Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 64 głosów - średnia: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okpay - opis procesora
OkPay to wirtualny procesor płatniczy który swoją działalność rozpoczął w 2009r. (2 lata wcześniej rozpoczęto pracę nad projektem). Główna siedziba serwisu to Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Dynamicznie rozwijający portfel, głównie za sprawą bezproblemowych transakcji z programami typu HYPI oraz przejrzystymi zasadami. Serwis postawił sobie jako główny cel: pomoc w rozwijaniu mikropłatności w małych przedsiębiorstwach oczywiście nie pomijając przy tym potrzeb innych użytkowników. OkPay pozwala na posiadanie kilku kont w systemie. Nie akceptuje płatności zwrotnych (chargebacks) oraz obsługują waluty praktycznie wszystkich najważniejszych krajów całego świata.
System OkPay stawia również wysoki nacisk na bezpieczeństwo: pytania, kody weryfikacyjne, a nawet hasła SMS (darmowe). Warto również dodać że ten internetowy portfel posiada spolszczony interfejs.

Zapis tutaj -->https://www.okpay.com/?rbp=kytorr

Standardowa mamy do wybory dwa rodzaje kont:

Osobiste: płatności wykonywane są w imieniu osoby prywatnej (opcja dla przeciętnego Kowalskiego)

Dla firm: Płatności wykonywane są pod nazwą firmy. Dodatkowe opcje dla masowych płatności. (szczególni przydatne podczas prowadzenia własnego sklepu internetowego)

Oplaty i prowizje w OkPay:

Opłaty ogólne:
Rejestracja i prowadzenie konta : Darmowe
Usługi SMS : darmowe
Przeliczanie walut : zgodnie z obecnym kursem walut
Przywrócenie zamkniętego konta : 10 euro

Płatności wykonywane wewnątrz systemy (z OkPay do OkPay)

EUR 0,5% (min. 0,01 maks. 2,99)
USD 0,5% (min. 0,01 maks. 2,99)
GBP 0,5% (min. 0,01 maks. 2,99)

Opis zapożyczony za zgodą właściciela.
Odpowiedz
[+]
nawet ładnie wygląda , ale póki co taki Okpay może Paypalowi " buty czyścić " Big Grin

za mało stron ma możliwość wypłat na Okpay
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
nie od razu Kraków zbudowano........
Odpowiedz
[+]
dokładnie Smile jak tylko zajdzie taka potrzeba zarejestruje się z Twojego reflinka
Odpowiedz
[+]
Ja zarejestrowałem się czas jakiś temu ale jeszcze nie było okazji skorzystać.
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

Odpowiedz
[+]
Dziekuje......:-)
Odpowiedz
[+]
a ja zarejestrowałem się i skorzystałem > >> zobacz <
Odpowiedz
[+]
program partnerski OkPay "igełka" Smile - poczytajcie https://www.okpay.com/pl/partners/referral-program.html

Ciekawy jestem tylko czy przy weryfikacjach nie są upierdliwi...
Odpowiedz
[+]
ja widze ze coraz czesciej sie "jawi" na buxach
(25-09-2011, 13:34)Cola napisał(a): Dla zainteresowanych dam nawet reflink z którego i tak teoretycznie nci nie mamWink

Oj tam prawie nic Wow

[Obrazek: B4Oji.png]
Odpowiedz
[+]
to ile mam ze zwyklego klikacza buxow?
podaj mi konkrety

wg mnie nic.... z klikacza buxa
Odpowiedz
[+]
Witam.
Cytuję : wg mnie nic.... z klikacza buxa
Szczególnie z buxow,które piszesz że płacą , a nie płacą.
To ci historia.
Brak odpowiedzi na posty i wkładanie głowy jak struś (wiesz gdzie )
Czy jeszcze jakieś konkrety są potrzebne.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

Odpowiedz
[+]
te konkretne co spamujesz i piszesz sam do siebie post pod postem a nie edytyjesz posta

a strus nie wiem gdzie wsadza glowe
Odpowiedz
[+]
Dobrze udawać,że nie wiesz o co mi chodzi.
Należy nie tylko czytać ze zrozumieniem ale też przynajmniej starać się pisać zrozumiale.
Czy mam przypomnieć, gdzie mijasz się z prawdą (nie napiszę innego określenia ).

klamm.de - Geld. News. Promotion!

Odpowiedz
[+]
Owszem, przy weryfikacji są nieco upierdliwi.
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

Odpowiedz
[+]
weryfikowałeś?
do czego sie przyczepiają?

bo to dopiero przedemna
Odpowiedz
[+]
poszło konto z reflinka
Odpowiedz
[+]
Coś nowego widzę, może za jakiś czas skorzystam także.
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
[+]
W tym wszystkim ciekawe jest to, że można zamówić tą kartę o ile się nie mylę coś jak w nettelerze, czy jakoś tak, a pytanko, bo nie chce mi się szukać czy od wypłat poprzez bankomat były by prowizje?
I tak jakby nie każda podstrona jest przetłumaczona.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]
przy weryfikacji np w moim przypadku czepiali się o dowód - konkretnie o datę ważności która kończy się 1 stycznia

napisałem im, że nie rozumiem robionych problemów gdyż w chwili weryfikacji jest aktualny i ważny - otrzymałem odpowiedź, że dokument podczas poddania go weryfikacji musi mieć conajmniej 1 rok ważności - i bym poddał się jej mając nowy dowód - odrzucili prawo jazdy a niestety ze względu na strefę shengen nie wyrabiałem paszportu który nie jest mi potrzebny a jest akceptowalnym przez nich dokumentem tożsamości
Odpowiedz
[+]
co do weryfikacji zgadza się - są bardzo restrykcyjni ale co też za tym idzie daje do myslenia że nie ejst to firma na odwal sie

co do wypłat z bankomatów to...... zero - przynajmniej z tego co się doczytałem choc moge być w błędzie
Odpowiedz
[+]
ja jak najbardziej rozumiem ich podejście - miałem jeszcze gorsze restrykcje 7 lat temu z weryfikacja konta paypal gdzie weryfikacja polegała na kilku etapach :

1 dodanie konta bankowego
2 dodanie i zweryfikowanie karty kredytowej i zapłacenie nią na rzecz paypal 7 zł ( kwota była zwracana po weryfikacji na konto paypal)
3 wysłanie faxu z rachunkiem imiennym posiadacza konta paypal za prąd, gaz czy telefon ze specjalnym wydrukiem kodu kreskowego do UK

i dopiero spełnienie tych warunków powodowało, że otrzymywało się status konta jako zweryfikowane - i paypl istnieje już x lat i jeszcze x lat będzie istniało i w przypadku OKPAY jeśli mają takie wymagania dla mnie jest informacją, że długie lata ta firma będzie na rynku

co do karty odnośnie OKPAY wydaje mi się, że tylko opłaty są za posiadanie karty a nie za wypłaty z bankomatów - ale tutaj nie jestem pewny w 100%
Odpowiedz
[+]
Niestety w serwisach w których siedzę tego nie ma tak to może i bym skorzystał, ciekawe czy nie będzie robiło tyle problemów co PayPal dla firm.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]
(24-12-2011, 14:50)tomazzi napisał(a): ja jak najbardziej rozumiem ich podejście - miałem jeszcze gorsze restrykcje 7 lat temu z weryfikacja konta paypal gdzie weryfikacja polegała na kilku etapach :

1 dodanie konta bankowego
2 dodanie i zweryfikowanie karty kredytowej i zapłacenie nią na rzecz paypal 7 zł ( kwota była zwracana po weryfikacji na konto paypal)
3 wysłanie faxu z rachunkiem imiennym posiadacza konta paypal za prąd, gaz czy telefon ze specjalnym wydrukiem kodu kreskowego do UK

i dopiero spełnienie tych warunków powodowało, że otrzymywało się status konta jako zweryfikowane - i paypl istnieje już x lat i jeszcze x lat będzie istniało i w przypadku OKPAY jeśli mają takie wymagania dla mnie jest informacją, że długie lata ta firma będzie na rynku
z tego co się orientuję wystarczy wypełnienie podstawowych informacji o sobie i wysłanie screena dowodu osobistego ;

co do PP 3 lata temu wystarczyło powiązać konto PP z rachunkiem bankowym i konto było zweryfikowane Big Grin
Odpowiedz
[+]
oldman tak ale musi data ważności dowodu być dłuższa niż w moim przypadku te 2 tygodnie - mi odrzucili bo ważność dowodu kończy mi się 1 stycznia

co do paypal wiem, że teraz weryfikacja jest teraz bardzo prosta na zasadzie iż po dodaniu rachunku bankowego poddajesz się weryfikacji - paypal przelewa ci na konto bankowe 2 kwoty które podajesz i jest po weryfikacji Smile
gdyby weryfikacja wyglądała dalej jak powyżej 3 lat do tyłu to nie wiele osób miałoby zweryfikowany paypal Smile
Odpowiedz
[+]
sprawdzony system
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości