• 56 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci megatypers.com
@SeCCendo
Że dopracowana to bym się niestety nie zgodził... Ponoć niezbyt dobrze statystyki poleconych są pokazywane jeśli ma się wielu zapisanych z jednego kodu, dodatkowo wywala często z byle powodu, obrazki się łądują wolno itd. Było to już pisane wyżej. W FAQ jest, że jeśli wywala/wolno się opbrazki ładują to znaczy, że mamy obciążone/słabe łącze czy coś takiego... Jak dla mnie to żadna wymówka. Przy necie 20MB takie małe obrazki powinny pojawiać się chyba natychmiastowo prawda? Niestety tak nie jest... Ponadto słyszałem, że support nie jest zbyt chętny do pomocy... Sam napisałem raz do nich, otrzymałem wiadomość zaraz po wysłaniu, mojej lecz sądzę, że to automat mi odpisał.
Żem się rozpisałTongue Najważniejsze, że wypłacająBig Grin
  Odpowiedz

no to trzeba trochę popisać do pierwszej wypłatki aby mieć pewność e kaska przyjdzie.Smile
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

A ja mam Internet 1MB i obrazki ładują się natychmiastowo.

Może przeglądarkę zmień?
  Odpowiedz

Hmmm... Z jakiej korzystasz jaadi2 ?
Ja przepisuję na Mozilli.
  Odpowiedz

Mi także obrazki ładują się bardzo szybko. Czasem się zdarzy coś wolniej ale to 1 na 100 obrazków. Najlepiej używać do przepisywania Google Chrome'a. Pod tym względem jest lepszy od Mozilli. Sam sprawdzałem.
  Odpowiedz

Ja również korzystam z Chrome
  Odpowiedz

i ja również piszę na Chrome, jest OK

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

Mnie z bardziej obciążonym łączem rzadziej wywala, ale obrazki się wolniej wczytują. Przyjąłem sobie, że będę robił 0,50$ dziennie i akurat od wypłaty do wypłaty uzbieram te 3$.

Kod do rejestracji: 1BFO
  Odpowiedz

w dwa dni 1$ na koncie...
jednak najlepiej idzie wieczorami po 22:00...szybko sie ładuje i najwyższa stawka wtedy jest przez 2-3 godziny

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

Zarejestrowałem się z ostatniego koduBig Grin
Dodam też kilka swoich :
1S2R
1S2T
1S2U
1S2V
1S30
Zapraszam innych do rejestracji.

PS. Zaważyliście że jak się wpisze 1 literkę to też akceptuje, ale z tego co wiem lepiej za często tak nie robić bo mogą Cię zbanować na jakiś czas
  Odpowiedz

(08-04-2012, 16:49)mmichal013 napisał(a): PS. Zaważyliście że jak się wpisze 1 literkę to też akceptuje, ale z tego co wiem lepiej za często tak nie robić bo mogą Cię zbanować na jakiś czas

Bez względu na to co wpiszesz i tak Ci zaakceptuje, ale spada procent dobrych kapci, co w konsekwencji może prowadzić do niewypłacenia $$ oraz blokady konta.
  Odpowiedz

Więc lepiej stanowczo tego nie robić
  Odpowiedz

w regulaminie jest napisane ze dopuszczalne są omyłki ale wyraz przepisany musi byc treścią zbliżony do tego co sie wyśiwtla..np. pomyłki akceptowane to wpisanie zero zamiast O itp...

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

Witam.
Ja właśnie otrzymałam drugą wypłatę. Jednak nie wiem co jest grane, ponieważ miałam zarobione 10,7$ a otrzymałam tylko trochę ponad 4$. Poprzednia wypłata też była okrojona, miałam ok. 12$ a otrzymałam 8,3$. Oczywiście reszta pieniędzy nie znikła , jest dalej na moim koncie, mam tam ponad 6$ , ale to jednak dziwne że nie wypłacono całości. Zauważyłam w statystykach, że nowy tydzień zaczyna się już w piątek i przy poprzedniej wypłacie zarobiłam właśnie ok. 8$ do piątku ale teraz miałam już 9$ , więc nie rozumiem. Pozdrawiam.Huh
  Odpowiedz

Hej ja też zarobiłem gdzies do soboty ponad 10$ a otrzymałem 7$ z groszami. Troszke sobie pojechali po bandzie :/
  Odpowiedz

@nowakos91
Mam do Ciebie pytanko. Ile dni siedziałeś i ile czasu dziennie poświęcałeś na zdobycie tych 10$?
  Odpowiedz

Dziennie tak 4 godz przez 5 dni
  Odpowiedz

a zabrali wam jakiś podatek przy wypłatach? może opłaca się wypłacać te minimum 3$ bo wtedy będzie pewność ze się je dostanie

a poza tym czy można wypłacać codziennie czy jest jakaś wymagana przerwa w wypłatach np. 2,3 czy 4 dni?

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

@jackthekiller
Z tego co mi wiadomo (a wiem to z oficjalnego FAQ) to wypłacają oni sami tylko w poniedziałki. Więc jeśli chcesz zarobić tygodniowo więcej niż 3$ to to co mówisz nie ma prawa bytu.
@nowakos91
Jak dostałeś wypłatę to reszta (to co ci nie wypłacili) nadal masz na swoim koncie na megatypers czy znikło?
  Odpowiedz

Tak mam reszte nie znikło. Ciekawe czym to jest spowodowane że całości nie wypłacili.
  Odpowiedz

Hej, z moich obliczeń wynika że podatku nie zabierają. Miałam na koncie 10,7 , wypłacili mi 4,38 a zostało ok. 6,25 lub 6,30(dokładnie nie pamiętam, a stan na dzień dzisiejszy się już zmienił).
Czy wam też szybko wpływa wypłata na konto, ja już drugi raz dostałam niemal od razu. Przynajmniej to jest ok.
  Odpowiedz

Dziś jest wtorek, a pieniędzy jeszcze nie ma...Sad
  Odpowiedz

Mój kumpel też nie dostał kasy a minimum miał już w środe. Troche sobie lecą w kulki.
  Odpowiedz

Wypłacają regularnie w każdy poniedziałek wieczorem na Paypal od 3 dolarów US Upup

Gdyby ktoś chciał dołączyć, podaję Invitation Code do rejestracji w megatypers.com - 1RGE

Dziękuję Smile

Poniżej moje wypłaty
2 kwietnia 2012
[Obrazek: C4Gl6.jpg]

9 kwietnia 2012
[Obrazek: BMg0m.png]

Odpowiedz

Wypłacają regularnie co poniedziałek wieczorem , owszem, ale bynajmniej nie całe saldo.
  Odpowiedz

no to najważniejsze ze wypłacają..może po prostu niektórym nie płaca calości bo akurat nie mają tyle kasy w budżecie..Smile)

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

nie wypłacają całego salda, ponieważ dużo osób odchodzi, a jak trochę zostawią, ludzie dalej muszą zbierać: ), mi tez nie wypłacili ostatnio, 1,2$ zostało, albo teraz na święta nie wypłacili tylko całego salda
  Odpowiedz

Witam, znalazłam podobną stronę, istnieje od 2007 roku. Zainteresowanych zapraszam do działu inne, dałam tam nowy post odnośnie tej stronki.
  Odpowiedz

gdyby to jeszcze człowiek miał mnóstwo czasu to może by i więcej tego popisał..

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

A mi przed chwilką wyskoczyło takie coś do przepisania:
[Obrazek: frogd.jpg]

Jaja sobie robią?Tongue Kliknąłem, że nie wiem... Mogłem wpisać "frog", ale o tym żem wtedy nie pomyślał. Mieliście jakieś podobne dziwne obrazki?Big Grin
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości