Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

PewnyZarobek.yoyo.pl - Moja skromna strona o zarabianiu w sieci.

Witam
Stronę kojarzycie choćby z mojej sygnatury pod każdym postem, jednakże byłbym ciekaw waszej opinii o niej. Ogólnie jest to strona którą stworzyłem od zupełnego zera w HTML około rok temu na darmowym hostingu yoyo.pl Opisuję w niej sprawdzone przeze mnie i potwierdzone dowodami wypłat sposoby na zarobek w sieci oraz promocję. Strona jest prowadzona w językach polskim oraz angielskim i została podzielona na następujące kategorie:

1.PTC Buxy i buxhosty - strony płacące nam za klikanie w płatne reklamy.
2.Programy partnerskie - strony oferujące nam zarobek za ich promocję
3.Płatne Ankiety oraz Zadania - strony, na których możemy realizować płatne zadania oraz wypełnić płatne ankiety.
4.Banki - Internetowe banki, gdzie bezpłatnie możemy założyć konto aby móc wypłacić nasze zarobione pieniądze ze strony i potem na np konto bankowe.
5.Inne - Strony związane z zarabianiem pieniedzy w sieci i nie tylko.

Ogólnie dla mnie najważniejsze jest to że stronę stworzyłem w pełni sam - nie korzystałem z żadnych szablonów czy zaawansowanych edytorów co może być zarówno wadą jak i zaletą tej strony. Tak więc zapraszam do oceny oraz czekam na propozycje co do dodatkowej treści czy zmian. Chętny też jestem wymianą linków (myślałem o dodaniu większej liczby stron w dziale programy partnerskie, głównie hostingów plików takich jak hotfile czy filesonic) - tego typu propozycje proszę kierować w wiadomościach prywatnych. Link do strony zaś jest w sygnaturze.
[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]
Odpowiedz
Masz już + że stronę robiłeś sam...Trochę się pewnie napracowałeśSmile (znam to) ;p.
Ale jeżeli potencjalny użytkownik wejdzie na stronę, to moim zdaniem szybko z niej wyjdzie Smile
Przydałby się bardziej "ekskluzywny" wygląd...Tego za bardzo u Ciebie nie widać Smile
No i kup domenę, przynajmniej na Proserwer (xaa.pl), bo ta reklama odstrasza Smile

Powodzenia i pozdrawiam ;]
[-] 1 użytkownik podziękował jaadi2 za ten post:
  • Exus
Odpowiedz
Jeśli chodzi o napracowanie się to faktycznie trochę trzeba było poświęcić czasu co opisałem tutaj. Raczej z uwagi na brak funduszy ale też i nazwę w bannerach itp nie mogę pozwolić sobie na zmianę hostingową ( choć myślałem o czymś takim - http://www.000webhost.com/ - ogólnie wszędzie polecają ten hosting z tego co ja czytałem oraz jest darmowy.) Jeśli zaś chodzi o wygląd.... niestety nie mam umiejętności co do obróbki grafiki (mam osobę w rodzinie co niby się tym zajmuje ale zazwyczaj albo jej się nie chce albo nie ma czasu... bla bla bla) stąd jak napisałem w temacie wątku strona jest skromna - postawiłem bardziej na czytelność i przejrzystość strony.

Swoją drogą za pół godziny strona będzie miała równy rok Smile
Odpowiedz
Jak dla mnie mało przejrzysta stronka, boczne menu bym odrobinę zmienił, mianowicie powiększył nagłówki choćby w paintcie w ten sposób:
Wiem, że to może teraz dobrze nie wygląda ale robiłem szybko i nie przyłożyłem się, ale powinieneś powiększyć nagłówki,

Programy Partnerskie
PTC
Buxy i Buxhosty
Płatne Ankiety i Zadania
Banki
Inne

żeby były większe od serwisów z linkami, aby ktoś czytelnie widział nawigację po Twojej stronie, tak mi się wydaje.

