Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 51 głosów - 2.39 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Parkowanie domen

Tjodalv
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 25
Reputacja: 1 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Parkowanie domen
Czy znacie ten temat?
Mam zaparkowane kilka domen i tam wyswietlaja sie reklamki.
Za kazdy klik w te reklamki mam placony hajs (w dolarach, euro, lub funtach zaleznie jak sobie ustawisz). Firma placi od 20$ na paypal.
Teraz metoda na przyspieszenie zarobkow.
Albo reklamujesz na autosurfie (trzeba zaplacic), lub na forum takim jak to.
Srednio 500 klików wustarczy do zgloszenia wyplaty. Kliki platne roznie od 0.02$ przewaznie do 0,1$, ale sam mam kliki powyzej tej kwoty (rekordowy za 0,31$).
Wazne jest, zeby kliki od jednego uzytkownika byly wykonywane pojedynczo (czyli klikam w reklame raz w ciagu dnia, inaczej moze byc potraktowane jako oszustwo).
Jeszcze wyplatki nie mam (uzbieralem z klikow 5,6$ w ciagu 3 dni).
Mozna wymienic sie linkami do zaparkowanych stronek.

Podam 2 swoje (mam nadzieje, ze szanowny moderator mnie nie zbanuje na samym poczatku).

http://www.pchardware.pl
http://www.quake3online.pl

Kliknijcie w reklamke, a jak dodacie swoje, bedziemy nabijali sobie kaske nawzajem.

Jezeli moj post w oczach moderatora lub administratora narusza warunki forum, prosze o PW, wtedy edytuje go jak najszybciej.

Pozdro
30-12-2010 16:05
GiJey
Inwestor | Moderator
*

Super Moderator
Liczba postów: 1,883
Reputacja: 25 +
Poleconych: 5

Goldsy: 6.00
RE: Parkowanie domen
NIezły pomysł, ja jak narazie nic specjalnego na ciebie nie mam ale może opisz skąd wziąć linki itp

30-12-2010 16:10
Tjodalv
Dłużnik
*

Amateur User

Musisz zarejestrowac domene (koszt w aftermarket 12 PLN na rok). Potem parkujesz ja w serwisie zajmuacym sie parkowaniem (sedo lub namedrive), gdzie musisz sie zarejestrowac. Po zaparkowaniu ustawiasz w panelu konfiguracji jakie reklamy maja byc wyswietlane (najlepiej tematyczne z domena) i juz Biggrin
Dajesz adres domeny tu i jedziemy... Devil
30-12-2010 16:16
Koli
Inwestor
*

Student User
Liczba postów: 372
Reputacja: 6 +

O ile regulamin mnie nie myli takie zagranie jest nielegalne Smile Sam rok temu zaparkowałem domenę i uzbierałem połowę do wypłaty (około 10 $ w rok ...) Niby zysk jest ale trzeba uwzględnić to że jest to zysk na rok i to że nie każda domena jest tak dobra że ktoś będzie na nią wchodził i klikał w reklamy. No chyba że będziemy sobie klikać ale takie zagranie jest bardzo ryzykowne. Bo można dostać bana i nici z zarobków itd. (O ile mi wiadomo to w autosurfach też nie można takich stron reklamować) Ale to było rok temu więc może są jakieś zmiany ...

Ogólnie tematyka dobra dla osób które mają pomysły i sporą gotówkę Smile

PS. Kliknąłem Ci Smile

Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2010 16:23 przez Koli. Edit Reason: None Powód edycji: None)
30-12-2010 16:22
Tjodalv
Dłużnik
*

Amateur User

Dzieki za klik.

Przeciez nie musimy walic sobie w te reklamy codziennie. Mozna wybrac jeden adres sposrod kilku podanych. Wiadomo, ze mogloby byc podejrzanym trzaskanie regularne, a tak jest szansa.

Zreszta debilizmem jest dla mnie takie ograniczanie... Przeciez firmy zajmujace sie parkowaniem tez maja placone za wstawianie tych reklam i kliki od reklamodawcow, nie?

Dowiem sie jak to jest i dam znac.

Tymczasem jak ktos ma chec kliknac to bede bardzo wdzieczny.

Napisalem do wladz serwisu parkujacego tymi oto slowy:

"Witam.

Chciałbym zapytać czy jest jakiś legalny sposób promowania parkowanych u Państwa domen.
Po pierwsze:
Przyznam się bez bicia, że po kilkukrotnym przeczytaniu regulaminu użyłem serwisu, któremu zapłaciłem za wyświetlanie banera z linkiem do tej strony (w regulaminie nic nie znalazłem o tym, że takie działanie jest zabronione, lub jest on napisany w niezrozumiały dla mnie sposób). Pragnę zaznaczyć, że nie jest to autosurf, tylko serwis wyświetlający banery reklamowe (może coś takiego też jest traktowane jako autosurf).
Po drugie:
Jak wygląda sprawa z klikaniem w reklamy przez moich znajomych ( zaznaczam, że nie są to działania typu wejście na stronę i klikanie do oporu, tylko wejście na stronę raz na dzień lub dwa i kliknięcie w JEDEN link reklamowy).

Proszę o możliwie najszybszą odpowiedź, ponieważ jeżeli robię coś niezgodnie z postanowieniami regulaminu, jest związane tylko i wyłącznie z jego niezrozumieniem, a nie celowym działaniem na szkodę którejkolwiek ze stron.
Oczywiście nie chciałbym również stracić konta.

Z wyrazami szacunku...."

Jak odpisza dam znac....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2010 16:56 przez Tjodalv. Edit Reason: None Powód edycji: None)
30-12-2010 16:38
Koli
Inwestor
*

Student User
Liczba postów: 372
Reputacja: 6 +

Dobre zagranie, czekamy na odpowiedź.

Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
30-12-2010 17:01
kyrtek4
Fizol
*

Student User
Liczba postów: 133
Reputacja: 2 +

Taak, temat bardzo ciekawy... Ja jednak nie mam zbytnio pieniędzy, żeby ładować się w coś takiego Tongue
PS Również kliknąłem po jednej reklamie Wink

Zapraszam na ranking bux Wink
30-12-2010 17:17
Cola
Zbanowany

Zbanowany
Liczba postów: 2,545
Poleconych: 16

Tjodalv - ma na oku kilka domen i chce je kupic a potem zaparkować

a ja w tym temacie to nic nei wiem

mozna liczyć na pomoc?? - tak abym wiedział gdzie kupic, jak zarejestrować domene i jak zaprakować??
30-12-2010 19:39
Tjodalv
Dłużnik
*

Amateur User

Pewnie. Nie ma najmniejszego problemu. Wal śmiało.

Tak na marginesie....
Dziś wyklikaliście mi Panowie 0,7$ Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2010 20:18 przez Tjodalv. Edit Reason: None Powód edycji: None)
30-12-2010 20:09
Cola
Zbanowany

Zbanowany
Liczba postów: 2,545
Poleconych: 16

(30-12-2010 20:09)Tjodalv napisał(a):  Pewnie. Nie ma najmniejszego problemu. Wal śmiało.

w przyszlym tygodniu wale do Ciebie na pwSmile
30-12-2010 20:16
Odpowiedz