Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Płaci ImperiumReklamy.com

ImperiumReklamy.com powstał 11 listopada 2004 roku. Aktualnie programem zarządza firma Adnox.pl, więc o wypłaty nie ma co się martwić.
To co najbardziej podoba mi się w tym programi to płatne promowanie PTP, ale nonUV. Zatem wszystkie wejścia z naszego linku są zaliczane Big Grin 1000 wejść= 1zł. Pamiętaj, że jest wyznaczona lista w jakich firmach możesz promować link PTP.

Informacje:
-płatne maile po minimum 1 gr
-płatne linki min. 0.5gr
-1zł za 1000 wejść w link PTP (nonUV!)
- płatne zadania warte nawet kilka złotych Smile
-2 poziomy poleconych 15 i 10%

link do zapisu: http://imperiumreklamy.com/pages/index.p...rabianie24
Odpowiedz
Niezłe jest to nonUV ale zazwyczaj trzeba czekać aż taka strona sie do konca załaduje, a czasem trafi się reklama która łąduje się z minute więc też trzeba liczyć na szczęscie.

A czy tutaj reklame trzeba kupowac czy można dać gdzieś ale serwis musi być zaakceptowany ?
Odpowiedz
Tam gdzie jest zaakceptowany... chybaSmile
ale jak kupujesz u Pampersa to masz wszędzie te same ceny, a wejścia Ci się pozaliczają, jak coś do zapraszam do reklamowanai w ZMSmile większy zarobek bedę mial.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
A ile jest w imperium reklamy kliknięc na dzień? (tak na oko po własnych doświadczeniach)
Odpowiedz
Już mówię, jest to około 15 reklam, wszystkich, płatne kliki i kliki konkursowe, ale jak tak teraz zalukalem to się może opłacać bo jest po minimum 0,5 gr w platnych klikach i do tego 2 płatnew zadania ale dopiero po 31 dnai obecnośći na serwisie.
A więc jak chcesz to się rejestruj.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Narazie jakoś słabo mnie to pociąga z powodu tych 15 reklam. Minimum nie jest złe ale jdnek serwis sejfik czy buxy badziej się opłacają.
Serwis jak każdy musi sie rozkrecić a w dzisiejszych czasach to nie bd problem
Odpowiedz
Coś tutaj bardzo dawno nikt nie pisał, więc przypomnę wam o tym programie, gdyż dziś dobiłem do piątej wypłaty (Link).

Łącznie wypłaciłem już 187,79zł, a większość zarobiona jest z PTP, także całkiem miło Wink

Program nadal działa i ma się dobrze. Kilków jest 4-6 dziennie, ale na tydzień przychodzi od 8-15 maili więczawsze coś idzie zarobić.
PTP nadal jedno z najlepszych, także śmiało wyciągam 200% zwrotu, gdy zainwestuję na sejfiku w promocji 20,000click/7,65.

Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania na wypłaty, aczkolwiek zmniejszył się już do 2 miesięcy. Możliwe, że w przyszłości będzie jeszcze spadał.
Odpowiedz
Mam pytanie, kupujecie na sejfiku wejścia 20000 klików konkiursowych?? Jak nie to jakich?
Odpowiedz
Jeśli chodzi Ci o promowanie ptp z IR na sefjiku, to tak, a przynajmniej ja kupuję 20,000 klików.
Aczkolwiek teraz, robię to podczas promocji, najlepiej tej 7,65zł/20k
Kupując za tyle, kapitał mam podwojony ;]
Odpowiedz
Dzięki, też będę czekać na jakieś prmocje
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości