Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Płaci BalloonClix - najtańsza reklama
Mój bux! Smile Kupuj najtaniej reklamę ze wszystkich stron PTC! 5000 za jedyne $1. Idealne do promocji linków Rotate4All !
Proszę nie używać clickera!

ilość reklam: 4
wartość: $0.001
klik poleconego: 50-150%
max. DR: nieograniczony limit 
max. RR: brak możliwości wynajmowania  
minimum do wypłaty: $0.05
metody wypłat: Perfect Money
czas oczekiwania: jak najszybciej Smile
odstęp między wypłatami: 1-5 dni 
ilość dni od rejestracji potrzebne do wypłaty: 0
dzienny zarobek: $0.004

link polecający: 
[Obrazek: banner.gif]
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował Server za ten post.
Szczerze to nie wiem czy to się powiedzie, ale trzymam kciuki. Najgorsze są początki zebrania użytkowników.
No i też mam parę rzeczy:

- Niestety wiesz jacy są ludzie i większość używa botów, taka jest prawda (nie mam na myśl tylko pl, to globalny problem). Dlatego musiałbyś wprowadzić jakiś anty-cheat, kupić (bo są), wprowadzić wersję evo 5.7 która domyślnie blokuje już większość botów lub zastosować małą zmianę - w opcji dodawania reklamy zmienić w kodzie tak, żeby po dodaniu na końcu nazwy dopisywało się automatycznie no cheat np. ProBux is back no cheat

- Zachęta do klikania, nie jestem pewny czy użytkownicy będą klikać za taki $, jeśli to ma być strona pod PTP to musisz to jak najbardziej pokazać, żeby to było widoczne wszędzie i każdy widział, dodaj jakiś news, w faq pogrubione, na forum dokładnie opisany w oddzielnym temacie itd. wszędzie gdzie się da

- Kolejny problem, jeśli strona się rozwinie i powiedzmy będzie 5000 użytkowników i 500 osób kupi reklamę: więc będzie aż 500 reklam do klikania...Po prostu system ptp będzie zapchany i niektóre reklamy będą klikane a inne nie, pamiętasz jak to było np. w bitcomine.net ?

No i promuj, powysyłaj na początek do monitorów ptc Wink
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował xdax1 za ten post.
Generalnie tworzyłem tę stronę ze względu na brak możliwości promocji swojego linku w rozsądnej cenie, żeby reklamodawca mógł jeszcze na tym zarobić. Masz rację, że 500 reklam dziennie nie chciałoby się nikomu klikać dla 0.05$, dlatego narazie niech będą takie stawki, potem wartości mogą wzrosnąć. Wszystko zależy od popularności serwisu. Ale dzięki za porady Smile
Odpowiedz
[+]
Klikajcie i zlecajcie wypłaty. 14-go zamykam stronę. Nikt nie robi depozytów. Rozczarowałem się...
Odpowiedz
[+]
szybki koniec:/ na depo trzeba poczekać min do kilkudziesięciu wypłat. Jeśli masz PM i takie cenciaki to był podpiął API i wypłaty by szły instant. Manualne depozyty to raczej słabe.. i zarobek dzienny za tyle klikania poniżej 1 centa to odstrasza. Zły balans między ilością reklamy za 1$ vs zarobek usera.
Odpowiedz
[+]
The amount of 0.06 USD has been deposited to your account. Accounts: U6972670->U10493xxx. Memo: Payment from

BalloonClix. Date: 18:35 04.11.19.
Odpowiedz
[+]
Muszę robić manualne depozyty bo jestem do tego zmuszony, bo szanowna administracja hostingu i skryptu nie chce mi pomóc
Stawki... A jaka jest różnica między reklamami po $0.01 a tymi po $0.001? Taka, że szansa że serwis przetrwa, jest dużo większa. Zresztą idę trochę śladem NeoBuxa
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości