Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Net-Pay.pl - rewolucja w internecie

Witam.
Czy da się zarobić przez internet? Oczywiście, że się da i to nawet sensowne pieniądze!
Jak zarabiać? Razem z nami na http://net-pay.pl .
Wy... Użytkownicy forum.zarabianie24.net dowiadujecie się pierwsi o istnieniu tej stronki!
Jak narazie strona jest w fazie beta, niedługo startujemy tak naprawdę, ale teraz przygotowaliśmy konkurs!

Do wygrania: Ponad 100zł (na bank polski, paypal(narazie tylko Bank Polski) lub na kupienie zadań lub reklamy na naszym serwisie)
Co trzeba zrobić: zarejestrować się i mieć odrobinę szczęścia
Ilość nagród: 11 razy po 10zł

Wystarczy, że zarejestrujesz się jako 1 z 300 pierwszych użytkowników, jeśli będziesz miał szczęście to dostaniesz pieniądze. Czy nie warto spróbować?
Gdy zarejestruje się ponad 300 użytkowników to dojdą zadania, wyjdziemy z fazy beta, będziecie zarabiać na naszym serwisie.
Teraz parę statystyk:

Informacje dla użytkownika:
-Bezpłatna rejestracja,
-Zadania płatne od 0,01zł do nawet 1,5zł,
-Zadania do wykonywania są w 100% darmowe,
-Super zadania płatne od 5zł,
-Wypłaty od 0,01zł na Bank Polski i PayPal,
-W naszym serwisie nie ma kont premium! Wszyscy mają równe szanse,
-System poleconych - zdobywaj nawet 5% od zarobków poleconego,
-Zadania zaliczane są o następujących godzinach:
*7:00,
*15:00,
*19:00,
W przyszłości nawet częściej!
-Między pierwszymi 300 użytkownikami (również reklamodawcami) organizujemy konkurs! Do wygrania pieniądze na PayPala lub Bank Polski o łącznej wartości ponad 100zł, pieniądze możesz też przeznaczyć na kupno zadan! Zarejestruj się póki możesz

Informacje dla reklamodawcy:
-Bezpłatna rejestracja,
-Cena za zadania od 0,01zł (za np. wyświetlenie strony) do 3zł (za np. rejestrację, wypełnienie ankiety). Reklamodawco! Sam podajesz cenę ile płacisz za zadanie!
-Zapłata za zadania na PayPala lub Bank Polski,
-Dla pierwszych 10 reklamodawców, którzy kupią zadania za ponad 100zł dodajemy 10% pieniędzy na kolejne kupno zadań. Jeśli kupisz zadania za 100zł to dostaniesz 110zł na kupno zadań,
-W celu wykupienia zadań lub reklamy skontaktuj się z nami na email: [email protected] lub zarejestruj się i napisz e-maila w zakładce kontakt z chęcią wykupienia zadań lub reklamy,
-Między pierwszymi 300 użytkownikami (również reklamodawcami) organizujemy konkurs! Do wygrania pieniądze na PayPala lub Bank Polski o łącznej wartości ponad 100zł, pieniądze możesz też przeznaczyć na kupno zadań! Zarejestruj się póki możesz

Link: http://net-pay.pl/

Jak ktoś się zarejestruje to może napisać, łatwiej będzie nagrodę przyznać Smile
Hmm ten wygląd i rejestracja są tragiczne.
Co robi nick "xy0urneyx" w zakładce "Wypłać"
Zadania powinny być przed reklamą, a ten konkurs to niby o czym?
Brak polskich znaków Big Grin
FreeBoy napisał(a):"Pieniądze rzecz nabyta, ale... "nabyć" niełatwo..."

PlatneZadania.pl
Serwis oferujący szybki zarobek!
Panie FreeBoy, proszę o przesłanie nr konta. Pierwsza nagroda (10zł) trafia do pana. PW Smile
(17-03-2012, 15:18)Net-Pay.pl napisał(a): Panie FreeBoy, proszę o przesłanie nr konta. Pierwsza nagroda (10zł) trafia do pana. PW Smile
PayPal czy bankowe

FreeBoy napisał(a):"Pieniądze rzecz nabyta, ale... "nabyć" niełatwo..."

PlatneZadania.pl
Serwis oferujący szybki zarobek!
Ciekawe, zarejestrowałem się, czekam na zadania Smile
FreeBoy już dostał swoje 10zł na konto bankowe Smile
Zapraszam resztę do rejestracji, a z tym xy0urneyxem to po prostu jakieś błędy, które znikną niedługo.

Tę stronkę tworzyłem ja, xy0urneyx i Jaadi2, pomogli mi.
Jednak stronka należy do dwóch użytkowników mnie i Andrzeja, który tutaj zarejestrowany nie jest.
Strona jest raczej słaba pod względem grafiki itp, ale chodzi o to, żeby więcej kasy było na wypłaty. Pieniądze w większości mam zarobione z JSSTripler i innych HYIPów. Mozliwe, że niedługo kupię jakiegoś profesjonalnego grafika. To jeszcze się zobaczy
zapisałam się
Zapisałem sie i........... zobaczymy jak pojdzie
najbardziej podoba mi się tekst:
Cytat:Zarejestruj się póki możesz
Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
kto wygrał........... bo ja czekam na losowanie lottoWink