Choćby tak:

Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

[-] 1 użytkownik podziękował keller107 za ten post:
  • Exus
Odpowiedz
Nie ma problemu jeśli chodzi o jakość Smile - rozumiem o co chodzi. Pomysł istotnie dobry - poniżej pierwsze próby jego realizacji (dla porównania z obecnie stosowaną wersją)

Odpowiedz
Takie strony to robiło się 10 lat temu.

- Zero czytelności.
- Brak swojej domeny. Niby piszesz o zarabianiu, a nie stać Ciebie na własną domenę ?
- taki sam title strony!
- brak przyjaznych adresów url.
- itp.

Dużo by tu pisać.

Niestety nie widzę tu nic pozytywnego w tej stronie. Nic prócz czasu w napisanie artykułów, których pewnie mało kto przeczyta.
[-] 1 użytkownik podziękował kelevra za ten post:
  • Exus
Odpowiedz
No cóż... nie spodziewałem się pochwał za moją stronę i każdą formę krytyki przyjmuję. Jednakże jest kilka rzeczy z którymi się osobiście nie zgadzam:

- Domena - gdyby mnie było stać na swoją domenę to bym na pewno nie bawił się w promowanie stron gdzie zarabia się kilka centów. Niestety moja sytuacja finansowa jest tak że nie mam takiej możliwości.
- title - rozumiem że chodzi ci o to że nie ma zmiany jeśli kliknie się na dany link. Jakbyś np otworzył daną stronę w osobnej karcie to byś zauważył że... nie ma ona title. Występuje on tylko i wyłącznie na stronie głównej danego języka gdzie jest podział na odnosniki oraz treść.
- "przyjazne adresy url" - moze prosiłbym o wpierw o wyjaśnienie tego pojęcia skoro się nim posługujesz? I nie interesuje mnie odpowiedź w stylu sprawdź sobie w google - jeśli stosuje się jakieś pojęcie to trzeba je umieć wyjaśnić nawet jeśłi jest to oczywista oczywistość dla ciebie.

Co do czytelności to starałem się dobrać tak kolorystykę by było jak najczytelniej - strona w wersji 1.x zawierała szare tło z czarną czcionką, jednakże uznałem że było to zbyt monotonne i odpychające. Zostaje mi więc dalej szukać złotego środka. Poza tym pamiętaj o tym że nie jestem studentem informatyki by mieć HTML czy PHP w małym palcu - równie dobrze mógłbym iść na łatwiznę i wziąć sobie gotowy szablon ale tak tylko bym słyszał krytykę że skopiowałem itd... Innymi słowy wolę mieć skromną ale w pełni własną strone aniżeli kopię czegoś.

pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:- Domena - gdyby mnie było stać na swoją domenę to bym na pewno nie bawił się w promowanie stron gdzie zarabia się kilka centów. Niestety moja sytuacja finansowa jest tak że nie mam takiej możliwości.

Po zdjęciach zamieszczonych na stronie wnioskuję, że jednak byłoby Ciebie stać na kupno domeny Smile Na chomiku Ci idzie nieźle....

Cytat:- title - rozumiem że chodzi ci o to że nie ma zmiany jeśli kliknie się na dany link. Jakbyś np otworzył daną stronę w osobnej karcie to byś zauważył że... nie ma ona title. Występuje on tylko i wyłącznie na stronie głównej danego języka gdzie jest podział na odnosniki oraz treść.

Stronki zrobione na ramkmach mają to do siebie, że Title w większości przypadków jest taki sam: http://www.google.pl/search?q=site%3Ahtt...=firefox-a

Cytat:- "przyjazne adresy url" - moze prosiłbym o wpierw o wyjaśnienie tego pojęcia skoro się nim posługujesz? I nie interesuje mnie odpowiedź w stylu sprawdź sobie w google - jeśli stosuje się jakieś pojęcie to trzeba je umieć wyjaśnić nawet jeśłi jest to oczywista oczywistość dla ciebie

Mnie nie interesuję to, że nie znasz tego pojęcia. Nic nie trzeba wyjaśniać. Nie wiem skąd Ty czerpiesz takie informację. To w Twoim interesie jest wyszukanie pojęć których nie znasz.

Ja sam używam darmowych szablonów i nie widzę nic w tym dziwnego.

Moim zdaniem powinieneś wpisać w Google.: kurs html, albo skorzystać z programów do tworzenia stron (tutaj znajomość html i css nie jest wymagana).
Odpowiedz
Kolega kelevra ma racji troszkę aż jestem ciekawy co napisze o mojej stronie, bo się troszkę zna a może się bardzo dobrze zna nie wiem. www.tulbary.pl - zobacz moją napisz mi na PW co myślisz. Sorki za offtop.

Co do menu bocznego już jest niebo lepiej. Mimo to zmieniłem u siebie rozdzielczość na 1024x768 i powiem szczerze, że strona przestaje być czytelna. Może pomyśl nad zmniejszeniem rozdzielczości do np 1000x750 powinno wyglądać lepiej, albo jakieś autodopasowanie. Ja swoją pierwszą stronę też miałem "dużą" i kiedy pytałem o opinie, to rzucało się każdemu w oczy, pomyśl nad zmniejszeniem jej a później zajmij się dopasowaniem kolorów bo teraz troszkę jest nieczytelna albo (jakby to inaczej napisać) razi w oczy troszkę. To tylko moje zdanie. Przemyśl.

aaaaaaa, ten hosting o którym pisałeś to ja z niego korzystam i jestem zadowolony, ale uważaj na autosurfy i takie tam, bo jak obciążysz za bardzo serwer na którym masz hosting to można załapać blokadę hostingu od administracji (któryś z userów forum tak miał). Ja nie kieruję na swoją stronę autoruchu i jest gites, od lipca żadnej przerwy w hostingu i sobie na prawdę bardzo chwalę, a zaczynałem od yoyo.pl jak Ty.
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

[-] 1 użytkownik podziękował keller107 za ten post:
  • Exus
Odpowiedz
@kelevra

Nie wszystkie dowody wypłat jakie mam u siebie są moje - gdybyś dokładniej przeczytał opisy to jest napisane wyraźnie że np na chomikuj jest podany PRZYKŁADOWY dowód wypłaty. Na chwilę obecną moje zarobki miesięczne w sieci wynoszą ok 1-2 dolary (po przemnożeniu na polskie to jest jakieś 5-6 zł) Więc raczej za taką kwotę nie stać mnie na opłacenie jakiegokolwiek hostingu. Jeśli chodzi o title to tak jak wcześniej napisałem - poza stronami EN1, PL1 oraz główną nie ma nigdzie dodatkowych znaczników title (narzędzia dla webmasterów google już mi wspomniały o dublowaniu się title więc z pozostałych podstron je usunąłem - co ciekawe dalej mi pisze że mam je na 6 stronach, zaś na 4... brakuje go więc nie wiem za bardzo na jakiej zasadzie to działa.) A z przyjaznymi adresami to nie prościej było napisać że starczy zmienić wygląd adresów ? Po to m. in są fora by zadać pytanie i móc oczekiwać sensownej odpowiedzi...

@keller107

Faktycznie zauważyłem że lewa strona jest zbyt duża - głównie dlatego że stronę tworzyłem pod rozdzielczość 1280x1024. Wcześniejsza wersja była właśnie pod 1024x768, ale powstawała wówczas na laptopie w akademiku. Tak więc nad tym pomyślę w swoim czasie. Natomiast jeśli chodzi o autosurfy nie stosuję ich - raczej by mnie nie było stać opłacić rachunek za prąd a poza tym nie ufam temu zbytnio - wolę buxy oraz programy partnerskie. Być może wersja 3.0 strony zmieni hosting - wtedy planuję zmienić kodowanie na php. Ale to dopiero w przyszłości, wpierw muszę opanować ten sposób kodowania.
Odpowiedz