Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 28 głosów - 2.64 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie obchodzi mnie, jeśli zarabiasz 10 zł/godz lub 50 zł/godz ...

Johnfox
Zbanowany

Zbanowany
Liczba postów: 4
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Nie obchodzi mnie, jeśli zarabiasz 10 zł/godz lub 50 zł/godz ...
To wszystko jest nic w porównaniu do tego co robię ... Ja nawet nie mam pracy!
Jeśli mogę zgadnąć o tobie, to prawdopodobnie masz miłą "pracę", gdzie zarabiasz kilka kiepskich złotych na godzinę. Z resztą nie ma się czym chwalić. Jestem pewny, że żyjesz po prostu z dnia na dzień, od wypłaty do wypłaty. Być może masz nawet dobre pieniądze i ładne BMW, fajne mieszkanie lub nawet domek, a w środku kilka gadżetów. Ale tak czy inaczej, musisz ciągle pracować na swój tyłek, czyż nie? Jesteś źle opłacany, przepracowany i zestresowany takim życiem i swoją pracą. Kto by nie był? Cóż, praca wykańcza, i jestem pewny, że tak się czujesz. Po wielu latach w mojej pracy miałem wszystkiego dość, tego stresu, przepracowania, tych marnych pieniędzy, więc zrezygnowałem z takiego życia i powiedziałem do swojego szefa, nie dowidzenia lecz żegnaj. Cieszę się że, to zrobiłem, bo dzisiaj zarabiam więcej miesięcznie niż mógłbym sobie kiedykolwiek wymarzyć w ciągu całego roku w mojej poprzedniej pracy. TY z drugiej strony prawdopodobnie nie masz pojęcia o tym, jak zarobić nawet 1 złoty poza swoją pracą. Nie ulega wszelakiej wątpliwości, że już próbowałeś bardzo wielu różnych metod, strategii i systemów, aby pokonać w jakiś sposób tą grę i w końcu zacząć zarabiać pieniądze i cieszyć się sczęśliwym życiem. Ale tak naprawdę to w rzeczywistości wszystko czego próbowałeś nie działa, i w końcu zrezygnowałeś z koncepcji życia bez pracy. A może nawet w ogóle nigdy nie próbowałeś, ponieważ za bardzo się boisz.....Cóż, to tylko dlatego, że nie masz najmniejszego pojęcia o tym, co naprawdę działa.
Jestem bogaty poza swoją wyobraźnię z tego zastosowania,... dosłownie. Jeżeli mi nie wierzysz, nie obchodzi mnie to. Jestem bogaty a to się liczy, a ty?....No cóż. Możesz zachować swoje miejsce pracy od 7 do 15, jeśli tak bardzo kochasz swojego szefa. W każdym bądż razie zdaję sobie sprawę z mojego odkrycia stałej formuły, i wiem dokładnie jak bardzo wiele osób chciałoby robić to samo co ja, po to żeby móc uciec od tych żałośnie niskich wynagrodzeń za pracę, podczas gdy ich szef ciągle mówi do nich.. pracować, pracować. Jeśli jesteś zmęczony tym "wyścigiem szczurów" a jednocześnie gotowy do rozpoczęcia budowania własnych strumieni dochodów, to w takim razie będziesz potrzebował mojej instrukcji. Myślę, że nadszedł już czas, aby oderwać się od tej codziennej harówki i dołączyć do grona udanych graczy.! Ty też możesz zarabiać pieniądze grając w "Ruletkę". Ten sprawdzony system do tworzenia zysków, to jest ogromne osiągnięcie, które robi bardzo dużą różnicę w życiu tych ludzi, ktorzy już maja tą instrukcję w ręku.Ten system jest bardzo łatwy w użyciu, nawet twoja babcia poradziłaby sobie z tym. Wyjaśniam krok po kroku, co dokładnie trzeba zrobić aby ukończyć grę za każdym razem będąc niepokonanym. Wykonałem całą ciężką pracę dla ciebie, teraz ty wszystko co musisz zrobić, to wykonać krok po kroku tą instrukcję, a będziesz wygrywać za każdym razem. Podczas realizacji tego systemu, będziesz robił dodatkowe dolary grając codziennie ... do końca życia! Pozwolę sobie powiedzieć to jeszcze raz - ten system nie zawodzi. I nie martw się, nie zostaniesz wyrzucony z kasyna. To jest przystępne cenowo tak, że nawet najbiedniejszego pracownika w McDonald na to stać. Kwota wartości wiedzy, którą dowiesz się wewnątrz i tak okaże się warta 20x więcej niż jednorazowy koszt tego przewodnika. Będziesz kochać to dzisiaj, ponieważ będziesz miał możliwość jakiej nigdy dotąd nie miałeś, aby wygrywać w tej grze za każdym razem, nigdy nie licząc na szczęście ponownie. Dosłownie nie ma żadnego usprawiedliwienia już dłużej czekać. O ile oczywiście, jesteś zadowolony ze swoich zł za godzinę pracy i nie chcesz opuścić swojego najlepszego przyjaciela szefa.... Jeśli faktycznie tak jest, to po prostu zamknij to teraz.

Dziękuję za uwagę
John
[email protected]
19-10-2011 15:31
Wishmaster
Fizol
*

Pupil User
Liczba postów: 80
Reputacja: 1 +
Poleconych: 4

Goldsy: 0.00
RE: Nie obchodzi mnie, jeśli zarabiasz 10 zł/godz lub 50 zł/godz ...
Oczywiście zgadzam się z przedmówcą powyżej i dodam jeszcze, że w internetowych kasynach także mogą was nie wpuścić albo nie dać postawić (jak mojego kolegę, grał w ruletkę i BlackJacka i cofali jego obstawienia).
A kasę najlepiej mądrze zainwestować (ja nie narzekam) - tylko trzeba ją jeszcze mieć.
Pozdrawiam

Kopanie Bitcoinów - mini poradnik

[Obrazek: 6fd4101e71311d5f13434b7aca7536d8]
20-10-2011 20:11
Odpowiedz