


Erich Ely - CEO projektu Paraiba, mieszka w Niemczech, ale z pochodzenia jest Amerykaninem. Ma troje dzieci, dwa psy i chętnie spędza czas oraz żyje w Niemczech. W Niemczech buduje się duże networki. Ponad 20 lat jest w Network Marketingu. Zbudował bardzo duże firmy z 80-90 tys organizacjami ludzi. Naturalnie przy tym zarabiał tez spore pieniądze. Jak życie pokazuje coś przychodzi, coś odchodzi. Ale to co wydarzyło się przez ostatnie 5 lat networku jest bardzo, bardzo kiepskie.

Wielu z jego partnerów, w tym i on osobiście stracił dużo pieniędzy w ostatnich latach. Na tej bazie powstała Paraiba. Usiedli z najważniejszymi osobami i zapytali samych siebie czy chcą pracować dla kogoś, nie wiedząc jak długo to potrwa, czy wolimy coś samodzielnie stworzyć? W ten sposób powstała Paraiba

Dlaczego Paraiba jest stabilnie zbudowana, co wyróżnia ją na tle innych projektów? 

Przede wszystkim, że 100% wpłaconej kwoty trafia bezpośrednio do firmy. Zazwyczaj 30-40% zostaje od razu rozprowadzone po całym zespole, czyli realnie zostaje 60% wpłaconej kwoty i z tego co zostaje, muszą być wypłacane niesamowite profity. Często jeszcze płatne 7 dni w tygodniu. Dla przykładu wpłaca ktoś 1000$. Te 1000$ w całości trafia do tradingu. Z tych tradów, które na bazie 1000$ są wykonywane, mniej więcej zarabiają 10% tygodniowo i te 10% wraca z powrotem do użytkowników. Firma w przypadku spełnienia wszystkich możliwych kwalifikacji przez użytkowników musiałaby wypłacać maksimum 1,4% dziennie na konto. Co jest i tak w praktyce jest bardzo trudne.

Ma traderów, z którymi spisał umowy i tradują tylko dla niego. To są traderzy, których zna już od lat. To nie są firmy, z którymi jest on związany. Erich od 15 lat zajmuje się tradingiem. Zna tę scenę i też wielu traderów.


U niego żaden z traderów nie ma więcej niż 15 BTC. Najczęściej zaczynają od 10 BTC. Są różni traderzy, niektórzy mają 3 BTC, niektórzy 5BTC, a niektórzy 10 BTC. Na tę chwilę ma 7 traderów. Teraz biorąc jednego z nich, ma np. 10 BTC. Na podstawie programu trader może zrobić maksymalnie stratę -15%. W tym przypadku byłoby to 1,5 BTC. Każdy trader ma osobne konto, Erich je także ma. Jeśli Trader zrobi -15%, system zatrzymuje się. Wszystkie trady są zatrzymane i te 1,5 BTC Trader uzupełnia ze swoich zysków. To jest takie jego zabezpieczenie, które on wkłada. Również prowizje, które powinien na podstawie swoich plusów zarobić, również jej nie otrzymuje. Z tego powodu, że nie może być tak, że no było źle i trader stracił 8 BTC. Oni zarabiają u niego między 10, a 15%, jeśli są na +. Np. Jeśli zaczyna od 10 BTC i zrobi 15 BTC, to wybiera od niego Erich 5 BTC, trader dostaje swoją prowizje i gra zaczyna się na nowo. Te 5 BTC jest przeznaczane na wypłatę, na to żeby system mógł działać, żeby odkładać finanse, żeby mieć pieniądze na incentive, które opłacają w 100%, żeby wypłacać poziomy, na różne artykuły promocyjne, loty, czy np. teraz kooperacje, czyli na założenie nowych komórek firm. Z tego pobiera pieniądze. Ale jeśli potrzebuje tylko 3 BTC, to te 2 BTC idą do nowego tradera, którego zatrudnia.

