Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Płaci eKasa.org - minimum tylko 5zł

eKasa.org istnieje od 2004 roku. Początkowo była postawiona na darmowej domenie co nie chętnie było widziane u internautów. Później została przejęta przez nowego admina trojana. Pamiętam, że minimum wtedy wynosiło bodajże 60 groszy. Ostatecznie została przygarnięta pod skrzydełka firmy adnox Cool

informacje:
- 10gr. na początek za zapis
- płatne maile 0.5-5gr
- płatne linki od 0.25gr do 1gr
- płatne zadania
- comiesięczne konkursy
- 3 poziomy poleconych - 12-9-4%
-minimum 5zł
- metody wypłat: doładowanie telefonu, polski bank, alertpay, paypal

ZAPISUJĘ SIĘ DO EKASA.ORG
Odpowiedz
A czy masz już jakieś dowody wypłat? dałeś prefiks płaci ale zawsze mile widziany dowód, po prostu chciałbym sie więcej dowiedziec Smile
Odpowiedz
GiJey już to pisałem, po co pytasz o dowody jak jest to pewne że płaci? Wejdz na jakąkolwiek jego stronę i sprawdź listę wypłat, gdyby zacząl oszukiwać ludzi to ciekawe co by ięz nim stało, ponieważ jest najpopularniejszym adminem w Polsce z prowadzących serwisów GPTR
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Spoko, ale ja czasem nie zwracam uwagę na firmę i dlatego czasem wpadam w SCAMy dlatego wolę zawsze się upewnić, ale skoro płaci to już wiem że firma adnox wypłaca Smile
Odpowiedz
GiJey zapamiętaj raz na zawsze Smile Adnox= wypłataTongue ! a e-kase.org mogę rzetelnie polecić , dobry serwis.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Spoko teraz już będe pamietał o tej firmie. Firma adnox napewno tak szybko nie upadnie ponieważ to jest związane z pamperesm więc już się bd bardziej o to przyglądał
Odpowiedz
Jednak wiesz 6 seriwsów, w każdym jest promowane kilka ptpBig Grin Do tego ludzie tam kupują sporą reklame codziennieSmile
Pampers posiada 2 serwery dedykowane, i sprzedaje również hosting pod www.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Ale do nich to jest zysk nawet jeżeli troche stracą, ponieważ oni mają tyle różnych rzeczy do sprzedaży, że jeżeli ich akcje spadną o 10% to na następny dzień znowu podniosą sie o 15% początkowej symu co wyjdzie im na +5%
Odpowiedz
Może zrobię mały wykop, ale ostatnio żeby zarabiać z osób poleconych trzeba mieć chyba minimum 50% własnej aktywności, trochę lipa...
Zarabianie przez internet z zamieszczonymi poradami jest jeszcze łatwiejsze Wink

[Obrazek: logo11.jpg]
Odpowiedz
też polecam ekasę to jedyna firma w jakiej jestem zapisana od dawna dostałam wiele wypłat niewielkich ale jednak Smile

jedynym minusem jest długie oczekiwanie na wypłatę ale ponieważ zaznaczam wypłać wszystko to automatycznie kwota do wypłaty się zwiększa
Odpowiedz