Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 52 głosów - średnia: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Płaci No-minimum.com - nominimum.com- all1tool
Działa All1tool.
lość reklam: 62 +/-
wartość: $0.01 - $0.0001
klik poleconego DR: 6 poziomów poleconych 10%, 5%, 3%, 2%, 1%, 1%
max. DR: bez limitu
minimum do wypłaty: $1 - w zalezności od procesora płatniczego
metody wypłat: Okpay, Payeer, PM, STP, Paypal, Payza, BTC
czas oczekiwania: Manual
dzienny zarobek: $0.0221 +/-
link polecający: http://www.no-minimum.com/pages/index.php?refid=eszmal

[Obrazek: nomin4.gif]
Odpowiedz
[+]
Heart 
Ja właśnie dostałam pierwszą wypłatę. Czekałam na nią około 3 tygodni, ale warto było.SmileSmileSmileSmile

[Obrazek: wb4c9d.jpg]
Odpowiedz
[+]
nooooo ładnie 3 tygodnie na troszkę ponad dolca czekać Big Grin

porażka Sad
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
No tak, ale zapłacili a nie puścili w trąbę.SmileSmileSmileSmile
Odpowiedz
[+]
(26-07-2013, 10:08)medchen napisał(a): No tak, ale zapłacili a nie puścili w trąbę.SmileSmileSmileSmile

Akurat w No-Minimum.com regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę wynosi 30 dni, więc swojego dolara otrzymałeś w regulaminowym czasie.

Fragment z FAQ programu:

"When am I paid?
After your payment request is made and your account is in good-standing we will issue payment to you within 30 days."

Wink
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
Odpowiedz
[+]
Akurat tym wpisem to bym sie za bardzo nie sugerowal, odnosnie wyplaty Wink
Nie chodzi o to, ze nie placi, bo placi i to juz od wielu, wielu lat. Admin jest troszke zajety i czasem mu sie zdarza zrobic wyplate z opoznieniem, zreszta nie tylko w tej firmie, ale rowniez w innych jego programach.

Dla tych co nie wiedza, adminem jest Sebas Berkhof, bardzo sympatyczny holender, prowadzacy obecnie juz tylko marketing internetowy. Jego multimoneygroup zrzesza pare programow typu PTR, ale nie tylko. Do kazdego programu mozna smialo sie zapisywac, z tym, ze na wyplate nie ma co liczyc szybka. Zbiera sie powoli, a z uwagi na duza liczbe userow bardzo ciezko o aktywnych refow.

Co nie znaczy, ze nie da sie i nie warto. Jestem w tym ptr od paru lat, ale juz nie zarabiam praktycznie wogole przez czytanie maili. Sa i tez inne sposoby.. ale moze o tym innym razem Wink
Odpowiedz
[+]
(31-07-2013, 16:01)monk7 napisał(a): Akurat tym wpisem to bym sie za bardzo nie sugerowal, odnosnie wyplaty Wink
Nie chodzi o to, ze nie placi, bo placi i to juz od wielu, wielu lat. Admin jest troszke zajety i czasem mu sie zdarza zrobic wyplate z opoznieniem, zreszta nie tylko w tej firmie, ale rowniez w innych jego programach.

Ale kolega wyżej napisał, ze czekał na wypłatę 3 tygodnie, więc nie dostał jej z opóźnieniem, tylko w regulaminowym terminie, a nawet przed czasem. Ja zwykle czekałem, w tym programie, około 14 dni na wypłatę Smile
Odpowiedz
[+]
Chodzilo mi tylko o wpisy na przyszlosc. Admin sie stara robic to na bierzaco, jednak zdarzyly sie juz sytuacje, ze bylo wiecej czekania niz regulaminowo. Mnie osobiscie spotkalo 2 razy dluzsze oczekiwanie.
Odpowiedz
[+]
(31-07-2013, 18:41)monk7 napisał(a): Chodzilo mi tylko o wpisy na przyszlosc. Admin sie stara robic to na bierzaco, jednak zdarzyly sie juz sytuacje, ze bylo wiecej czekania niz regulaminowo. Mnie osobiscie spotkalo 2 razy dluzsze oczekiwanie.

Spoko, rozumiem. Osobiście nie zdarzyło mi się, czekać w tym programie dłużej niż 30 dni Smile
Odpowiedz
[+]
Nie wiem, jak dlugo jestes w programie. Ale ja od ladnych paru lat Wink Wystarczajaco dlugo, aby poznac dosc dobrze admina Wink
Odpowiedz
[+]
(31-07-2013, 18:52)monk7 napisał(a): Nie wiem, jak dlugo jestes w programie. Ale ja od ladnych paru lat Wink Wystarczajaco dlugo, aby poznac dosc dobrze admina Wink

Z programu No-Minimum.com już nie korzystam, natomiast od 2 lat jestem aktywny w DonkeyMails (ta sama grupa MultiMoneyGroup).
W DonkeyMails, też nie zdarzyło mi są, żeby Admin przekroczył termin podawany w regulaminie, najdłużej czekałem 11 dni
Odpowiedz
[+]
W osiolku tego problemu nie bylo, bo Sebas osobiscie dokladal tego programu. Natomiast no-minimum mial we wladaniu jego bodaj brat Guy, ktory na skutek powaznych dolegliwosci zdrowotnych musial zrezygnowac ze wspoludzialu. Odkad jest Sebas glownym adminem, takich opoznien nie ma, choc pojawily sie np. captchy :|
Odpowiedz
[+]
(31-07-2013, 21:26)monk7 napisał(a): W osiolku tego problemu nie bylo, bo Sebas osobiscie dokladal tego programu. Natomiast no-minimum mial we wladaniu jego bodaj brat Guy, ktory na skutek powaznych dolegliwosci zdrowotnych musial zrezygnowac ze wspoludzialu. Odkad jest Sebas glownym adminem, takich opoznien nie ma, choc pojawily sie np. captchy :|

No właśnie, już od dłuzszego czasu programem No-Minimum zarządza sam Sebes, więc tym bardziej, nie ma co się martwic, że czas oczekiwania na wypłatę przekroczy regulaminowe 30 dni. Z tej sieci reklamowej polecam jeszcze JillsClickCorner.
Odpowiedz
[+]
Tym razem czekałam na wypłatę tylko 7 dni.SmileSmileSmile
Odpowiedz
[+]
nadal działa i płaci, współpracuje z all1tool, zapraszam do zapisu
Odpowiedz
[+]
ban za all1, nie dodałem ujemnych reklam
Odpowiedz
[+]
Jedna reklama była podpisana zwyczajnie i tylko na zdjęciu napisane by by nie klikać program może tego nie wyłapać.

tak to wygląda
https://drive.google.com/file/d/1bxSvaTJ...wU7DR/view
Odpowiedz
[+]
to raczej nie do wyłapania
Odpowiedz
[+]
Proszę podpowiedzcie mi jak to możliwe że: dostaję "płatne maile"? jak się nie mylę i mam bilans ujemny?
Odpowiedz
[+]
może klikasz ujemne reklamy
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości