Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Płaci Future Ad Pro - 120%


Mimo że cała reszta leci na dół to FTO w miare się utrzymuje Tongue
I można już podglądać na COINMARKETCAP !


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
No to fakt, obserwując ostatnie spadki na rynku,
to FTO całkiem przyzwoicie się trzyma, nie można powiedzieć Smile


.
Mining w Independent Enterprise. Szczegóły
Odpowiedz
kurcze spadly mi paczki strasznie ostatnio w FAP chyba znowu reinwest pasuje zalaczyc Big Grin bo tylko 89 adpacków za $50 zostało :O
Odpowiedz
Nie marudź, nie marudź, dla niektórych 89 paczek po 50 $ to bardzo ładna sumkaSmile
Ale fakt, że ból jest jak wygasają, 
nawet jeśli ładnie wypracowały to, co miały wypracować i jest zysk Smile
Mining w Independent Enterprise. Szczegóły
Odpowiedz
Dokładnie , a tymczasem mamy zmiany i niedbawem FAP v2.0 oraz FND Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Aż sama jestem ciekawa co pokaże ten FAP 2.0.
Ale to pewnie wejdzie na tapetę dopiero po zapowiadanym evencie w Macau,
przynajmniej tak mi się wydaje, że ogłoszę oficjalnie właśnie tam.
A ... pożyjemy, zobaczymy Smile
Mining w Independent Enterprise. Szczegóły
Odpowiedz
Aktualnie trwa event w Macau. Jako, że jest to grupa informacyjna o biznesie FutureAdPro postanowiłem, że podzielę się z Wami informacjami z pierwszej ręki i przedstawię Wam wszystkie zmiany, które wejdą w życie w FutureAdPro najwcześniej za 7 dni lub później:

☑️1. Możliwość otrzymywania prowizji z osób poleconych maksymalnie z dziesięciu razy więcej AdPacków kupowanych przez osoby polecone niż samemu się posiada. Oznacza to, że w czasie pracy każdego posiadanego AdPacka będzie można w tym czasie otrzymywać prowizje maksymalnie z 10 AdPacków zakupionych przez osoby polecone (do wyjaśnienia kwestia czy z 1 linii czy z wszystkich 5 linii). Gdy przykładowo dana osoba ma 100 AdPacków na swoim koncie to będzie mogła otrzymywać prowizje maksymalnie z 1000 AdPacków, które zakupią jej poleceni w czasie pracy tych 100 AdPacków. Zakładam, że będzie to przeliczane w perspektywie czasu pracy AdPacków, czyli cyklu około 4-5 miesięcznego. Później gdy się będzie uzupełniało AdPacki nowymi znów wszystko się będzie resetowało i tak na okrągło. Kwestie abonamentowe i procentowe pozostają bez zmian, czyli nadal będzie można otrzymywać prowizje od 1% do 8% maksymalnie z 5 linii osób poleconych jednak w ilości uzależnionej od ilości posiadanych AdPacków na koncie (dziesięciokrotność).

☑️2. Zamiast dotychczasowego podziału, gdzie 5% prowizji z naliczeń trafiało na konto reklamowe, a 5% przy zlecaniu wypłat trafiało na matryce od teraz będzie tylko jedna prowizja, czyli 10% na matryce. Oznacza to, że 100% naliczeń będzie trafiało na konto główne FutureAdPro, ale przy zlecaniu wypłat 10% środków będzie trafiało na matryce. Można więc powiedzieć, że sytuacja się wyrównuje, a nawet i działa na naszą korzyść, bo Media Pointsy i matryce są z pewnością bardziej przydatne niż środki wygenerowane na koncie reklamowym. Konta reklamowe nie zostaną zlikwidowane, więc nazbierane środki będzie można nadal wykorzystywać do zakupu abonamentu lub reklam aż do momentu wyczyszczenia konta reklamowego. Także jeśli macie pieniądze na koncie reklamowym, bez obaw - nigdy nie znikną i zdążycie je wykorzystać! Zakładam, że zmianie ulegnie również prowizja pobierana przy generowaniu kodów z 5 na 10%.

☑️3. Wszyscy użytkownicy chcący brać udział w zyskach firmy i otrzymywać naliczenia będą zobligowani do oglądania 10 reklam dziennie i raz na jakiś czas pobierania aplikacji tak jak to było dotychczas + dodatkowo do ustawienia własnej reklamy na platformie. Pamiętajmy, że działamy w platformie reklamowej, więc korzystajmy z jej możliwości!

☑️4. Naliczenia będą przyznawane co 15 minut (jak po staremu), a nie co godzinę jak to było wyjątkowo w ostatnim czasie, gdy serwery nie dawały sobie z tym rady.

☑️5. Możliwość dokonywania wypłat z FutureAdPro tylko i wyłącznie w kryptowalucie Futuro (do wyjaśnienia kwestia czy tylko i wyłącznie przez CoinDeal).

☑️6. Aplikacja mobilna FutureAdPro z pełną funkcjonalnością taką jak w przypadku normalnego korzystania z przeglądarki.

☑️7. Możliwość targetowania reklam na miasta. Tzn. prowadzisz biznes w danym mieście, to możesz ustawić wyświetlanie Twojej reklamy jedynie użytkownikom z danego miasta. Dzięki temu masz pewność, że wyświetlenia nie zostaną zmarnowane przez osoby, które mieszkają w innych miestach i np. nie byliby w stanie skorzystać z Twoich usług na odległość.

☑️8. Nowa odsłona wizualna platformy FutureAdPro.

☑️9. Nowa funkcja z możliwością szybkiego dodawania reklam robionych zdjęciem z telefonu.

☑️10. Możliwość rozmowy na czacie z właścicielami reklamy, którą się w danej chwili ogląda (do wyjaśnienia czy można czatować i wiadomości przechodzą również wtedy, gdy druga strona jest offline).

Według mnie jest całkiem pozytywnie. A co wy o tym wszystkim sądzicie? ?
Odpowiedz
jakie macie opinie o nowej aplikacji co niby płaci przy odblokowaniu telefonu?

moje spostrzeżenie - jest mało reklam - 3/4 które przewijają się w kółko i szybko kończy się pula reklam do oglądania
Odpowiedz
(14-09-2018, 12:26)Patryk... napisał(a): jakie macie opinie o nowej aplikacji co niby płaci przy odblokowaniu telefonu?

moje spostrzeżenie - jest mało reklam - 3/4 które przewijają się w kółko i szybko kończy się pula reklam do oglądania

niedawno to wypuścili więc daj im czas na rozwinięcie się tej apki Smile  według mnie fajna możliwość dla ludzi którzy jednak nie mają na inwestycje Smile
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości