Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Nasze średnie...?

Nie chodzi o śrenie zarobki ale o nasze śrenie w szkole/gimnazjum/wyższa szkoła/studia Tongue
Możemy się podzielić, pośmiać i pozachwycać Tongue

Zapraszam wszystkich do napisania w tym temacie, a ja swoją podam w późniejszych postach Tongue
Odpowiedz
ehhheh kiedy to było Big Grin
mogę jedynie podać jakie średnie końcowe na półrocze z w-f mają klasy które uczę Smile

ale to pewnie nikogo nie obchodzi ^^
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
oj oldman... ty już uczysz a my się dopiero uczymy Tongue
Możesz podać, a które klasy uczysz?
Odpowiedz
w podstawówce, 2 razy 4,9 i 4 razy 5,0 w gim. 1 klasa 4,2, 2 klasa 4,3
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
(13-01-2011, 17:41)GiJey napisał(a): oj oldman... ty już uczysz a my się dopiero uczymy Tongue
Możesz podać, a które klasy uczysz?

4-6 podstawówka i 1-3 gimnazjum Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
No to ja nie bd czekał i powiem że mam 4.79 ale w wcześniejszych latach było lepiej. (gimnazjum)
A mam takie pytanie, ile się u was dostaje na stypendium za wyniki w nauce i jaki jest próg?
Odpowiedz
A ja powiem tak . Nie będę się porównywał , bo chodzę do jednej z najlepszych publicznych szkół w Polsce. Mieszkam w szczecinie więc pewnie i tak nikt nie kojarz. W tegorocznym rankingu szkoła pierwszy raz od paru lat spadła z 1 na 4 miejsce! Wink Ciekawy jestem ,czy ktoś może wie?
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
ja się pochwale, że moja średnia wynosi około 4,8 Big Grin. Uczę się w III gim na prowincji. Na koniec planuję mieć powyżej 5,0. Trza się wziąć do roboty Wink.
Stypendiów niestety żadnych nie ma.
Odpowiedz
fiolek123 to się glupio macie, bo u nas próg w gimnazuj jest 5,1 i wtedy dostajemy 300zł Tongue
W podstawówce jest 5,2 i 200zł się dostaje, a kiedyś to szkoda gadać bo było 5.45 i kasy nie dostałem...
Odpowiedz
Jak ja bym policzył średnią na półrocze i na koniec roku, a później jeszcze zsumował obydwa wyniki to bym u was stypendium nie dostał ;p

Odpowiedz