Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

PayPal - Na czym polega ich program partnerski?

Program partnerski PayPal polega na polecaniu kont specjalnych i firmowych. Niestety dla kont osobisty nie otrzymujemy żadnych prowizji.

Gdzie możesz znaleźć swój link polecający?
Po zalogowaniu na konto PayPal, w dolnym lewym rogu w zakładce "Polecanie" znajdziesz swój link polecający.

Jakie są prowizje?
Wpływ na polecone konto specjalne lub firmowe 620,50zł = 3,10zł prowizji dla Ciebie.
Ne tej podstawie obliczane są kolejne premie za sumy płatności poleconych kont.

Wypłaty oczywiście na PayPal.

W ten sposób udało mi się zarobić już około 50zł.
Dowody wypłat tutaj: http://forum.zarabianie24.net/watek-PayP...Partnerski

Link do PayPal: www.paypal.pl
Odpowiedz
Mam takie pytanie, czy trzeba mieć zweryfikowane konto i my czy musimy mieć specjalne lub firmowe?
Odpowiedz
Żeby polecać wystarczy mieć osobiste konto. Nie musi być zweryfikowane.
Odpowiedz
A to gdzie jest link do polecania firm bo jakoś nigdy niewidziałem żeby był program partnerski ?
Odpowiedz
Po zalogowaniu w lewym dolnym rogu będziesz masz zakładkę "Polecenia". Fakt mało widoczna Smile, ale w niej właśnie znajdziesz swój link polecający.
Odpowiedz
Jestem już długo zarejestrowany w Paypal i nie zauważyłem że ma program partnerski Wink
Popularne forum o skuterach - odwiedź je już dziś!
Renomowany katalog stron - Twoja strona musi tam być
Odpowiedz
Ja też dopiero od interwencji Kamila zobaczyłem że można polecać konta firmowe i te drugie Tongue
Jeżeli ma się partnerów to można niezły zysk z tego wyrobić Smile
Odpowiedz
Grupą docelową są też osoby, które chciałby wykonywać zagraniczne przelewy. Np. sprzedają niemcom różne usługi na ebay'u niemieckim.
Popularne forum o skuterach - odwiedź je już dziś!
Renomowany katalog stron - Twoja strona musi tam być
Odpowiedz
Ciężki temat - dla mnie osobiście. Z pośród osób które znam może 1-2 ma konto na paypal, reszcie w sumie niepotrzebne.
Chyba że znajdziesz osoby które handlują on-line poza polską - wtedy można testowaćWink
właściciel ProPartner.pl - pisz w razie czego
współwłaściciel FF24.eu - pogadać zawsze można Smile
Odpowiedz
Ja żałuję że nie mam trochę większych znajomości w mojej okolicy. Ostatnio zasłyszałem że znajomy mechanik założył konto na PP żeby na ebayu kupować części jeśli by w Polsce nie mogli znaleźć. Coś czuję że była by z tego niezła kasa, bo warsztat dość dobrze prosperujący i z tego co wiem to dużo części sprowadzają.
Trudno się mówi Sad

Odpowiedz