Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Płaci myaddsup - 154% paczka od $1
[Obrazek: 728.gif]

Opis programu:

Jest to typowy hyip, więc nie ma co tu opisywać ich metod "zarobku" - inwestujesz tyle, ile możesz stracić. 
Dodam jedynie tyle, że strona jest dość mocno popularna na zagranicznym forum.
Obecne statystyki to 51.000 użytkowników oraz wypłacono $2848733.31.
Mają też grube na FB z już 3k użytkownikami: https://www.facebook.com/groups/myaddsup/

Myaddsup to hyip typu paidvers, gdzie kupując paczki otrzymujemy BAP i zarobek dzienny jest różny w zależności od grupy w jakiej jesteśmy.

Paczki:

Koszt paczki to $1, za którą dostajemy 3080 BAP (1 bap = $0.0005). Jest zasada repurchase rule, czyli 20% z zarobków idzie na konto zakupów (repurchase wallet) a reszta na konto do wypłaty, z którego też można kupować paczki (cash wallet).

Pieniędzy nie można przelewać ani z konta repurchase, ani cash. Paczki możemy kupować po uzbieraniu $1 (czyli np. nie możesz przelać z cash na repurchase żeby szybciej kupić paczkę).
Zarobek z grup jest stały i wynosi:
[Obrazek: gkF3znT.png]

Czyli inwestując np. $20 będziemy w 4 czwartej grupie z zarobkiem $1.32 dziennie, z czego 20% idzie na repurchase balance więc na cash dostajemy $1.05 oczywiście tracąc $1.32 w BAP dlatego ważne jest, aby utrzymywać się w grupie której chcemy a resztę wypłacać.

Wpłata/wypłata:

Minimum wpłaty to $1, a wypłata $10.

Metody płatności:
- Perfectmoney
- Bitcoin
- Payeer (chyba już został usunięty)

Moja inwestycja/strategia:
Zacząłem bezpiecznie, inwestując $21 wchodząc do 4 grupy.
[Obrazek: OlvVDL7.png]
Następnie postanowiłem reinwestować wszystko, aby osiągnąć 5 grupę a po tym utrzymywać ją a resztę wypłacać do uzyskania 200% od kwoty inwestycji. Po wypłacie około $40, jeśli strona dalej będzie wypłacać myślę nad ponowną reinwestycją wszystkiego aby osiągnąć grupę 6, ale to może się zmienić i będę wypłacał do końca.
Obecnie jestem na etapie wypłat, będąc w grupie 5 i w następnej wypłacie będę na 0.

Wypłaty:

[Obrazek: DKk0Xxp.png]

[Obrazek: KfPkLDq.png]
Z poleconych jest 10% depozytów i 5% z ich zarobków 

Link: http://myaddsup.com/index.php?r=Iksdaks
Odpowiedz
[+]

Jakby byl paypal to bym zainwestowal ale niestety na pm nie mam kasy Sad
Odpowiedz
[+]
U nas na forum istnieją kantorki użytkowników, gdzie możesz kupić sobie PM :-) Ewentualnie oficjalne kantory PM w polskim internecie też są np. https://myinveststory.com/ - sam korzystam i nie mam zastrzeżeń :-)

@xdax1 jakieś informacje od kiedy program funkcjonuje już?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» Dziennik FOREX - sprawdzam czy na forex można systematycznie zarabiać

Odpowiedz
[+]
@Pan Inwestor
Oficjalnej informacji nigdzie nie widziałem, ale jest już w sieci około 200 dni ale promowany więcej dopiero od niedawna (jakoś od czerwca).
Czyli w sumie typowe zagranie w hyip, nabicie dużej ilości dni bez promowania aby niby wiarygodnie to wyglądało, że już wytrzymał aż 200 dni.

Domenę zarejestrował w lutym i też mu się kończy w lutym 2020, więc pewnie nie długo może się zmywać. Oczywiście może jeszcze przedłużyć kto wie...

@gerwazy

W hyipach nigdzie nie znajdziesz Paypal, więc jak chcesz się w to bawić to niestety musisz załatwić inne procesory.
Odpowiedz
[+]
Cały czas strona płaci i trzyma się dobrze. Ostatnio było parę dni przerwy bo strona przechodziła na lepszy serwer i wszystko przebiegło pomyślnie.
[Obrazek: pFy39h0.png]

Ja już wypłaciłem depozyt i jestem na +. Zastanawiam się nad ponowną re-inwestycją i wskoczenie na wyższą grupę gdzie zarobek będzie już $4.90. Ale na razie może jeszcze trochę powypłacam.
Odpowiedz
[+]
Kolejna wypłata! Cały czas płaci, teraz czekałem jakieś 4 dni.
[Obrazek: 33NCUvc.png]

Chociaż wydaje mi się, że powoli zmierza ku końcowi, ale kto wie...
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości