Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Paid2YouTube - rozwijająca się forma reklamy

Witam,

Chciałem przedstawić coś nowego (a może i nie aż tak nowego) jeśli chodzi o serwisy GPTR.
Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie są liczone zarobki z poleconych jednak uważam, że zarobek jest całkiem niezły samemu.

Stronka polega na oglądaniu filmików na YouTube.
Krok po kroku wyjaśniam na czym polega zabawa i jak zarabiamy:
1. Zakładamy konto YouTube (jeśli jeszcze nie posiadamy).
2. Otwieramy YouTube w nowej karcie i logujemy się na konto.
3. Rejestrujemy się na stronie > Paid2YouTube <
4. Logujemy się na swoje konto.
5. Opcje zarobku i wyjaśnienie jak działają:
a) klikamy "Surf Videos" na górze ekranu i patrzymy czy jest coś napisane obok: Current Earning Opportunities, jeśli jest więcej niż 0 to znaczy, że możemy oglądnąć jakiś filmik/i (szukamy po artykułach), za każde oglądnięcie jest $0.005
b) klikamy "Comments" tu zadanie wymaga wyższej szkoły jazdy, bo należy skomentować filmik po angielsku (może być prosty komentarz ale nie jedno słowo) płatne jest $0.10 za komentarz - P.S. Jeśli ktokolwiek dołączy a nie zna angielskiego to pisać na e-mail napiszę komentarz za free Wink
c) klikamy "Subscribe" tutaj subskrybujemy (śledzimy) wątek po kliknięciu i za taką subskrypcję (ona jest na zawsze, póki istnieje filmik!) dostajemy $0.15
d) klikamy "ratings" tutaj zarabiamy na kliknięciu "fajne" pod filmikiem i dostajemy $0.01
e) klikamy "cheap ads" (najlepiej kliknąć prawym i otworzyć w zupełnie nowym oknie przeglądarki) i mamy "główne danie" serwisu czyli płatnie oglądane filmiki, admin serwisu ostatnio bardzo się postarał i stworzył "autosurfing" umożliwiający zarabianie "nic nie robiąc" i by taki autosurf uruchomić klikamy "Try Cheap Ad Viewer" a następnie "Start Auto View" później czekamy jakieś 20-30 sekund aż wszystkie potrzebne okna (3) się otworzą (nie należy nic robić!) i później możemy przejść do swoich zajęć przy komputerze nie wyłączając tych okienek (same się odświeżają itd.) za każdą przesurfowaną reklamę jest $0.001 ale jest ich od 150 do 300 dziennie. Jest jeden niuans nie wszystkie reklamy są "wzięte" pod autosurf i po takim surfingu (zakończenie poznamy po białej planszy) należy jeszcze raz kliknąć cheap ads i wyklikać pozostałe reklamy manualnie (10-15 zwykle).

Ogólnie ja sam (bez poleconych) zarabiam około $1 na 3 dni, więc jest to całkiem opłacalny biznes zważywszy na ilość czasu jaki trzeba mu poświęcić. Dodatkowo warto zaglądać od czasu do czasu na stronę albo nawet jej nie wyłączać, bo pojawiają się nowe możliwości zarabiania.

Wypłata jest na PayPal i minimum to $10 (samemu około 30 dni) i max do 30 dni jest wypłacane (admin bardzo aktywny i rozbudowuje stronę oraz dowody wypłat systematycznie są umieszczane w "Payment Proofs" na dole strony).

Uważam, że przy tym nakładzie pracy warto "zaryzykować" swoje wejście Smile

Pozdrawiam i życzę udanych zarobków!
Marek
4 miesiące czekam za kasą Sad
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Wiesz, ja wszedłem zobaczyłem, że płaci i ostatnio wszystko jak najbardziej w terminie, więc nie wiem czy to takie złe Smile
Jednego jestem pewien, że sobie wykupię tam reklamy swojej strony na YouTube tylko mi dobrego filmiku i nazwy filmiku trzeba Big Grin
To jak zarobię troszku więcej pieniądza i se na PayPal wrzucę Wink
Zobaczymy wiarygodność, bo admin wyraźnie chce ją odbudować (wystarczy zobaczyć forum).

P.S. Zapytam Go o Twoją wypłatę i co jest z nią nie tak podaj mi tylko nick (chyba, że pytałeś).
Nie tylko oldman czeka n wyplate z tego serwisu, kyrtek4 też nie dostal wyplaty.
Kurcze to niedobrze Tongue
Myślałem, że trafiłem na coś ciekawego a tu widzę same czarne chmury... Sad
Dajcie znać w tym temacie jakby się cokolwiek zmieniło.
Zobaczymy co będzie Confused
Ale zauważyłem że paid2youtube jest coś ostatnio bardzo reklamowany Tongue, więc może admin próbuje od nowa?
czy coś się ruszyło w tym serwisie?? czy płaci? czy jest autosurf bo podobno byl ale się zmył? czy to w ogóle jeszcze działa??
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

dubel uszedł uwadze moderatorom Wink
=Kosz (ostrzeżenia nie będzie z uwagi na przedawnienie Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
dzięki..Smile

fakt faktem powtórzyłem się ale chciałem aby ktoś odpowiedział w tym temacie gdyz byłem zainteresowany tym serwisem

a tak sua sumarum to chyba jeden z tych tematów można by usunąć bo się dubluja..
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM