Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

PewnyZarobek.tk

Zapraszam na moja stronę:

Sprawdzone sposoby zarabiania przez Internet

Strona wzorowana na uznanym w świecie serwisie PTC-INVESTIGATION.
Została doceniona i uznana za oficjalnego partnera PTC-INESTIGATION.

http://ptc-investigation.com/Partner.aspx

[Obrazek: ptci%252520partner1.jpg]

Pozdrawiam
Odpowiedz
Strona ma zupełnie nowy nowy design. Komentarze mile widziane.
Zachęcam do lektury nowych wpisów. Szczególnie polecam artykuł PayPal o spoofing'u i phishing'u.
Odpowiedz
Byłem, widziałem Upup Great
Odpowiedz
(27-12-2011, 21:23)Wishmaster napisał(a): Byłem, widziałem Upup Great
Dzięki Smile
Odpowiedz
bardzo przejrzysta stronaSmile))
Odpowiedz
Temat powstał w połowie września. Dziś odświeżenie i dwie osoby oceniły stronę. Nikt jednak nie zauważył, iż że link do strony jest źle wpisany. Przydało by się go poprawić (:
Artykuł Paypal o phishingu przydatny. Ostrzeżeń i informacji nigdy za dużo. Sugeruję też przejrzenie wcześniejszych artykułów i zrewidowanie ich zawartości. W artykule http://pewnyzarobek.tk/porady/bux-nextgen-buxhost/ napisałeś, że cena miesięcznej licencji za skrypt wynosi $29. Trochę to nie aktualne (:
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
w stopce jest prawidłowy adres...........
Odpowiedz
Trochę pozmieniałem... Jak Wam się ładuje ? reklamy nie przeszkadzają, Linki SEO ?
Odpowiedz
pozycjonujesz strone?
Odpowiedz
Strone zaczałem robic nie majac zadnego pojecia o pozycjonowaniu wiec content jest miernej jakosci jesli chodzi o SEO, nie mniej jednak mam pagerank 2 (a byl 3 nawet) . Jesli chodzi o pozycjonowanie to dodana do wielu katalogów, google webmaster pokazuje mi ok 7,838 linków do mojej strony, swego czasu mialem filtr od wujka googla, kiedys swl-e tez cos zaszkodzily a teraz pewnie linkolo i prolink...
Odpowiedz