Erich zanim pokazał wyniki na żywo (na evencie w Warszawie, w marcu) na jednym z kont giełdowych jakie generują podał prosty przykład. Np. Mają 100 000$ w BTC, mniej więcej 10 BTC. Załóżmy, że według systemu muszą wypłacić np. 0,80% każdego dnia, to w tygodniu daje 3,20%. Musi zarobić z tych 100 000$ te 3,20% żeby mógł zagwarantować wypłaty. Co się stanie, gdy klient, który zainwestował zobaczy, że oni z tego kapitału zrobili w ciągu tygodnia 10, 20, czy 30% w tygodniu? Ja dostaję 3,20%, Ty robisz 20%, lecisz ze mną w kulki? Ale oni potrzebują tego żeby cały system zbudować, żeby obsługiwać. To nie jest tak, że Erich nabija sobie kieszenie. Starają się zbudować firmę z dobrymi podstawami.

W jaki sposób można rozwiązać umowę i wypłacić wszystkie środki?

"System jest tak zbudowany, że 10 dni przed zakończeniem otrzymujemy wiadomość mailową, że cykl dobiega końca. Jeśli wypowiedzenie umowy dotrze do Paraiba najpóźniej 99 dnia o 23:59, to konto zostanie pomyślnie rozwiązane. Czas opracowania przez support jest to zawsze 3 dni. Jeśli w tym czasie zacznie się kolejny cykl zanim zostanie konto w pełni rozwiązane i pojawi się 1 dzień naliczeń, 2 dzień itd. To likwidując konto otrzymamy również naliczenia za te dni. Jeśli nic się nie zrobi to konto automatycznie przechodzi na kolejny cykl.

Natomiast, jeśli chcesz zlikwidować konto i wypłacić wszystkie pieniądze, to musisz wysłać wiadomość do supportu, że chcesz rozwiązać współpracę. Oczywiście możesz otworzyć nowe konto, ale z nowym numerem ID i na tych kontach nie będzie tych wszystkich kwalifikacji, które były wcześniej."

Dlaczego firma wprowadziła rozwiązanie, że można mieć wiele kont, zamiast po prostu 1 konto, gdzie w zależności od depozytu mamy po prostu większe naliczenia?
"Inwestor może sam sobie to podzielić i skorzystać z maksymalnego zysku. Networker niekoniecznie musi być tak mocny finansowo, jak inwestor. Dlatego chcą być fair wobec inwestorów, jak i networkerów."

Czy możemy używać słowa inwestycja? Jak wygląda to od strony prawnej?

"Każda inwestycja jest traktowana jako prywatna inwestycja. Tak naprawdę jest to pożyczka, jest to zapisane w regulaminie. My dajemy firmie pożyczkę, kredyt, oni pobierają i za ten kredyt dają nam profit. To jest prawna podstawa. Do tego potrzebuje Erich prawnika, który ma takie pozwolenie, licencję do przyjmowania pieniędzy i może wysyłać je z powrotem, czy po prostu zarządzać pieniędzmi i przekazywać je traderom."
Co traderzy mają z tego, że tradują?
"Od 10 do 15% zysku z tego co wypracują.
Gdy zostanie ukończona nowa strona pokażą wszystkie licencje, które posiadają i robią. Erich z premedytacją na początku ich nie pokazuje. Problem jest taki, że obecnie czy je pokazuje, czy nie. To nie oznacza czy ta firma jest poważna, czy nie. Najwięcej firm, które mają właśnie niedobre zamiary pokazują te wszystkie licencje, mamy tą, mamy tą, mamy taką itd. Po czym po pół roku te firmy znikają.
Erich z premedytacją nie pokazuje. Dlaczego? Bo jeżeli Erich nic nie pokaże, to wtedy też nikt nie pyta. Natomiast, gdy zaczną pokazywać to nagle zacznie pojawiać się setki pytań."


Projekt w skrócie:

Min. $25 - Brak prowizji First Line, brak kumulacji streamline.
Min. $100 - Możliwość otrzymania bonusów Firstline, kwalifikacja do zbierania środków w Streamline
Min. $1000 - Oprócz bonusów Firstline, kwalifikacji do Puli, otrzymujemy też naliczenia Downline bonus liczony od naszego całego downline. Dodatkowo mamy łatwy start w Ranking bonus.

5 różnych źródeł naliczeń

- Inwestycja: 0,3% dziennie do $49,999 oraz  0,5% powyżej $50,000
- First line bonus:  do 0,3% dziennie liczone od całej kwoty depozytów w Streamline. Liczą się tylko osoby mające depozyt minimum $100. Wielkość bonusu zależy od ilości bezpośrednio zarejestrowanych kont. MULTIKONTA SĄ DOZWOLONE I MOZNA ZROBIĆ KYC NA JEDEN DOKUMENT.

Ilość poleconych:      Wielkość bonusu:
1-4                                0,05% dziennie

5-9                                0,1% dziennie
10-19                           0,2% dziennie
20+                               0,3% dziennie

Pule udziałowe w Streamline - globalna linia poleceń, jeżeli mamy wpłacone minimum $100 to każdy depozyt po naszym liczy się do Streamline. W dni naliczeniowe wartość Streamline mnożymy przez 0,3% i dzielimy to na liczbę pul udziałowych (7 pul) Otrzymaną kwotę dzielimy jeszcze przez liczbę osób zakwalifikowanych do puli i daje nam to bonus taki jak na screenie powyżej (dla mojego konta).
Kwalifikacje do pul udziałowych są następujące:
1 Pula: Depozyt własny $1000 i suma depozytów wszystkich bezpośrednich poleconych wynosi 1000$
2 Pula: Depozyt własny $5000 i suma depozytów wszystkich bezpośrednich poleconych wynosi 5000$
3 Pula: Depozyt własny $5000 i suma depozytów wszystkich bezpośrednich poleconych wynosi 15000$
4 Pula: Depozyt własny $10000 i suma depozytów wszystkich bezpośrednich poleconych wynosi 35000$
5 Pula: Depozyt własny $15000 i suma depozytów wszystkich bezpośrednich poleconych wynosi 95000$
6 Pula: Depozyt własny $20000 i suma depozytów wszystkich bezpośrednich poleconych wynosi 180000$
7 Pula: Depozyt własny $50000 i suma depozytów wszystkich bezpośrednich poleconych wynosi 500000$

Downline Bonus  Aż do 0,04% dziennie ze wszystkich lini tworzonych w Twoim zespole. Aby otrzymać ten bonus musimy mieć depozyt minimum $1000 i posiadać oraz wielkość bonusu zależy od poleconych mających depozyt również minimum $1000 w górę. Wygląda to tak:

Ilość poleconych:      Wielkość bonusu:
1-4                                0,01% dziennie

5-9                                0,02% dziennie
10-19                           0,03% dziennie
20+                               0,04% dziennie

Przykładowo przy 200k w strukturze i maksymalnym bonusie to tylko ten bonus daje nam $80 dziennie.

- BONUS ZA RANGI:

Jednorazowy bonus.
Po osiągnięciu kwalifikacji do 1 puli otrzymujemy bonus 10$ - Zolty diament
Po osiągnięciu kwalifikacji do 2 puli, 2 bezpośrednich poleconyuch mających żółty diament - otrzymujemy bonus 100$ - Niebieski diament

Na przykład, aby osiągnąć rangę Zielonego Diamentu, musisz mieć na swoim koncie co najmniej $10.000. 2, minimum 5 bezpośrednio poleconych z całkowitym depozytem minimum $5000 w pierwszej linii, 3, jeden Niebieski Diament pod Tobą.

Więcej w prezentacji dostępnej do pobrania z linku wyżej.

Jeżeli przeanalizujecie temat to zobaczycie, że początkowe pasywne 0,3% dziennie 4 dni w tygodniu można tak rozwinąć że dniówki na poziomie 100, 200, 300 dolców dziennie są do osiągnięcia w szybkim tempie.


Więcej w prezentacji dostępnej do pobrania z linku wyżej.

Jeżeli przeanalizujecie temat to zobaczycie, że początkowe pasywne 0,3% dziennie 4 dni w tygodniu można tak rozwinąć że dniówki na poziomie 100, 200, 300 dolców dziennie są do osiągnięcia w szybkim tempie.

Reinwestycja i dołożenie depozytu w trakcie cyklu nie przedłuża nam cyklu.
Cykl trwa 100 dni. 
Naliczenia od czwartku do niedzieli naszego czasu. W USA środa - sobota .
Min do wypłaty: $150 od 1 września.

Dowód wypłaty:

[Obrazek: caf9f86a23d368f8med.jpg]Rejestracja: https://app.paraiba.world/login/signup/3634

Czysty link: https://paraiba.world


Brak możliwośc rejestracji bez refa.
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości