Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 96 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PŁACI] ysense (dawny clixsense.com)
>> Peanut Labs  >> narzędzia do pielęgnacji ogrodu >> + 0,53 $ Cool
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]

(16-09-2019, 17:07)jj077 napisał(a): A najgorsze jest, że kontakt, obsługa, pomoc - praktycznie nie istnieje, jest do bani w porównaniu do CS. Przykład - jest ankieta - wszystko idzie dobrze.. nagle koniec - brak formalnego zakończenia ankiety, nie ma też ekranu Congratulations. Przy wysłaniu ticketa - żądają tego - ale co wysłać? Mialem wprawdzie ankiety które mają swój ekran końcowy typu: dziękujemy za poświęcony czas, nastąpi teraz przekierowanie (i to trzeba skopiować).. Ale wiele ankiet kończy się niespodziewanie - i to z powodzeniem, zapłacone.. ale co jeśli nie - co ma się wysłać - gdy owa ankieta nie ma wewnętrznego zakończenia typu "dziękujemy" . Osobiście przestałem do nich pisać, kilka ankiet miałem pomyślnie ukończonych - nawet z screenami - ale to walenie głową w mur - w zadnym przypadku nie uwzględniono. Teraz mają nową metodę - pisania w koło.. potrzebujemy zrzut i numer ankiety.. proszę.. po kilka dniach potrzebujemy zrzut ekranu i nr ankiety..proszę i tak wkoło.. dyskusja z automatem.. bez sensu.. Toluna na przykład nie płaci (nie warto marnować czasu).. Oczywiście wina jest po stronie yS (piszą o tym na zagranicznych forach, multum wpisów).. i dalej to trwa. Całkiem nie zrozumiałe jest to, że router OW po 5 kliknięciach (celem szukania ankiety) znika.. dlaczego? Norma?  Zła wola? Nie wiem - w CS było też norma 5 ale wykonanych ankiet na dobę.. Powiedzmy sobie szczerze - minęło półtora miesiąca - poprawianie tego wszystkiego idzie powoli. Jedynie płatności są ok.

I co z tego ze platnosci sa ok, jak by do min. dojsc trzeba dostac cash za ankiete, a jak nie zaliczaja ankiety (mi juz kilkakrotnie) to nie idzie dojsc do platnosci  nie jest ok Devil
Odpowiedz
[+]
Chyba tracą płynność finansową - posty ludzi z całego Świata... Na PayPal już niektórzy 10 dni czekają...
Ciekawe - czy to z faktu większej ilości pracy - dojście Skrilla (i zlecenia z wielu krajow - gdzie to jedyna opcja płatności).. czy też płynność finansową stracili. Jim sobie prowadził program spokojnie i mądrze przez 12 lat.. tu nieustające problemy.. Nawet bank by nie dał rady jakby wszyscy sie rzucili wypłacać kasę.. a że jest nerwowo to każdy zleca nawet minimum jak dojdzie do niego.
Odpowiedz
[+]
>> Peanut Labs >> sport >> + 0,31 $ Cool

ps: za parę dni zlecę 25 $ na PP i zobaczymy co z tą " płynnością finansową " Huh
Odpowiedz
[+]
Ja już zleciłem 25$ ale dopiero 2 dni temu, natomiast niepokojące iż dużo wpisów jest od ludzi którzy zlecili 9 września i cisza. Dotyczy to ludzi z różnych krajów. Na dodatek ten admin niejaki: dreday77  logował się ostatnio 2 dni temu - znikł teraz zupełnie, nie odpowiada na pytania ludzi, zamiast uspokoić ludzi komunikatem - np. o zwłoce z przyczyn niezależnym - tak jak Jim w CS.

Uzupełnienie: co niektórzy, którzy zlecili 11 września na PayPal dostali dziś. Wydaje się więc, iż rozpoczęcie wypłat na Skril wzmógł dość znacznie oczekiwanie na wypłatę, spowodował, że mają więcej pracy.
Odpowiedz
[+]
>> Peanut Labs  >> ocena nowego opakowania papierosów LM >> + 0,53 $ Cool
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości