• 12 głosów - średnia: 2.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci Future Ad Pro - 120%
Wszystko spoko Smile
  Odpowiedz

FutureAdpro wypłaca bez problemów ?
  Odpowiedz

Nie no okej jestBig Grin tylko KNF I UOKIK SIĘ TYM JUŻ INTERESUJA Tongue
https://gifthulk.me/invite/62bc323e30 do 75Monet hulka co dzięń 
  Odpowiedz

Bardzo dobry program do zarabiania online Wink Sam w niego wszedłem jakiś czas temu, lecz uważam ze zbyt za późno..bo gdybym wcześniej zaczął było by całkiem lepiej niż dziś. Ale nigdy nie jest za późno aby zaczać. Osobiśćie zainwestowałem w 10 paczek i za pare dni robie reinwestycje na kolejne paczki.. Reinwestuje przez co najmniej rok (bo taka strategia jest najlepsza) i potem będe cieszył się sporymi zyskami..bez utraty liczby paczek co miesiąc bede mogł sobie wypłacać forse na konto Wink Kopie takze krypto walute FuturoCoin.. od niedawna weszła ta możliwość więć nie ma co czekać trzeba dzialać Smile Smile
  Odpowiedz

Witam serdecznie Yahoo zachecam wszystkich do wziecia udzialu w tym programie FutureAdProo i FutureNet mam 50 paczek a zaczynalem jak kolega od 10 wiec Tak ten program dziala w 100 procetach i w dodatku to Globalna Platforma reklamowa, oni maja tam niesamowita game Produktow a wiec to nie Lipa to MLM i program partnerski w jednym jezeli ktos chce wziasc udzial i zarabiac ze mna zapraszam tutaj xx

Notatka od kytorr, 11-02-2018 13:31:

wymoderowany spam emailem. Kolejny, więc od tego momentu każdy Twój post będzie wymagał akceptacji moderatora.

Odpowiedz

Polecam Great Sprawdziłam na sobie, działa, wypłacają Great

Ozxx

Notatka od kytorr, 11-02-2018 20:00:

oferta w obcym temacie

Odpowiedz

zaraz zakładam temat z wszelkimi informacjami na temat nowego portalu ale świeżo założone konto więc muszę się trochę poudzielać zanim będę miał możliwość dodania tematu. postanowiłem popytać w tematycznych rozmowach czy już do Was info dotarło Smile

Notatka od kytorr, 04-04-2018 15:30:

Post nie na temat

Odpowiedz

(29-01-2018, 21:46)networking24h napisał(a): Jak najkorzystniej wypłacać? Bo wypłata na BITBAY strasznie podrożała. Pochwalcie się jak wypłacacie.

COINDEAL Smile
  Odpowiedz

Witam wszystkich Smile FN daje fajnie zarobić (bynajmniej mi Smile choć nie używam matryc (bo ich nie znosze) za to Ad Pro i FTO daja rade więc kto kupił FTO jak kosztowało ok. 5$ to dziś jest już sporo do przodu
  Odpowiedz

Ja sam wydobywam antminerami FTO także dośc fajna zabawa Smile
  Odpowiedz

Mimo że cała reszta leci na dół to FTO w miare się utrzymuje Tongue
I można już podglądać na COINMARKETCAP !

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

No to fakt, obserwując ostatnie spadki na rynku,
to FTO całkiem przyzwoicie się trzyma, nie można powiedzieć Smile

.
Mining w Independent Enterpise. W razie pytań: pm.
  Odpowiedz

kurcze spadly mi paczki strasznie ostatnio w FAP chyba znowu reinwest pasuje zalaczyc Big Grin bo tylko 89 adpacków za $50 zostało :O
  Odpowiedz

Nie marudź, nie marudź, dla niektórych 89 paczek po 50 $ to bardzo ładna sumkaSmile
Ale fakt, że ból jest jak wygasają, 
nawet jeśli ładnie wypracowały to, co miały wypracować i jest zysk Smile
  Odpowiedz

Dokładnie , a tymczasem mamy zmiany i niedbawem FAP v2.0 oraz FND Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Aż sama jestem ciekawa co pokaże ten FAP 2.0.
Ale to pewnie wejdzie na tapetę dopiero po zapowiadanym evencie w Macau,
przynajmniej tak mi się wydaje, że ogłoszę oficjalnie właśnie tam.
A ... pożyjemy, zobaczymy Smile
  Odpowiedz

Aktualnie trwa event w Macau. Jako, że jest to grupa informacyjna o biznesie FutureAdPro postanowiłem, że podzielę się z Wami informacjami z pierwszej ręki i przedstawię Wam wszystkie zmiany, które wejdą w życie w FutureAdPro najwcześniej za 7 dni lub później:

☑️1. Możliwość otrzymywania prowizji z osób poleconych maksymalnie z dziesięciu razy więcej AdPacków kupowanych przez osoby polecone niż samemu się posiada. Oznacza to, że w czasie pracy każdego posiadanego AdPacka będzie można w tym czasie otrzymywać prowizje maksymalnie z 10 AdPacków zakupionych przez osoby polecone (do wyjaśnienia kwestia czy z 1 linii czy z wszystkich 5 linii). Gdy przykładowo dana osoba ma 100 AdPacków na swoim koncie to będzie mogła otrzymywać prowizje maksymalnie z 1000 AdPacków, które zakupią jej poleceni w czasie pracy tych 100 AdPacków. Zakładam, że będzie to przeliczane w perspektywie czasu pracy AdPacków, czyli cyklu około 4-5 miesięcznego. Później gdy się będzie uzupełniało AdPacki nowymi znów wszystko się będzie resetowało i tak na okrągło. Kwestie abonamentowe i procentowe pozostają bez zmian, czyli nadal będzie można otrzymywać prowizje od 1% do 8% maksymalnie z 5 linii osób poleconych jednak w ilości uzależnionej od ilości posiadanych AdPacków na koncie (dziesięciokrotność).

☑️2. Zamiast dotychczasowego podziału, gdzie 5% prowizji z naliczeń trafiało na konto reklamowe, a 5% przy zlecaniu wypłat trafiało na matryce od teraz będzie tylko jedna prowizja, czyli 10% na matryce. Oznacza to, że 100% naliczeń będzie trafiało na konto główne FutureAdPro, ale przy zlecaniu wypłat 10% środków będzie trafiało na matryce. Można więc powiedzieć, że sytuacja się wyrównuje, a nawet i działa na naszą korzyść, bo Media Pointsy i matryce są z pewnością bardziej przydatne niż środki wygenerowane na koncie reklamowym. Konta reklamowe nie zostaną zlikwidowane, więc nazbierane środki będzie można nadal wykorzystywać do zakupu abonamentu lub reklam aż do momentu wyczyszczenia konta reklamowego. Także jeśli macie pieniądze na koncie reklamowym, bez obaw - nigdy nie znikną i zdążycie je wykorzystać! Zakładam, że zmianie ulegnie również prowizja pobierana przy generowaniu kodów z 5 na 10%.

☑️3. Wszyscy użytkownicy chcący brać udział w zyskach firmy i otrzymywać naliczenia będą zobligowani do oglądania 10 reklam dziennie i raz na jakiś czas pobierania aplikacji tak jak to było dotychczas + dodatkowo do ustawienia własnej reklamy na platformie. Pamiętajmy, że działamy w platformie reklamowej, więc korzystajmy z jej możliwości!

☑️4. Naliczenia będą przyznawane co 15 minut (jak po staremu), a nie co godzinę jak to było wyjątkowo w ostatnim czasie, gdy serwery nie dawały sobie z tym rady.

☑️5. Możliwość dokonywania wypłat z FutureAdPro tylko i wyłącznie w kryptowalucie Futuro (do wyjaśnienia kwestia czy tylko i wyłącznie przez CoinDeal).

☑️6. Aplikacja mobilna FutureAdPro z pełną funkcjonalnością taką jak w przypadku normalnego korzystania z przeglądarki.

☑️7. Możliwość targetowania reklam na miasta. Tzn. prowadzisz biznes w danym mieście, to możesz ustawić wyświetlanie Twojej reklamy jedynie użytkownikom z danego miasta. Dzięki temu masz pewność, że wyświetlenia nie zostaną zmarnowane przez osoby, które mieszkają w innych miestach i np. nie byliby w stanie skorzystać z Twoich usług na odległość.

☑️8. Nowa odsłona wizualna platformy FutureAdPro.

☑️9. Nowa funkcja z możliwością szybkiego dodawania reklam robionych zdjęciem z telefonu.

☑️10. Możliwość rozmowy na czacie z właścicielami reklamy, którą się w danej chwili ogląda (do wyjaśnienia czy można czatować i wiadomości przechodzą również wtedy, gdy druga strona jest offline).

Według mnie jest całkiem pozytywnie. A co wy o tym wszystkim sądzicie? ?
  Odpowiedz

jakie macie opinie o nowej aplikacji co niby płaci przy odblokowaniu telefonu?

moje spostrzeżenie - jest mało reklam - 3/4 które przewijają się w kółko i szybko kończy się pula reklam do oglądania
  Odpowiedz

(14-09-2018, 13:26)Patryk... napisał(a): jakie macie opinie o nowej aplikacji co niby płaci przy odblokowaniu telefonu?

moje spostrzeżenie - jest mało reklam - 3/4 które przewijają się w kółko i szybko kończy się pula reklam do oglądania

niedawno to wypuścili więc daj im czas na rozwinięcie się tej apki Smile  według mnie fajna możliwość dla ludzi którzy jednak nie mają na inwestycje Smile
  Odpowiedz

Teraz apka rusza już na poważnie. Tyle tylko, że nie rozumiem jednego: płatne będzie oglądniecie jakiejkolwiek ilości reklam, czy musi być to minimum 200?? bo to przekracza moje dzienne kompetencje... Ktoś wie?
  Odpowiedz

(17-09-2018, 19:11)Tomasz Pawlik napisał(a):
(14-09-2018, 13:26)Patryk... napisał(a): jakie macie opinie o nowej aplikacji co niby płaci przy odblokowaniu telefonu?

niedawno to wypuścili więc daj im czas na rozwinięcie się tej apki Smile  według mnie fajna możliwość dla ludzi którzy jednak nie mają na inwestycje Smile

Tomasz, 
Aplikacja fajna, ma bardzo duży zasięg. To jest sprawdzone. Jedynie szkoda, że dociera głównie do osób, które jednak chcą mieć głównie wszystko za darmo. Ale trafiają się też potencjalni klienci, jednak to jest bardzo niski procent. Dlatego myślę, żeby poważniej myśleć ustawieniach tam reklam, z przemyślanym targetowaniem .
  Odpowiedz

(07-10-2018, 21:26)VIPSE888 napisał(a):
(17-09-2018, 19:11)Tomasz Pawlik napisał(a):

Tomasz, 
Aplikacja fajna, ma bardzo duży zasięg. To jest sprawdzone. Jedynie szkoda, że dociera głównie do osób, które jednak chcą mieć głównie wszystko za darmo. Ale trafiają się też potencjalni klienci, jednak to jest bardzo niski procent. Dlatego myślę, żeby poważniej myśleć ustawieniach tam reklam, z przemyślanym targetowaniem .

jak przetestujesz targetowanie to daj znac Smile
  Odpowiedz

Hej, ten projekt jest odpowiedzialny za walutę FuturoCoin, co o niej uważacie? Warto inwestować? Ja teraz chce poszerzyć moje portfolio mniej znanych altcoinów o ten coin ale szukam jeszcze opinii. Czytałem na zagranicznych forach, że zarabiają na FTO na quick flipach, myślicie, że to możliwe? Kurs jest korzystny.
  Odpowiedz

@Alek_Pl, koło całego FutureNet (i ich produktów) może być za niedługo nieciekawie. Więcej informacji pod linkami:
https://www.hyipforum.pl/topic/12549-fut...b/?page=64
https://www.facebook.com/zaorski.rafal

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» netzysk.pl - forum o zarabianiu, inwestowaniu, oszczędzaniu i marketingu
  Odpowiedz

Szczury powoli uciekają z tonącej łajby Big Grin
Pomóżcie nazbierać $1.60 do minimum Smile http://adf.ly/1131984/www.google.com
  Odpowiedz

I jak wygląda sytuacja w future ad pro ? Nalicza, stronka działa?
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości