Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 167 głosów - średnia: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NeoBux.com, dawniej "król" bux'ów
(09-11-2015, 17:44)darmoweprobki napisał(a): Pochwalę się że wymieniłam punkty na konto goldenClap
Teraz mam 9 reklam po 9 centów.
No i jak najlepiej wykorzystać to konto?
najlepiej reklamuj i zdobywaj DR , na neobux RR są na granicy opłacalności nawet na koncie GOLDEN , na forum neo piszą , że są opłacalni powyżej 2000 RR ale sam nie sprawdzałem Confused
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]

(09-11-2015, 17:47)oldman41 napisał(a):
(09-11-2015, 17:44)darmoweprobki napisał(a): Pochwalę się że wymieniłam punkty na konto goldenClap
Teraz mam 9 reklam po 9 centów.
No i jak najlepiej wykorzystać to konto?
najlepiej reklamuj i zdobywaj DR , na neobux RR są na granicy opłacalności nawet na koncie GOLDEN , na forum neo piszą , że są opłacalni powyżej 2000 RR ale sam nie sprawdzałem Confused
No wiem czytałam że rr klikają jak chcą.
Odpowiedz
[+]
Myślę, że to zależy ile chcemy wyciągnąć z RR. Przykładów z 1-2k rr jest wiele i jednym się to zwraca, a inni muszą jeszcze dołożyć. U mnie pierwsi wynajęci klikają w kratkę, ale zarabiają na siebie, a taski dają mi pieniądze na przedłużanie i kupowanie kolejnych. Ktoś napisał, że obecnie można na dzień dobry utopić jakieś 3500 zł na dwa lata, jednak nie chce mi się w to wierzyć. Jeśli ktoś nie liczy na 300$ miesięcznie to spokojnie może sobie budować rr z tego co uzbiera na innych buxach. Fajny przykład pokazał jeden polak na forum neo. Wrzucił do neo około 80$ z różnych buxów i próbuje.
Odpowiedz
[+]
Zdobyłem ostatnio dwóch DR, ale mimo, że klikają na koncie nic mi nie przybywa, ktoś może powiedzieć dlaczego?
Odpowiedz
[+]
A Ty klikasz raz na 24h te pomarańczowe reklamy? jeśli nie to masz powód.. i oni tez muszą je klikać
Blog ze sprawdzonymi sposobami na zarabianie w internecie - https://zarabiajprzez24.pl

Moje stronki:
http://kytorr.wix.com/platneankiety i https://kytorr.pl.tl/

Odpowiedz
[+]
Oczywiście klikam te reklamy, wiem że bez tego referalsi nie są zaliczani, oni też klikają, bo mam to pokazane w statystykach "Direct referrals clicks credited".
A mimo tego na koncie nic nie przybywa

A no i mam też jeszcze 3 RR i za ich kliki kasa jest dodawana
Odpowiedz
[+]
możliwe , że DR klikaja tylko " fioletowe " reklamy ; zobacz jak masz ustawione na stronce >> Show: Only credited clicks ? czy >> Show: All clicks made by the referrals ??
Odpowiedz
[+]
1 lufer20 trafficmonsoon.com 2015/11/12 at 18:25 Today 87 87.000 - to wszystkie kliki tego gościa.

Direct referrals clicks credited - tutaj 13 przez 3 dni
Odpowiedz
[+]
Wie ktos co trzeba zrobic, zeby miec dostepne zadania z crowdflower? Mam tam zalozone konto i jestem polaczony przez facebooka, ale nie mam zadnych dostepnych zadan, a w zakladce potential jobs jest ich sporo.
Odpowiedz
[+]
(14-11-2015, 10:06)oldman41 napisał(a): możliwe , że DR klikaja tylko " fioletowe " reklamy ; zobacz jak masz ustawione na stronce >> Show: Only credited clicks ? czy >> Show: All clicks made by the referrals ??

gdzie to się zmienia?
Odpowiedz
[+]
zakładka Direct >> prawy górny róg >> Show: Only credited clicks
Odpowiedz
[+]
dzięki
Odpowiedz
[+]
spam
Odpowiedz
[+]
W jaki sposób wykorzystać te punkty?
http://screenshot.sh/mGyNTyImJ9oBX
[Obrazek: a.png]
Odpowiedz
[+]
FAQ sie kłania Smile
Points are your NeoBux currency which can be used for purchasing some of our services

Currently you earn Points by:

Viewing advertisements: Each advertisement = 1 Point
Completing Point offers
Winning Points in AdPrize

Points can be used for:

Golden Membership: 30000 Points = 1 year Golden Membership
Recycle and/or extend your rented referrals
Increase your direct referrals limit: 500 Points = Increase the limit by 1 direct referral

Konto golden,wymiana przedłużenie pracy wynajętych refów etc...
v24.biz
Odpowiedz
[+]
Mam takie głupie pytanie: czy opłaca się wykupienie reklamy w Neo? Chodzi o promowanie reflinku do innego buxa. Bo naczytałam się, że teraz to już nie bardzo, gdyż jest wielu chętnych i kto pierwszy, ten lepszy. Oczywiście, chodzi o zdobywanie poleconych.
Odpowiedz
[+]

Podstawowy błąd jakie ludzie robią to promowanie samego ref linka.
W tym linku zazwyczaj nie ma nic, co zachęci kogoś do rejestracji.

Najlepiej jest stworzyć jakąś podstronę na swojej stronie, opisać dokładnie bux, przedstawić jego mocne strony (jakaś większa czcionka, pogrubiona itd.) i taki link reklamować (po ang).

Pozostaje jeszcze kwestia jaki to bux, jeśli popularny no to może być ciężko ale to nic nie wyklucza.
Jeśli chodzi o reklamę w neo to uważam, że warto.
Odpowiedz
[+]
Tak, popularny. Dlatego pytam, bo naczytałam się, że nie warto.

Czyli lepiej jest promować np. bloga? Albo podstronę, na której opisuję zarabianie na tym buxie, który chcę reklamować? Smile
Odpowiedz
[+]
Tak, dokładnie. Ładnie to jakoś opisać na podstronie, możesz także przyciągnąć kogoś oferując np. refback. Tu już musisz pomyśleć.
To jest na pewno lepszy sposób niż promowanie samego ref linka. Ale czy da rejestracje? Cóż, trudno powiedzieć. To już kwestia szczęścia kto to zobaczy.

Możesz także wykupić mailing na np. sejfiku także ładnie to opisując, krótko, zwięźle i na temat. Opis nie może być zbyt długi, nikt nie chce spędzić 20 minut na czytaniu. Musisz już na samym początku zachęcić do czytania.
Sam kupowałem tam dla testu i byłem pozytywnie zaskoczony - sporo rejestracji (ale oczywiście nie musisz mieć tak jak ja).
Odpowiedz
[+]
Dzięki za szczegółowe info. Angel
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości