Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neteller - opis procesora
#1
Neteller to jedna z najstarszych firm w branży działająca na rynku e-płatności. Nazywana jest portfelem elektronicznym, portfelem internetowym bądź e-portfelem.

Spółka Optimal Payments Limited prowadzi biznes od 1999 roku. W tym czasie strona dorobiła się 13 różnych wersji językowych, która trafia do 200 krajów na całym świecie. Dostępnych jest 19 walut (w tym polski złoty). Jedynym warunkiem niezbędnym do zarejestrowania się jest ukończenie 18. roku życia.
Dlaczego warto wybrać Neteller?

Skoro działalność Neteller podobna jest do banku, a konto w serwisie daje nieco mniejsze pole manewru, to dlaczego warto posługiwać się e-portfelem? Powodów jest co najmniej kilka:

Swoboda działania - posiadanie e-portfela to spora wygoda, szczególnie dla użytkowników wpłacających pieniądze do serwisów bukmacherskich - transakcje dokonywane są natychmiast, nie pobierane są za to żadne opłaty, a środki znajdują się na koncie gracza do dwóch minut po zleceniu operacji.
Anonimowość w sieci - bardzo ważny aspekt dla osób, którym zależy na byciu niewidzialnym w sieci. Neteller podlega jurysdykcji Wielkiej Brytanii i nie udostępnia informacji o transakcjach swoich klientów jak dzieje się to w przypadku tradycyjnych banków, wyjątkiem jest sytuacja gdy przesyłane pieniądze pochodzą z oszustw lub innej nielegalnej działalności.
Niski koszt przewalutowania - w żadnej z tego typu firm nie da się uniknąć kosztów prowadzenia rachunku. Tym bardziej, jeśli chodzi o dokonywanie transakcji w walucie obcej niż pierwotnie wybrana. W takiej sytuacji użytkownik płaci prowizję, która w Netellerze wynosi 2,95%. To jedna z lepszych ofert na rynku. Można ją dodatkowo obniżyć, jeśli klient jest posiadaczem konta VIP.

Jak założyć konto w Neteller?

Rejestracja konta w Neteller jest bardzo prosta.

Przejdź na stronę Neteller.com i rozpocznij proces rejestracji.
Określ, w jakiej walucie chcesz prowadzić konto (dostęp do polskiej waluty).
Wypełnij kwestionariusz z podstawowymi danymi osobowymi.
Utwórz hasło.
Wybierz i odpowiedz na trzy pytania bezpieczeństwa.
Potwierdź rejestrację drogą e-mailową.

Pytania bezpieczeństwa - jedna z opcji zabezpieczeń Neteller, która chroni przed niepożądanymi atakami na konto. Neteller podaje 9 propozycji pytań, z których użytkownik musi wybrać trzy i odpowiedzieć na nie. Swoją odpowiedź musi zapamiętać, bowiem firma często stosuje ten manewr podczas kolejnych logowań. Odpowiedzi potrzebne są również do uzyskania identyfikatora zabezpieczeń, które wystawi firma.

Weryfikacja konta

Weryfikacja konta to standardowy proces mający na celu sprawdzić poprawność wprowadzonych danych osobowych podczas rejestracji. Bez spełnienia tego warunku niemożliwa jest wypłata pieniędzy zgromadzonych na rachunku.

Weryfikacji podlegają dwie rzeczy:

Rachunek bankowy - z którego będą wpływały przelewy pieniężne oraz na który będą wysyłane pieniądze z konta; dokonuje się go poprzez wysłanie przez firmę przelewu z określoną, minimalną sumą pieniędzy - zadaniem użytkownika jest podanie tej kwoty.
Dane osobowe - wymagane jest przesłanie zeskanowanego dokumentu tożsamości (prawa jazdy, paszportu lub dowodu osobistego).


W razie pytań służę pomocą. Polecam swój kantorek wymian -->
http://forum.zarabianie24.net/t-aktualne...-8617.html
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości