• 8 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci Earnably.com - 1$ na start!
jestem , nie dostałem darmowych 100 pkt Confused napisz na PW jak się poruszać na stronie , gdzie kody wpisywać i jak się tam właściwie zarabia ?
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

Oldman, PW wysłane.
Mam nowy dowód wypłaty, Earnably płaci i ma się dobrze. Kod na czerwiec : JUNE5

[Obrazek: 1b3959f53aea5.png]
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Ile idzie zarobić bez zmiennego IP dziennie?

A ile ze zmiennym? Wink
  Odpowiedz

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ja poprostu loguje się codziennie, przepisuje kody, sprawdzam czy kwalifikuję się do jakiejś ankiety, wyklikam MinuteStaff i wyłączam.
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Poszło z refa Smile Rozumiem, ze to 100 pkt po rejestracji jest już nieaktualne, zgadza się?

Ponadto na bieżąco dodawane są kody na portalach społecznościowych.
https://www.facebook.com/earnably lub na https://twitter.com/earnably
  Odpowiedz

Tak, nieaktualne. Właśnie edytowałem pierwszy post. Dzięki za zapis z refa!

EDIT
Widzę, że nawet coś tam klikasz Big Grin sprawdzaj codziennie peanut labs, ankiety dla nas za 20 pkt Big Grin
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Aktualny kod EARN20823 2 Points

Miał ktoś problem z logowaniem? A mianowicie We think you're using a proxy server or VPN. Please disable it before logging in.
Poza tym, że logowałem na innej przeglądarce oraz na tablecie nie ma podstaw do tego, żebym nie mógł się zalogować na konto.

Napisałem wiadomość zobaczymy co odpiszą, póki co nie mogę na konto wbić. Dam znać co i jak
  Odpowiedz

Może ta inna przeglądarka to TOR ? Big Grin Big Grin
Daj znać co odpiszą.
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

[...] Unfortunately, it is not possible for us to whitelist certain accounts to login while getting this type of error message. If you are not using a proxy server or VPN, you will need to check your browser and internet settings to allow this IP address to login to our website.

Ale udało się po głębszym researchu dojść co było przyczyną, a mianowicie musiałem DNS-y pozmieniać na automatyczne.
Na tę chwilę logowanie działa, na dniach rozglądnę się na stronie i przepatrzę możliwości ew. zarobków. Pozdrawiam
  Odpowiedz

nowy kod EARN60616
  Odpowiedz

JULY5 - 5 centów Big Grin
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

EARN33995 at https://earnably.com/codes to earn 3 free points.
Ostatnio za same punkty 11 points

Tylko mam problem bo od dawna już nie mam ani jednego video dostępnego więc będę musiał pokombinować trochę jak to naprawić
  Odpowiedz

Strona oczywiście cały czas płaci, pozdrowienia dla wszystkich poleconych Big Grin
[Obrazek: a43d3008c29cc.png]
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Przed chwilą miałem bardzo ciekawą sytuację. Wykupiłem reklamę na heedyou i na earnably zablokowali mi konto. Bardzo szybko dogadałem się z supportem i okazało się, że płatne reklamowanie earnably.com jest zabronione.
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

ciekawie to wyglada trzeba sprawdzic
  Odpowiedz

Dawno się nie logowałem z racji pracy i braku czasu, dzisiaj wszedłem i miłe zaskoczenie - 2 dolki na koncie i 150 poleconych Big Grin
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Oczywiście strona cały czas wypłaca, na drugi dzień miałem na koncie [Obrazek: SHU_O5_GJVj.png]:)
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

ref Smile
https://gifthulk.me/invite/62bc323e30 do 75Monet hulka co dzięń 
  Odpowiedz

Dziękuje za refka, właśnie siędze na earnably i ogarniam jakie zadania opłaca się robić. Jak dojdę do jakiś konstruktywnych wniosków to podeslę. Smile
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Właśnie zaliczyło mi zadanie za rejestrację w gamehag - sekunde po przekroczeniu progu 500 punktów już miałem nagrodę na earnably Smile   Na priv chętnym podpowiem jak w miare sprawnie to zadanie wykonać.

Załączone pliki Miniatury

Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Szybka kasa dla użytkowników telefonów z Androidem:
Zadanie w Offertoro - pobranie gry Lord Mobile i zaatakowanie potwora 2 lvl. Wymaga paru dni logowania, na priv podpowiadam jak sprawnie wykonać.  + 2,74$
Zadanie w Adgate Rewards - pobranie gry POP!Slots i wbicie 18 lvl (nic prostszego) + 1,44$
Zadanie w Adgate Rewards - pobranie gry Final Fantasy i rozbudowanie cytadeli do 10 lvl. Wymaga paru dobrych dni aktywności. + 3,36 $
Razem mamy do zdobycia 7,54 $, kto z moich poleconych wykona wszystkie trzy zadania, dośle mu 0,46 $ do pełnych 8 $ na PayPal Smile Poniżej dodaje skrin z jednego z wykonanych zadań.

Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Wklejam ostatni dowód wypłaty, tym razem trochę większy - bo po co płacić im prowizję :Big Grin

Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

NIe taki duży Tongue
  Odpowiedz

Kolejna wypłata bo akurat potrzebowałem drobne na Paypalu, jak zwykle w jeden dzień i bez problemów.

Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Na earnably mamy aktualnie fajny event, logujemy się i zgarniamy punkty za free. Nazywa się "daily claim".
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości