• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Giełda kryptowalut 500$ na start
Dziś dotarłem do informacji o powstaniu nowej giełdy kryptowalut jaką jest Upcoin. Na chwile obecną wiemy że giełda wystartuje 1 lutego. I chyba nie muszę pisać jak istotne jest bycie na danej giełdzie od samego początku. Ponieważ do na samym początku otrzymuje się najwięcej istotnych bonusów.

W Upcoin otrzymujemy na start 500$ czy to dużo czy mało wszystko zależy od tego jakie będą opłaty...

Zapraszam was do poczytania o nowej giełdzie na http://kryptowaluty.expert/upcoin/

Postaram się codziennie w jednym miejscu publikować wszystkie istotne informacje.
[Obrazek: kryptowaluty.expert.png]
  Odpowiedz

Publikacja planu rozwoju nowej giełdy kryptowalut UpCoin. Nadal nie wiem wszystkich informacji na temat giełdy. Dziś jednak wiemy jaki mają terminowy plan rozwoju oraz jak wstępnie będzie prezentował się panel giełdy. Wszystkie informacje dostarczane i publikowane przez UpCoin coraz rzetelniej i pewniej wyglądają.

Otwarta rejestracja i odbiór Bonusu 500$ na opłaty 24.12.2017 – 31.01.2018
Beta Testy 01.02.2018- 28.02.2018
Możliwość Handlowania od 01.03.2018

http://kryptowaluty.expert/gielda-upcoin...ualizacja/

Zapraszam również do konstruktywnej dysuksji i podzielenia się swoimi informacjami na temat Upcoin
  Odpowiedz

Konto założoneSmile jestem tu nowy więc to będzie dla mnie poligon doświadczalny. Jakby ktoś miał jakieś rady jak zacząć z kryptowalutami to z chęcią przygarnę wskazówki. Narazie zbieram jakieś drobne poprzez krany i uczę się.
  Odpowiedz

Nie zbieraj nic poprzez krany.. Ponieważ wchodzisz tam na samym końcu gdzie tak naprawdę na Tobie zarabiają... Skorzystaj z moich poradników. Inwestuj długofalowo. Zainwestuj na początek sobie male stawki ale dokladaj do tego systematycznie. Patrz na wszystko długofalowo Smile
  Odpowiedz

Dziś chciałbym żebyście zwrócili uwagę na zamknięcie platformy Bitconnect, która okazała się SCAMem... To jest niestety jeszcze bardzo poważny problem w świecie kryptowalut że powstaje bardzo dużo piramid, które chce tylko wyciągnąć kase... Jeżeli chcecie więcej o tym przeczytać to polecam

http://kryptowaluty.expert/platforma-bit...ieta-scam/

w tym miejsce wszystko zostało opisane, powody i jaka przyszłość Bitconnect
  Odpowiedz

Bardzo ważna informacja dla wszystkich. Tylko do 22 Stycznia będziecie mogli odebrać swój bonus na start w UpCoin. ! Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć na temat UpCoin to zapraszam do na blog.

[Obrazek: UpCoin-koniec-promocji.png]
  Odpowiedz

to reklama własnej strony a nie nowej giełdy.. przenoszę do moje dzieło
  Odpowiedz

Otrzymałem premię w wysokości 500 USD za rejestrację, w jaki sposób mogę jej użyć?
Bonus 500 $, który otrzymałeś przy rejestracji, może zostać wykorzystany tylko w celu pokrycia twoich opłat handlowych przy rozpoczęciu handlu. Premii tej nie można wypłacić i można ją wydać tylko na pokrycie opłat handlowych. Od samego początku chcemy jasno powiedzieć, że jest to jedyny cel tej premii.

Inwestuje trochę na giełdzie bitbay. I powiem szczerze że jak jest okazja kupić krypto po 1 zł to wchodzę a jak już się bawić w szukanie spadku i sprzedać na wzroście to sorry szkoda waszego czasu bo zarobisz nagle 100 czy 200 a jutro kurs spadnie i będziesz w plecy 400
  Odpowiedz

jak się giełda spisuje
  Odpowiedz