Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 1.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pewna uwaga co do tematów
#1
Szkoda, że tu może być w każdej kategorii tylko jeden temat z danej strony z linkiem referencyjnym. To jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Na niektórych forach może kilka osób promować tą samą stronę i wtedy każdy może zyskać poleconych, a tu nie można dublować serwisów. Wiem, że wtedy forum mogło by być mniej czytelne i bardziej zaśmiecone, ale może moderatorzy by nad taką zmianą pomyśleli. Smile


A w ogóle nie orientuję się w takich forach jak to jest bo wcześniej tylko byłam na śmieciowym forum gazeta.pl i czy by mi ktoś mógł powiedzieć jak to jest z linkami w postach? Czy jak jest temat o danym serwisie i już ktoś ma reflink to czy można w wątkach dodawać jakieś reflinki? Czy w różnych postach można gdzieś umieszczać reflinki i jak to robić?
Ankiety po polsku za $, najlepsza strona z ankietami -> https://www.clixsense.com/?4020151
Ankiety w euro, niskie minimum -> https://bit.ly/2H7XFQL

Odpowiedz
[+]
#2
O reflinkach wszystko jest w regulaminie. Ale ogólnie rzecz biorąc możesz dodawać linki jeśli są potrzebne w dyskusji (użyj wtedy funkcji "code"). A reszta jest już w regulaminach.

Na tym forum panują zasady "kto pierwszy ten lepszy" i dzięki temu nie mamy śmietnika jak na niektórych forach. Jeśli chcesz możesz zaoferować refback, wtedy tematów może być nawet 100 i również masz szansę zdobyć poleconych.
Takie zasady sprzyjają przedsiębiorczości, bo oferując refback musisz przemyśleć czy Ci się opłaci inwestycja i wziąć pod uwagę wiele czynników.

Moderatorzy i użytkownicy czuwają nad porządkiem więc jest przejrzyście. A w kwestii programów, staramy się upominać ludzi, by wątki były uzupełniane i prowadzone.

Zawsze możesz napisać do mod'a jeśli jakiś temat jest zaniedbany. Wtedy go przejmujesz i - zależnie od swoich starań - korzystasz Smile
Odpowiedz
[+]
#3
Zasada kto pierwszy ten lepszy panuje tez na konkurencyjnych forach z tematyki zarabiania Smile osoboscie nie raz mnie to wkurzalo, doda post jakas osoba z 1-2 postami , nie pozawiera tam polowy informacji o firmie, lub nieaktualne informacje, ale jest pierwsza i tyle Laie_67
Odpowiedz
[+]
#4
W sumie z jednej strony to nie jest takie złe, bo nie ma bałaganu, ale z drugiej to jest trochę "wkurzające". Mam co do tej opcji mieszane uczucia, bo jednak niezawalone forum lepiej się prezentuje i lepiej przegląda tematy.
Ankiety po polsku za $, najlepsza strona z ankietami -> https://www.clixsense.com/?4020151
Ankiety w euro, niskie minimum -> https://bit.ly/2H7XFQL

Odpowiedz
[+]
#5
Mogę powiedzieć tak - jeśli masz dużo determinacji i angażujesz się mocno w pracę nad internetowym zarabianiem to zawsze znajdziesz sposób, by "legalnie" ominąć regulamin. I mówię to ja, jako moderator i w pewnym sensie stróż przestrzegania regulaminu.

Jeśli jakaś osoba zobaczy, że temat istnieje i dlatego nie może założyć nowego, po czym rezygnuje - nawet lepiej dla nas, że nie założyła tematu. Bo minąłby miesiąc, a po takiej osobie słuch by zagniął.

Jak mówiłem wcześniej - jest mnóstwo rozwiązań, dzięki którym można stworzyć sobie lepsze warunki do zyskiwania poleconych. Podam kilka dodatkowych przykładów:

1. Dziennik inwestycji w HYIP'a - zakładasz temat, prowadzisz dziennik, a w sygnaturze masz link i info, że można się do Ciebie zgłosić, jeśli tak samo chcesz zarabiać.
2. Lista rankingowa, stonka kontrolująca, zbiór programów - ja tak zrobiłem z kranikami do Bitcoina - choć były tematy, stworzyłem najbardziej podstawową stronę w HTML. Z 10h zajęło mi zbieranie ok 120 programów + programowanie, a potem kasa sama płynęła. Gdybym sobie nie odpuścił pracy nad stroną to zarabiałbym teraz kilkadziesiąt złotych miesięcznie za dwie, może trzy godziny pracy. Ludzie dostali korzyść, bo mieli zebrane kraniki w jednym miejscu, a ja zbierałem poleconych.
3. Refback - to jest nałatwiejszy sposób na zebranie poleconych. A jeśli zrobisz to na odpowiednio dużą skalę i nie boisz się ryzyka, to sporo kasy wyciągniesz.
4. Selfbranding - masz markę osobistą, ludzie Ci ufają - masz większe szanse, że ktoś zaufa Ci byś poprowadziła go przez zarabianie w jakimś programie. Ale najpierw coś trzeba dać, żeby później otrzymać. Chciwość przegrywa w biznesie.

+ milion możliwości zależnie od pomysłu Smile
Odpowiedz
[+]
#6
Tylko, ze ja jakoś nie mam wiary do buxów, że zdobędę poleconych. Kiedyś próbowałam, ale nic nie osiągnęłam. Ja mam bardzo ograniczony zakres stron, bo głównie ankiety i programy zarobkowe, a jest ich może około 15, nie więcej , te na których można dodatkowo oprócz własnej pracy coś dorobić na polecaniu.
Ale dziękuję za wskazówki. Może pomyślę nad jakąś strategią, ale najpierw to trzeba się zastanowić.
Ankiety po polsku za $, najlepsza strona z ankietami -> https://www.clixsense.com/?4020151
Ankiety w euro, niskie minimum -> https://bit.ly/2H7XFQL

Odpowiedz
[+]
#7
Buxy nie buxy - wpisz co chcesz Smile Na PPA idzie zarobić po kilka tysięcy miesięcznie jak się dobry system wymyśli i opanuje się biznes na dosyć wysokim poziomie Smile Tak więc jeśli głową ruszysz o i z tych 15-stu zarobisz nie mało Smile
Odpowiedz
[+]
#8
No aż takich chyba marzeń nie mam i taka wymagająca nie jestem na kilka tysięcy miesięcznie Wink. Ja mam kilkaset złoty <500 i i tak jestem zadowolona Big Grin
Ankiety po polsku za $, najlepsza strona z ankietami -> https://www.clixsense.com/?4020151
Ankiety w euro, niskie minimum -> https://bit.ly/2H7XFQL

Odpowiedz
[+]
#9
Generalnie na wszystkim mozna zarabiac tysiace, zalezy ile sie czasu poswieci na dany temat Smile
Odpowiedz
[+]
#10
Jak to nie można
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości