• 91 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci PaidVerts ,, od 1$
Platforma PaidVerts to program typu Rev Share czyli dzieli sie zyskiem z uzytkownikami. Unikalny plan,skrypt,grafika zostaly stworzone od podstaw
na zamowienie Jo, własciciela MyTrafficValue i jest zintegrowany z MTV.
Nowatorstwo polega na polaczeniu Rev Share z PTC,,, wiec za wykupione adsy
dostajemy reklamy do wyklikania. Nie ma tutaj napedzania naliczen przez nowych uzytkownikow a zarabiamy na klikaniu w reklamy ktore dostajemy.
Na wyklikanie swoich reklam mamy az 18 godz. Wartosc reklam jest rozna,,
dzis mialem reklame za ponad 5$,,, duzo jest o wartosci 0.02$ i wyzsze tez.

JAK ZACZAC !

1. Jesli masz konto w MTV wystarczy uzyc loginu i hasla z MTV jesli nie masz konta mozna sie zapisac tu :
http://www.paidverts.com/ref/rosano

2. Jesli masz jakies srodki w balansie Mtv mozesz odrazu wykupic ads,
jeli nie to musisz zasilic konto uzywajac Ego, PM, STP,Western Union, Przelew Bankowy,,, lub za klika dni Paypal.

Koszt 1 ads to 1$ ktory zarabia 1.47$ (47%)

Za 1 ads (1$) dostajemy 50 odslon naszej strony ktora chcemy reklamowac oraz wyswietlenia banera.

3. Klikamy w reklame z BAP i w ten sposob aktywujemy konto.. Klikanie polega na skopiowaniu 3 krotkich tekstow w odpowiednich widocznych polach i obejrzenie 30 sek reklam.

4. Klikamy w dostepne dla nas reklam i zarabiamy $. Reklamy ukazuja sie o roznych porach wiec warto czesciej zagladac,,, choc te reklamy nie znikają odrazu,, na wyklikanie mamy 18 godz.

Platforma ruszyla w nocy z 31.03-01.04 i wplacilem odrazu wieksza ilosc $ i kupilem wiecej adsow, nie rozdrabnialem sie (na samym Mtv ładnie zarobilem i zarabiam wiec tu nie mialem oporów) i juz wczoraj-dzis w nocy zlecilem wyplate , ktora doszla dzis w poludnie
dowod: http://e-fotek.pl/images/77784147687871727313.jpg

Mozna tez zarabiac bez kupowania adsow, wystarczy zakupic upgrade za 0.05$ ( 5 centow) i czekac na reklamy ktore nie beda wyklikane przez uzytkownikow ( np komus sie nie chce, nie ma czasu, nie oplaca mu sie itp)

Zarobione $ mozemy reinwestowac,, co tez przez jakis czas bede robil.
Uwazam ze program odniesie sukces !

PS: Aktualizacja.
W ostatnim czasie pojawilo sie wiele nowych funkcji wiec postaram sie je opisac.
W menu w zakladce My account mamy nowe funkcje m.in.
-zjezdzajac na dol mozemy kupic upgrade,warunek to 0.05$ na koncie i 2500 BAP,
kupujemy za 0.05$ natomiast BAPy sa odejmowane dopiero w momencie przydzielenia reklam.
Upgrade to daje na reklamy ktore inni nie wyklikali z jakiegos tam powodu i wazne jest ono
do momentu osiagniecia na nim minimum 1$,, potem nalezy odnowic-wykupic-ponownie.
- w linkach wyzej z wazniejszych funkcji to Super User Upgrade (SUU),,, sa 2 opcje kupienia.
SUU Mini za 2,99$,, wazne przez 7 dni,,, tu dostajemy 1% z kampani wykupuionych przez innych
w przedziale 1$-49$, czyli mozemy dostac reklamy za 0.01-0.49$.
SUU Mega za 19,99$,, tez wazne przez 7 dni,,, tu dostajemy reklamy od 0,50$ wzwyz
Dla mnie SUU jest malo oplacalne gdyz reklamy te dostajemy losowo.
- kolejna funkcja: Vacation Mode,,, tu mozemy za 10$ zrobic sobie tzw wakacje,, czyli okreslamy date
i w tym czasie reklamy nie beda przychodzily i nie bedzie odejmowany BAP.
Pozostale zakladki to juz chyba wiadomo.

Czesto pytacie skąd bierzemy te tzw tabelki z naliczeniami. W nemu po prawej pojawila sie zakladka Latest News
ktora odrazu przenosi nas do forum MTV gdzie sa wszystkie newsy,pytania,odpowiedzi jak i ye codzienne naliczenia w PV.
Mozna tez wejsc ze strony MTV uzywajac tego samego loginu i hasla.

Czesto tez sa pytania o prowizje przy wplatach i wyplatach.

Tu jest minimum do wyplat z poszczegolnych procesorow
Perfect Money: $1.00
EgoPay: $10.00
Solid Trust Pay: $10.00
PayPal: $2.00 *
Payza: $2.00 *
Western Union: $250.00
Bank Wire: $250.00

tu sa prowizje dotyczace wplat i wyplat:
http://www.mytrafficvalue.com/deposit_methods.html

Tu sa limity wplat dla PP i Payza:
PP : Week 1 + 2 = $1-$11 deposit limit
Weeks 3-12 = $1-$33 deposit limit
Weeks 12+ = $1-$125 deposit limit

Payza: Week 1 = $20/week deposit limit
Weeks 2-12 = $100/week
Weeks 12+ = $500/week
Sa to limity tygodniowe,, chcac wplacic z tych procesorow wieksza
ilosc $ nalezy napisac ticket do admina.

Tu sa poszczegolne grupy-progi BAP wedlug ktorych przydzielane sa reklamy,
im wyzsza grupa tym lepsze reklamy.
BAP Group 1 ........ 1600 to 6400
BAP Group 2 ........ 6400 to 12000
BAP Group 3 ........ 12000 to 24000
BAP Group 4 ........ 24k to 48k
BAP Group 5 ........ 48k to 96k
BAP Group 6 ........ 96k to 180k
BAP Group 7 ........ 180k to 360k
BAP Group 8 ........ 360k to 720k
BAP Group 9 ........ 720k to 1.5m
BAP Group 10 ....... 1.5m to 3m
BAP Group 11 ....... 3m to 6m
BAP Group 12 ....... 6m to 20m
BAP Group 13 ....... 20,000,000+
.

Notatka od Kamil, 29-04-2015 23:38:

Proszę o aktualizację prefiksu wątku:
-Płaci
-Pod lupą
-Scam

Odpowiedz

Ciekawie wygląda i chętnie bym spróbowała. W związku z tym mam parę pytań Smile
Parę odpowiedzi już znalazłam w FAQ.

1. Nie miałam nigdy konta w MTV, więc mógłbyś w bardzo dużym skrócie napisać coś na temat stabilności i wypłacalności tego programu, i jego właściciela / firmy? Mogłabym sama poszukać w necie, ale wolałabym się dowiedzieć od kogoś, kto w tym "siedzi". Smile

2. Wypłaty i wpłaty.
Orientujesz się może czy są jakieś ograniczenia przy wypłatach, jeśli chodzi o wybór procesora płatności? Tzn. jeśli zrobię depozyt przez np. PM, to czy będę mogła wypłacić na PP? Czy może (jak często w buxach) można wypłacać na ten, z którego wpłaciło się więcej?

Czy jest w ogóle jakiś (np. dzienny) limit wypłat dla każdego użytkownika?
Czy można robić depozyty z niezweryfikowanych kont?

3. PayPal.
Nie masz żadnych obaw, co do tego, że jeśli PP zostanie wprowadzony, to za jakiś czas strona może mieć przez to problemy?
Chyba że - podobnie jak w przypadku Yougetprofit - chodzi głównie o zakup reklamy, a nie stricte RS, do czego PP się "nie przyczepi"..

4. Czy reinwestycja jest obowiązkowa? Tzn. czy trzeba reinwestować część profitu, a tylko pozostałość może pójść do wypłaty?

Z góry dzięki za odpowiedzi.. Smile
  Odpowiedz

(02-04-2014, 19:05)mrrru9 napisał(a): Ciekawie wygląda i chętnie bym spróbowała. W związku z tym mam parę pytań Smile
Parę odpowiedzi już znalazłam w FAQ.

1. Nie miałam nigdy konta w MTV, więc mógłbyś w bardzo dużym skrócie napisać coś na temat stabilności i wypłacalności tego programu, i jego właściciela / firmy? Mogłabym sama poszukać w necie, ale wolałabym się dowiedzieć od kogoś, kto w tym "siedzi". Smile

2. Wypłaty i wpłaty.
Orientujesz się może czy są jakieś ograniczenia przy wypłatach, jeśli chodzi o wybór procesora płatności? Tzn. jeśli zrobię depozyt przez np. PM, to czy będę mogła wypłacić na PP? Czy może (jak często w buxach) można wypłacać na ten, z którego wpłaciło się więcej?

Czy jest w ogóle jakiś (np. dzienny) limit wypłat dla każdego użytkownika?
Czy można robić depozyty z niezweryfikowanych kont?

3. PayPal.
Nie masz żadnych obaw, co do tego, że jeśli PP zostanie wprowadzony, to za jakiś czas strona może mieć przez to problemy?
Chyba że - podobnie jak w przypadku Yougetprofit - chodzi głównie o zakup reklamy, a nie stricte RS, do czego PP się "nie przyczepi"..

4. Czy reinwestycja jest obowiązkowa? Tzn. czy trzeba reinwestować część profitu, a tylko pozostałość może pójść do wypłaty?

Z góry dzięki za odpowiedzi.. Smile
1. Konto w MTV mam juz 2 lata (w maju) i jeszcze nie mialem problemu z depozytem lub wyplatą. Włascicielem jest hiszpan Jo,, firma zarejestrowana w Belize. PaidVerst jest osobnym tworem ale zintegrowanym z MTV,,, wiec wystarczy sie zarejestrowac w PV zeby korzystac.
2. Wplaty-depozyt mozna zrobic z kazdego dostepnego teraz procesora,, STP, EGO, PM... z Stp i Ego min depozyt to 10$ , z PM 1$ ( nalezy przy wplacie uwzglednic % pobierany-nie pamietam juz jaki). Przy wyplatach nie ma limitu.
W PV mozna wplacac np z Stp a wyplacac na Ego,, mozna wybrac procesor,,, mozna rowniez wewnatrz zamienic sobie. Jesli chodzi o zweryfikowane konta to nie wiem ale zapewne mozna wplacac.
3. Jesli chodzi o PP to bedzie on dostepny za kilka dni,,tak mowi Jo na forum,,,w MTV nie bylo PP ale teraz w PV bedzie poniewaz jest to polaczenie Rev Share z PTC,, a buxy to tez PTC i tam PP jest wiec w PV tez bedzie. I bedzie mozna np wplacic z PM a wyplacic na PP.
4. Nie, reinwestycja nie jest obowiazkowa,, nie ma podzialu np 30/70 czy inaczej,,, chcesz reinwestujesz iles tam $,, nie chcesz to nie,,, $ za wyklikane reklamy sa na balansie,, a decyzja czy wyplacac czy inwestowac zalezy od kazdego indywidualnie.
Mysle ze pomoglem Smile
  Odpowiedz

Już wszystko jasne, dzięki Smile
Myślę, że jeszcze dzisiaj zajrzę na stronkę z Twojego reffa Smile
  Odpowiedz

Dziekuje.
W razie pytan prosze pisac. Smile
  Odpowiedz

ja tez sie zapisalem, jutro wiecej sobie o tym poczytam
  Odpowiedz

jest jakis limit czasu na oplacenie 10$ ?
czy po rejestracji musze od razu oplacic?
  Odpowiedz

Nie bardzo rozumiem o jaki limit chodzi. hmmm 10$.

10$ to minimalna kwota jaką mozna przelac z procesorow STP i EGO na balans w PV,,, natomiast z PM minimum to 1$.
Nie ma zadnego wyznaczonego czasu na zasilenie konta w PV.
  Odpowiedz

(03-04-2014, 09:46)zaqwe napisał(a): Nie bardzo rozumiem o jaki limit chodzi. hmmm 10$.

10$ to minimalna kwota jaką mozna przelac z procesorow STP i EGO na balans w PV,,, natomiast z PM minimum to 1$.
Nie ma zadnego wyznaczonego czasu na zasilenie konta w PV.

czyli moge wplacic dowolna sume?
ile mozna uzyskac dziennie wplacajac 10$?
a przez pp moge wplacic?
  Odpowiedz

Tak, mozesz wplacic dowollną kwote powyzej tej co wymienilem, Z STP i Ego minimum 10$ lub wiecej,,, z PM 1$ lub wiecej.
Jakie sa naliczenia przy wplacie np 10$ to trudno powiedziec,,,, to nie jest zalezne od ilosci nowych uzytkownikow i ich wplat. To nie jest tak jak w innych programach typu Rev Share gdzie w pierwsze 2-3 dni byl naplyw nowych uzytkownikow i duzo wplat i mozna bylo zarobic 100 czy 200% nawet, a potem duzo mniej lub bardzo malo,, tu w PV zarabiamy za klikanie w reklamy... a sa one roznej wartosci,, np wczoraj mialem reklame za ponad 5$,,,, dzis byla juz za 1.15$,,, .Najwiecej reklam mialem okolo godz 15,,, ale sa dodawane o roznych porach. Na wyklikanie-obejrzenie ich jest czas 18 godz.
PP ma byc lada dzien rowniez dostepne,,, narazie jest STP,EGO,PM ,Western Union i Przelew Bankowy.
Kasa z STP,Ego,PM jest na PV odrazu, natomiast ile ida pozostale metody nie wiem bo nie korzystalem z nich.
  Odpowiedz

Ja wczoraj wrzuciłam dolara i od tego czasu uzbierałam z reklam $1.51525. Miałam jedną reklamę za 1$ i ta była najdroższa, jedną za 0.20$ i za 0.29$, a pozostałe po pół centa.

Program wygląda bardzo ciekawie i już mi się tam podoba, ale nie rozumiem jednej rzeczy - jedna kampania reklamowa (za 1$) zarabia dla nas 0.47$ zysku, ale kasę dostajemy tylko poprzez klikanie w reklamy. Wcześniej rozumiałam to tak, że kupuję reklamę i za jedną maks. zarobię +47%, ale na koncie już mam więcej za kliki w reklamy.. I tu moje pytanie - czy mogę wypłacić całkowitą kwotę, jaką wyklikałam, nawet jeśli jest to powyżej +47% tego umownego profitu, czy jednak mogę wypłacić tylko tyle, a reszta może pójść tylko na reinwestycję?

PS. Warto wypłacać większe sumy, z uwagi na prowizje przy wypłatach (3.5% + 0.25$).
  Odpowiedz

Wszystkie wyklikane (zarobione) $ sa Twoje,,, a co z nimi zrobisz zalezy od Ciebie. Mozesz kupic nastepną "paczke" lub poprostu wyplacic.
Jesli sie trafia na "porzadne" - wartosciowe reklamy to zysk bedzie wiekszy.
Gratujacje !
Warto tez sprawdzac jak sie ma nasza zakupiona paczka. Ile jeszcze "pozyje".
Kupujac za 1$ mamy 50 kredytow na swoją dodaną strone i zyje ona tak dlugo az inni jej nie wyklikają.
Sprawdzic mozemy klikając w "My Ad Campaings" w menu po prawej.

Edit: mozna np kupic odrazu za wiecej $,, np za 5$,, wtedy nasza 1 kampania bedzie miala 250 kredytow-klikow
i skonczy zywotnosc jak inni 250 razy ją wyklikają. za np 20$ mamy kampanie za 1000 kredytow,, itd.
Dodam jeszcze ze nasze reklamy nie sa rzucane ot tak od niechcenia na wyklikanie,,, sa one stopniowo dawane
przez admina do klikania przez innych.
  Odpowiedz

Dzięki Smile W takim razie, program wygląda jeszcze atrakcyjniej, przynajmniej dla mnie.
A reklama schodzi dość szybko, zostały mi już tylko 3 kliki, więc aktywność użytkowników jest całkiem niezła.

To pewnie dzisiaj wykupię z 10 kolejnych paczek, bo idzie naprawdę nieźle. I czekam niecierpliwie na uruchomienie PayPala, wtedy będę mieć większe możliwości finansowe Smile
  Odpowiedz

To fakt, 50 klikow rozejdzie sie dosc szybko , wiec np. ja kupuje odrazu wieksza ilosc... np. za 10$ lub wiecej.
W 1 dniu kupilem 1 kampanie i mialem 800 kredytow-klikow.. na te chwile mam
98/800 czyli jeszcze spoko z tydzien bedzie i da jeszcze sporo zarobic.
Pozostale kampanie kupione po tej pierwszej mają jeszcze mniej klikow,,
takze jest ok... oby tak dalej Smile
  Odpowiedz

Moje kliki już się skończyły, więc mój całkowity dochód z jednej "paczki" to $1.51525. Myślę, że to ładny wynik, pora na więcej Smile
  Odpowiedz

Czyli wyszlo troche wiecej niz 47%... ciesze sie ze sie podoba.

Fajną sprawą jest tez to ze nie potrzeba "polowac" na reklamy,
te co sa przydzielone do naszego konta beda aktywne przez 18 godz i tyle
mamy czasu na ich wyklikanie.

ps. wrzuce 2 screeny jak aktywowac konto i jak ogladac reklamy;
1. aktywacja konta: http://e-fotek.pl/images/28516547065146487136.jpg
tak powinno wygladac po zalogowaniu do PV.. jesli tego nie widac to na samej gorze strony klikamy "Members Home Page" i bedzie.
2. reklamy; http://e-fotek.pl/images/58658427191599543159.jpg
metoda kopiuj/wklej,,, wszystkie 3 linijki i na koncu przycisk na dole i 30 sek reklamy.
Smile
  Odpowiedz

A jeśli dobrze rozumiem, to za wysokość wartości reklam, które dostajemy do wyklikania, odpowiada liczba Bonus Ad Points? Które dostajemy za wykupowanie reklam oraz za ich klikanie.
Chyba, że mi się coś pokręciło.. Smile
  Odpowiedz

Na 90% tak jest ale pewnosci nie mam.
Wczoraj np. mialem reklame za 5.62$ i kilka po okolo 1$,
dzis narazie najwyzsza byla za 1$,,, ale tez BAP mi sie obnizyl i moze dlatego.
Dokupilem dzis tez porzadną kampanie i BAP zwiekszyl sie ponad 2 krotnie,, wiec licze ze jeszcze bedą porzadne dzis. Byc moze i za 10$ bo i takie są. Smile
  Odpowiedz

Troche uscisle 1 post;
Osoby ktore chcą tez zarobic a nie mają w tej chwili srodkow na wplate
mogą to zrobic bezplatnie. Wystarczy sie zapisac i aktywowac konto ogladajac 1 reklame,,,, potem wystarczy czekac na platne reklamy... moga one byc odrazu lub po kilku godz. Wiadomo ze beda one o mniejszej wartosci pienieznej niz te gdzie mamy wykupioną kampanie,ale tez bedą. Mozna w ten sposob uzbierac np 1$ i wtedy kupic paczke za 1$.

Mozna tez wykupic upgrade za 0.05$ i klikac reklamy ktore nie sa wyklikane przez inne osoby,,, tu wartosciowo mogą byc nawet wyzsze.

Upgrade jest wazne tak dlugo nim nie zarobimy na nim przynajmniej 1$ lub wiecej,,, potem nalezy je odnowic.
  Odpowiedz

Kilka nowych informacji:

-zostal wprowadzony limit ogladania reklamy aktywujacej konto do 5 dziennie
czyli dziennie mozemy sobie doklikac 500 BAP.

-lada dzien admin bedzie rozdzielal reklamy w zaleznosci od wielkosci dokonanej wplaty,, im wyzsza wplata tym wartosciowsze reklamy.

Osoby ktore sa na bezplatnym beda dostawaly reklamy te najnizsze,, 0.005$..
choc moga sie tez trafic cacka np za 1$.

Wiecej mozna o PV poczytac na wewnetrzym forum MyTrafficValue,, admin bardzo aktywny.

Widac ze admin kontroluje program i dba o to zeby nie padl po tygodniu
czy miesiacu jak niektore podobne RSy.

ps. dzis chyba po raz trzeci kupie upgrade za 0.05$,, dzieki niemu zarabiam na reklamach z recyklingu,, czyli na tych ktore nie sa wyklikane przez innych.
Na upgrade mozna zarobic 1$ lub wiecej,,, tu tez mozna trafic wartosciowe reklamy.
  Odpowiedz

Też coś dodam od siebie.. Jeśli ktoś jeszcze o tym nie wie, to przestrzegam -
miałam dziś reklamę za 3$, otworzyłam ją, ale nie miałam czasu, żeby od razu potwierdzić. I tak wisiała z godzinę, w końcu kliknęłam "Confirmed" i niestety pokazał mi się komunikat, że reklama już wygasła i przeszła w stan do "recyklingu", ktoś inny skorzystał Sad

Z drugiej strony, to pokazuje również, że warto kupować upgrade, bo można sporo skorzystać na takich "gapach" Wink
  Odpowiedz

tez tak macie?

[Obrazek: riyqlc.png]
  Odpowiedz

Tak, tez mam 141 teraz,,, a wczesniej mialem 2 rzuty po kilkanascie sztuk.
Wiec troche $ wpadnie Smile
  Odpowiedz

U mnie 175 Big Grin

A Wam też trochę przymula dziś strona?
  Odpowiedz

ja w sumie nie wiem czy to dobrze czy to zle ze mamy tyle reklam. Zwykle jak program daje za duzo zarobic to sie zle konczy

@mrrru9
chwilami tak
  Odpowiedz

Tez troche mulila, ale juz jest ok.

Te niskiej wartosci reklamy biora sie chyba stad iz duzo osob kupuje
kampanie za 1$,,, ale to dobra okazja dla kilkajacych na bezplatnym koncie i lubiacych klikac np w buxy lub aurorki gdzie wartosci sa nieraz duzo nizsze.
Mozna troche $ zarobic. Duzo tez osob opuszcza te niskie wiec i z recyklingu
ich troche jest.
Od poniedzialku ma byc to rozlozone rownomiernie,,, Ci ktorzy wplacili cos wiecej dostaną reklamy o wiekszej wartosci,,,,Dzis tez juz kilka takich fajnych bylo.

Edit: @Marol92 ale reklamy sa wykupione i ktos je kiedys wyklika... sa osoby ktore sie ciesza ze tyle jest...
  Odpowiedz

Zarobek jest, oczywiście, znacznie większy niż np. w buxach. Wartości reklam często również.. Dziś mam większość po pół centa, na niektórych buxach takie wartości reklam są najwyższe i jest ich maks. z 4.

Przyznam, że też się zastanawiam czy ten zarobek nie jest jednak za duży. Tzn. czy nie za duży, żeby strona się utrzymała, żeby właściciel zarobił wystarczająco. Nie wiem jak można by sprawdzić sam przychód z wykupu reklam - ile idzie do użytkowników, ile do admina, bo stawki są różne..
  Odpowiedz

Wartosc reklam jest uzalezniona od kupna kampanii.
Szczegolowe statysyki sa w menu w System Statistick.
Poza tym PV jest zintegrowane z MTV i wspolgra z nim.
Np przychody z gier i z planow inwestycyjnych w MTV tez mają wplyw na kondycje PV. Na MTV tez sa szczegolowe staty ile i na czym program zarobil.
MTV jest na rynku juz 2 lata i ma sie dobrze, placi na czas wiec admin napewno tak to rozplanowal, taki ma pomysl ze i PV nie padnie np po miesiacu.
  Odpowiedz

obiecujaco wyglada
czekam na paypal aby wplacic troszke gotowki
pozdrawiam
  Odpowiedz

dokladnie, ja rowniez czekam na paypal i zaczynam wyplacac
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości