Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Onbux - pozew zbiorowy

Czy wam wypłacili? Mi nie wypłacili i podejrzewam że wam też. Czy już przesądzone że to oszuści? Może jednak komuś wypłacili?

Szkoda moich 100$ wpłaconych i kolejne kilkaset zarobionych. Szkoda też dla onbuxa że jestem jednak mściwy jak ktoś mnie oszuka.

Co można zrobić?
...
(09-06-2011, 02:25)internetyzer napisał(a): Czy wam wypłacili? Mi nie wypłacili i podejrzewam że wam też. Czy już przesądzone że to oszuści? Może jednak komuś wypłacili?
co wypłacili to wypłacili Smile
teraz nie płacą Sad
już od dość dawna wiadomo że to SCAM
bux ostatnio wypłacał max 2-3$ (pierwszą góra drugą zleconą wypłatę) zlecenie większej kwoty wiązało się z otrzymaniem komunikatu o sprawdzaniu od 7-10 dni Wink
kto otrzymał ten komunikat raczej kasy nie dostał i nie dostanie.

(09-06-2011, 02:25)internetyzer napisał(a): Szkoda moich 100$ wpłaconych i kolejne kilkaset zarobionych. Szkoda też dla onbuxa że jestem jednak mściwy jak ktoś mnie oszuka.

Co można zrobić?
pytanie kiedy i z jakiego konta inwestowałeś?
spory można zakładać do 45 dni od inwestycji na PayPal'u i do 30 dni na AlertPay.
mała ściągawka napisana przez St0n3r byłego moda Mindbux'a znajduje się tu:
http://www.facebook.com/note.php?note_id...2411023765
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Dobra przyłączam sie do protestu/pozwu Wink

A co to tej ściągawki z facebooka to chyba niektórym odbiło po jej przeczytaniu. Na własnej skórze wiem, że po założeniu nowego buxa ludzie wpłacają kasę i za kilka sekund ślą skargi. Mlony. Pan Marek z bucks4shares tez chyba mial podobne problemy.
Płaci on w końcu bo na forum jest profix że płaci
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
(09-06-2011, 02:25)internetyzer napisał(a): Czy wam wypłacili? Mi nie wypłacili i podejrzewam że wam też. Czy już przesądzone że to oszuści? Może jednak komuś wypłacili?

Szkoda moich 100$ wpłaconych i kolejne kilkaset zarobionych. Szkoda też dla onbuxa że jestem jednak mściwy jak ktoś mnie oszuka.

Co można zrobić?

Witam!
Ja też czekam od 20 maja i nic. Na forum też już nie mogę wejśc...złodzieje i oszuści na 100%. Mnie zapłacił tylko Neobux i GetBuxToday, czekałem kilka godzin tylko.
Pozdrawiam.
nie ma się co łudzić , od dawno wiadomo, że to SCAM.
Pozdrawiam Wink
Ja czekam od lutego, więc chyba nawet ta ściągawka nie pomoże. Czy jednak?

Szkoda moich 100$ wpłaconych i kolejne kilkaset zarobionych... Jak już mówiłem.

Co zrobić jeśli jestem zdeterminowany i chce się powyżywać nad oszustem który mnie oszukał?
...
(15-06-2011, 22:52)internetyzer napisał(a): Ja czekam od lutego, więc chyba nawet ta ściągawka nie pomoże. Czy jednak?

Szkoda moich 100$ wpłaconych i kolejne kilkaset zarobionych... Jak już mówiłem.

Co zrobić jeśli jestem zdeterminowany i chce się powyżywać nad oszustem który mnie oszukał?

jesli chodzi o pozwy zbiorowe to polecam www.wspolnypozew.com tam jest garsc ciekawego info i modul do zakladania grup
heh
niestety to jest naiwne
jak prawo polskie ma do bytu internetowego zarejestrowanego np na serwerze w brazyli czy ma madagaskarze

nic nie wskóracie - to tylko robienie sobie zludnej i naiwnej nadzieji
Dokładnie, Dodatkowo trzeba chyba zadać sobie pytanie czy się rozliczałeś z takich zarobków itd. ?
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet