Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pierwsza wypłata

AngryPrawie się cieszę. Po prawie miesiącu oczekiwania na moim koncie pojawiła się suma, którą mogłem wypłacić Shy, kliknąłem żądanie wypłaty i po trzech dniach otrzymałem maila - Otrzymałeś wpłatę na "Moneybokers",zaloguj się i wypłać .Happy. Już lecę, po godzinie zmagania się z nieakceptowaniem haseł i kodów bezpieczeństwa (Łatwiej włamać się do sejfu w NBP niż zalogować się na własnym koncie w MONEYBOKERSHuh)sukces - udało się. konto aktywne, pieniądze są, nic,tylko wypłacić , ale jak?
Kolejna godzina studiowania regulaminu (oczywiście,pisany "po łacinie"),ale doszedłem: Żeby wypłacić - trzeba zapłacić Facepalm . Przelew 7,17 stan konta 4,08 no, to trzeba dopłacić 3,09 żeby dostać ZEROWalldzięki , zarobię następne 4zł dostanę chociaż na piwo.
Na te 4zł wykonałem 24 zadania, z tego zaakceptowało mi 11, (co drugie prawidłowo wykonane zadanie odrzucone:Lukas Bank - do końca lipca mam zajść do oddziału w Rumi podpisać umowę (odrzucone), Gruper - zawala mi skrzynkę ofertami (odrzucono), empikSchool - jutro zadzwoni by sfinalizować sprawę (odrzucone), konkurs-playstation... - już prawie wygrałem (odrzucono), Netia - Nie mogą mi podłączyć internetu, mogliby, gdyby mój dom był częścią domu sąsiada. (odrzucono), Świat ubezpieczeń - prawie ubezpieczyłem samochód, który zamierzam kupić.(odrzucono), mBank - pierwsze zadanie które wykonałem - jeszcze nie zadzwonił (oczekuje).
Nowe zadania (które mógłbym wykonać) nie pojawiają się.Wall
Po porostu SUPER !!
Odpowiedz
Marek,
sprawdź ustawienia swojej przeglądarki. Bardzo częstym powodem niezaliczenia zadań jest brak uruchomionej obsługi plików cookies w przeglądarce. Jakiś czas temu zauważyłem, że powodem niezliczania zadań jest używanie przeglądarki IE dlatego też polecamy tylko Mozilla Firefox.

Kolejna sprawa to należy pamiętać o dodaniu przy zadaniach gdzie jest to wymagane dokładną godzinę rejestracji(+/-5min) nie zapominając o prawidłowej treści potwierdzającej wykonanie zadania. Jednym słowem należy uważnie czytać każdą instrukcję.

Napisz za pomocą tego formularza, że chciałbyś zapoznać się z powodem niezaliczenia kilku swoich zadań i podaj tytuły tych zadań. Na pewno otrzymasz odpowiedź. Niestety teraz nie mogę zbyt wiele napisać gdyż nie znam Twojego nicku z Z-I.
Odpowiedz