Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Nowy próg minimalnej kwoty do wpłaty

W związku z dość dużym nasileniem zleceń wypłat minimum zostaje podniesione do 3zł. Podniesienie minimum ma na celu zniwelować sytuacje, że jednego dnia jest około 50 zleceń, a drugiego tylko 5. Rozłożone ilościowo prośby o wypłatę zaoszczędzą nasz czas, a wy będziecie mogli w czasie maks. kilkugodzinnym oczekiwać na realizację wypłaty. Oczywiście minimum jest dostosowane do ilości zadań(aktualnie do zarobienia w serwisie około 9zł - wszystkie zadania nic nie kosztują). Jeżeli zadań będzie mniej to i minimum będzie niższe. Natomiast jeżeli zadań będzie znacznie więcej i lepiej płatnych minimum będzie wyższe, ale osiągalne dla każdego kto uczciwie wypełnia zadania.

Dobra informacja Smile dzisiaj wystartuje nowe zadanie, za które będzie można zarobić ponad 5zł.

Po 1-dniowej przerwie wszystkie zadania dzisiaj około godziny 19 zostały zweryfikowane, a zlecone wypłaty zrealizowane.
Odpowiedz
Mam pytanie, zleciłem dzisiaj okolo 19 chyba wypłate(2zł minimum było) i wyslecie mi tą wyplate? Bo widze kasa nadal jest na koncie zad-int. a na pay palu nie ma.
Odpowiedz
Wyślij zgłoszenie(http://zadania-internetowe.info/index.php?id=contact ) i sprawdzę to osobiście. Póki co zostały wszystkie wypłaty wysłane oprócz jednego użytkownika, który zlecił 2zł na telefon(wysłana została do niego odpowiednia wiadomość).
Odpowiedz
Dobra wiadomość Smile
Minimum zostaje obniżone do 2.5zł do odwołania. Niewykluczone, że jeżeli zleceń wypłat będzie mało to minimum będzie jeszcze niższe Smile
Odpowiedz
Niespotykane. Pierwszy raz widze w życiu obniżanie minimum Wink
qwe
Odpowiedz
(17-05-2011, 15:10)Viton007 napisał(a): Niespotykane. Pierwszy raz widze w życiu obniżanie minimum Wink

uczciwy serwis to i warunki niespotykane Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
(16-05-2011, 18:34)Kamil napisał(a): Dobra wiadomość Smile
Minimum zostaje obniżone do 2.5zł do odwołania. Niewykluczone, że jeżeli zleceń wypłat będzie mało to minimum będzie jeszcze niższe Smile

Panie prezesie a może by dodać możliwość żeby wypłaty były instant ;]
Odpowiedz
(17-05-2011, 17:17)Peterking napisał(a):

Heh, to nie takie proste, ale by było całkiem miło Wink
qwe
Odpowiedz
(17-05-2011, 17:17)Peterking napisał(a):

Przed każdą wypłatą konto dodatkowo jest weryfikowane. Wypłaty instant bez dodatkowych zabezpieczeń byłyby polem do popisu dla oszustów. Zlecone wypłaty wysyłam codziennie wieczorem, więc maksymalnie czekasz 24h. Myślę, że to nie jest zbyt długo Smile

Mimo to dziękuję za propozycję Biggrin
Odpowiedz
Kamil,ja nie wiem jak Ty wyrabiasz jeszzce! Codziennie milon wypłat ,oprócz tego praca ,badź studia nie wiem, ale naprawdę podziwiam Cię,bo sam sobie nie radze!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz