• 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odżywki białkowe
Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale jak sport to sport Smile Czy ktoś mi pomoże wybrać odżywkę białkową z tych dostępnych tutaj http://www.uns-supplements.com/pl/c/Odzywki-bialkowe/3. Sklep Uns-supplements póki co ma dobre opinie, a na allegro z takimi suplementami różnie bywa. Wyślą mi coś innego i nawet się nie zorientuję. P.S. odżywka ma być na prezent.
  Odpowiedz

Jeśli chodzi o odżywkę bialkową to polecam Trec Whey 100, bardzo dobry smak i dobry skład, również cena się przystępna.
  Odpowiedz

Ewentualnie tańsze a również dobre OSTROVIT WPC 80 Wink
SYGNATURA DO WYNAJĘCIA

[Obrazek: logo-nasze-e1456408171496.png]

Odpowiedz

Jedna chyba z najbardziej popularnych Smile osobiście radzę dołożyć kilka zł i kupić coś z lepszym składem Smile
  Odpowiedz

sam osobiście używam Trec Whey 100 Big Grin aktualnie posiadam smak truskawkowy który serdecznie polecam Wink
no i jak to bywa z Whey'em od Treca Super rozpuszczalność, 0 piany i gródek Wink
SYGNATURA DO WYNAJĘCIA

[Obrazek: logo-nasze-e1456408171496.png]

Odpowiedz

Aż wypróbuję ten truskawkowy :p
  Odpowiedz

(27-02-2015, 23:30)Patryk Kowalski napisał(a): Jeśli chodzi o odżywkę bialkową to polecam Trec Whey 100, bardzo dobry smak i dobry skład, również cena się przystępna.

Brałam tą odżywkę . Jest świetna.
  Odpowiedz

WPC 80 Ostrovia wychodzi dość tanio i jest niezłe sam stosowałem Wink lecz pamiętaj o tym iż odżywka nie może ci zastąpić diety i nie skupiaj się na niej jako głównym źródle białka bo nic to nie da Wink ja stosuje takie odżywki raz dziennie i to najczęściej jak nie mam czasu sporządzić normalnego posiłku
  Odpowiedz

W Sieci jest sporo informacji w tym obszarze tematycznym. Warto sobie w tym trochę poszperać.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości