Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

pani Barbara :D

pani Basia " wymiata " Big Grin >>

pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Tak daje radę, Ale zarobiła--- Laptopa xDD
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
Pani Barbara się przejadła. Była odkryciem internetu swego czasu, bo wszystkich szokował jej wulgarny język i szczere wypowiedzi opierające się o prozę życia Big Grin Ale widziałam panią Barbarę dwa razy i zapewniam, że jej image na filmikach jest jej chlebem powszednim Wink
Odpowiedz
siema, co za babsztyl z tej baśki. mieszka koło mnie, zawsze ma taką minę, ze lepiej jej w drogę nie wchodzić. jak puści wiązankę to już koniec - nie odpuści. ale chyba poza tym to miła, starsza paniSmile
Odpowiedz
kolejny hit internetu?
Odpowiedz
taa, baska wymiata.Tongue
Odpowiedz
wielka era barbary chyba już minęła. osobiście jakoś za nią nie tesknie. w pewnym momencie było jej za dużo wszędzie, aż strach lodówkę otworzyć. dobrze, że teraz zajmuje się swoimi sprawami i nikt jej nie promuje
Odpowiedz
Pani Barbary już nigdzie nie widzę, nie wiem czy wrzuca jeszcze jakieś filmiki do internetu. Wiecie może czy wrzuca? Ona kiedyś była bardzo śmieszna, bo niespotykana no ale myślę, że już znudziła się ludziom
Odpowiedz
Pani Barbara to już przeżytek jest, na początku moze to było śmieszne, ale wiadomo wszystko sie kiedyś musi znudzić i taki los spotkał Panią Barbarę, to już przestało śmieszyć, a zrobiło się żałosne i tyle
Odpowiedz
(07-07-2014, 17:08)ECODAISY2182 napisał(a): Pani Barbary już nigdzie nie widzę, nie wiem czy wrzuca jeszcze jakieś filmiki do internetu. Wiecie może czy wrzuca? Ona kiedyś była bardzo śmieszna, bo niespotykana no ale myślę, że już znudziła się ludziom

mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat!
Odpowiedz