Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opini-on. Wypłaty PayPal po uzbieraniu 40 zł.
#1
Widze, ze nie ma tej strony, a troche juz kasy od nich za ankiety wziąłem :-)
Więc kto lubi kase za ankiety to dolaczy do swojej kolekcji ten Panel 
Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić serwis Opini-on, panel badawczy w którym wypełniamy ankiety online i dodatkowo zasilimy budżet domowy.
Panel badawczy Opini-on umożliwia użytkownikom zarabianie na wypełnianiu ankiet online. Respondenci wyrażają swoje Opinie na temat dostosowanych do ich profilu produktów i usług. Rejestracja w panelu jest w pełni darmowa, a odpowiedzi w ankietach anonimowe. 
Wypłaty realizują na PayPal po uzbieraniu 40 zł.
Po utworzeniu konta i zalogowaniu mamy znajomy widok, Nasze konto wygląda identycznie jak w innych serwisach z rodzinki cint-a. Oczywiście przypominam aby od razu wypełnić ankiety profilowe i czekać na płatne ankiety (obyście mieli ich więcej niż ja). Chociaz naprawde ja mam ich sporo!!!
Po zgromadzeniu 40,00 zł możesz wypłacić zgromadzone środki poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się poniżej. Zgromadzone przez Ciebie środki zostaną przekazane na konto PayPal. Jeśli nie posiadasz konta PayPal, PayPal założy je automatycznie dla Ciebie a następnie po zakończeniu procesu transferu środków wyśle Ci dane logowania. 
Link: opini-on.pl
Odpowiedz
[+]


#2
Dzis poszlo o kase z tego panelu o 11.00 a juz mam na koncie
21 sierpnia 2018
A panel partner from CINT
+ 39,20
Płatność otrzymana
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości