• 25 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze początki zarabiania..
Witam Smile
  Odpowiedz

Raczej jako praca dorywcza
  Odpowiedz

(20-09-2013, 15:47)mrkiniu napisał(a): Ja działam w internecie już od kilku dobrych lat.
Na początku tak jak chyba wszyscy klikałem w maile Smile
Niestety nie można mówić tu o zarabianiu.
Potem był PP Złotych Myśli - tu już parę wypłat miałem, chociaż nie mogę mówić o dużych pieniądzach.
Mam również 2 strony działające w programie partnerskim m2m'.
Tutaj mogę pochwalić się już wypłatami rzędu 2 - 3 tysięcy zł chociaż nie są to wypłaty comiesięczne.
Obecnie jestem w trakcie wdrażania nowego programu, ale o tym mogę porozmawiać na prywacie.
pozdrawiam.

Chętnie pogadam.

(20-09-2013, 16:58)JCDenton napisał(a): Ja zacząłem od stworzenia bloga i zainstalowaniu na nim reklam. Może niezbyt mądrze ale tak było w tej chwili Clixsense i CoinURL i cały czas ankiety oczywiście.

Nie jest łatwo.
  Odpowiedz

Siema ludzie!! Długo szukałem i znalazłem fajną stronkę do zarabiania z chmurze. Zarabia się 0.0006 BTC na dzień ale można ulepszyć nawet do 0.24 BTC na dzień ! Można wypłacić BTC już od 0.0035 BTC czyli jakieś ok. 100 zł. I naprawdę wypłaca! Mam już 0.0122 BTC!!!! Polecam!

Tutaj link : xx

Notatka od kytorr, 05-03-2018 21:22:

reflink w obcym temacie

Odpowiedz

Witam serdecznie

Jestem mama malego dziecka i chcialam nie wychodzac z domu zarabiac. Szukalam wielu stron i znalazlam najlepsza opcje, gdzie sa zebrane rozne platformy z ankietami. W szybki sposob udalo mi sie zarobic okolo 75$ od 15 stycznia 2018 do dzis. Wysylam screen na potwierdzenie. Ankiety nie zajmuja wiele czasu, wystarczy zrobic 2 , 3 dziennie i tyle zarobic. Ja nie mam zbyt duzo czasu przy dziecku a jednak udalo sie. Kazdego dnia odpowiadam na kilka ankiet i zbieram dolary. Wrazie pytan prosze pisac, odpowiem, doradze. XXX

Podaje link do strony z ankietami:
XXX

Notatka od xdax1, 07-03-2018 19:39:

Reflink w obcym temacie, usunięty email, zmieniono tekst na normalny
Zapoznaj się z regulaminem forum!

Odpowiedz

Cześć, od niedawna zacząłem prowadzić kanał na YT jestem ciekaw jak pójdzie. Póki co poczytam może zauważe jakieś ciekawe sprawdzone sposoby Smile
  Odpowiedz

Ja zacząłem od reklamowania butów na blogu w wieku chyba 13 lat : D Zarobiłem kilkadziesiąt złotych których nie wypłaciłem, bo nawet konta nie miałem. I tak sobie zarabiałem w kilku programach partnerskich dla zabawy. Z czasem porzuciłem ten biznes. Teraz od jakiegoś czasu staram się na nowo pobawić w zarabianie : )
  Odpowiedz

Brak doświadczenia naprawdę.
  Odpowiedz

Siema Smile
  Odpowiedz

Witam serdecznie, u mnie zaczęło się wszytsko od Traffic Moonson w który coprawda za późno wszedłem i coś tam straciłem, ale grunt to nie poddawać się i próbować dalej swoich sił. Powodzenia wszystkim życzę
  Odpowiedz

Hej a co myślicie o ADBlaście ? mam wykupione paczki - póki co fajnie to wygląda i można fajnie zarobić. Myślę, że ten revshare coś da z siebie możecie logować się z mojego linka https://adblast.org/r/joanna22 wygląda to tak, że kupujesz paczki i one po 110-130 dniach zarabiają na siebie np. ta za 100 dolców zarobi 25 $ ta za 50 - 10 $ i ta za 10 jakieś ok 2,5 $ - wiadomo im ma się wieciej tym więciej się zarabia. Najlepiej ja stosuje tą taktykę że zainwestować ile się może nie na łapucapu nie wiadomo ile ale przynajmnie powolutku coś doinwestowywać. Polecam też swoją stronę internetową bo normlanie pracuje na etacie ale nie ukrywam, że taki dochód bardziej satysfakcjonuje. Może razem wzajemnie sobie pomożemySmile
  Odpowiedz