Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Ogłoszenie Super Moderatora i kilka aktualności

MoveR - Super Moderatorem [Obrazek: smoderator.jpg]
Aktualnie dodatkowymi obowiązkami Super Moderatora będzie:
- organizacja mini konkursów (po uzgodnieniu ze mną)

*organizatorem głównego konkursu cały czas zajmuję się ja

Wynagrodzenie takie jak dotychczas plus:
- to co zostanie z nagród rozdanych w konkursach (PP,AP)
- moje aktywne zapisy do wyróżniających się bux'ów (często bywa, że kupuję w nich konta Premium)
- okazyjne reklamy

Aktualności
1. Z przyjemnością chciałbym poinformować, że zakończyło się głosowanie w piątej edycji "SZUWARÓW", a nasza społeczność otrzymała 19 głosów w nominacji "Najlepszy serwis o zarabianiu 2010" co dało 1 miejsce:
[Obrazek: 01.png]
To bardzo miła niespodzianka dla nas wszystkich Cool . Dodatkową nagrodę "60 000 wyświetleń banera w rotatorze" wykorzystamy na promocję naszego forum.
Zgodnie z zapowiedziami uczcimy to konkursem, którego organizatorem będzie po raz pierwszy MoveR. Już teraz mogę zdradzić, że grą, w której będziemy na trzeźwo rywalizować będzie Alcohol Test Smile - krótka i emocjonująca Upup

Odpowiedz
Gratulację MoveR! Spodziewałem się wyboru tego moderatora Smile Jest to słuszny wybór! No, nie pozostaje nic innego tylko czekać na następne konkursy Tongue Jeszcze raz gratulację MoveR!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
gratulacje Mover Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Kiedy startuje konkurs ?Big Grin
Odpowiedz
jutro - pojutrze Smile
Odpowiedz