• 33 głosów - średnia: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najlepszy niemiecki autosurf zapraszam:)
Witam. Znalazłem wypłacalny bardzo dobry autosurf niemiecki.

REF:http://www.ebesucher.de/ ref = shell199

*Możliwość zbierania punktów poprzez automatyczne oglądanie stron co 15 sekund.
*Możliwość zbierania punktów poprzez wymianę maili
*Oczywiście 10% z poleconych.

Current rates
100,000 BTP = 1.880 EUR
100,000 MTP = 83.680 EUR

Minimalna wypłata: 2.00 € na PAYPAL

z samego surfa co 15 sekund: 2,4 pkt
30 sekund - 4,8 pkt
1 minuta - 9,6 pkt
1 godzina - 576 pkt (0.01 €) 0.04zł
1 dzień - 13824 pkt (0.26 €) 1.06zł
tydzień - 96768 pkt (1.82 €) 7.42zł
miesiąc - 387072 pkt (7.28 €) 29.68zł

Na miesiąc przy kompie włączonym 24/7 i 'przy dobrych wiatrach' można osiągnąć na samym autosurfie 29zł
'przy dobrych wiatrach' - > no bo czasami wywala surfa przez strony więc trzeba odświeżać

Do tego dochodzą płatne emaile więc wyrówna się za surf. Więc uważam że 30 zł można wyjść na tym surfie. Więc jest jeden z najlepiej płatnych. Który surf nam tyle da?
  Odpowiedz

shell jak zakładasz jakiś watek to podaj prawdziwe dane,
na pewno za 15 s dla konta darmowego nie ma 2,4 pkt tylko jest 0,8 pkt a przelicznik na 30 s to 1,6 pkt.Big Grin
a co za tym idzie w ciągu 1 h nie ma sie 576 pkt. a wiem bo od roku czasu mam tam już konto.
  Odpowiedz

tak? to ja liczyć chyba nie umiem koleżanko... heh chyba widzę jak mi surfbarre lauft nabija co 15s po 2.4 pkt... chyba masz jakieś przestarzałe to konto...

a jak masz tak długo konto to nie wiesz ze 0.8 jest minimalną zapłatą za 15s oglądnięcia strony? zależy jaka strona wyskakuje mi nalicza od 1.6 do 3.2 za 15 sekund
  Odpowiedz

[Obrazek: 302x4ci.jpg]

w lewym górnym rogu widać ile mam za 30 s.Big Grin
  Odpowiedz

to dlaczego pkt w btp credits tam gdzie zamazałaś rosną mi o 1.6 do 2.4 co 15s???
  Odpowiedz

Też mam tam konto i za godzinę jest 384pkt
A tak w ogóle to byś mógł sam napisać a nie kopiujesz czyjś tekst i to jeszcze z danymi z przed kilku lat Facepalm
  Odpowiedz

u mnie około 450 punktów w godzinkę nabija wszystko można sprawdzić w statystykach Smile
Za refa oferuję pomoc ! (VideoTut)
Get-paid ->proste zadania, oglądanie filmików
Ayuwage -> około 0,3$ dziennie
  Odpowiedz

Za każde 15 sekund dostajemy 0,8 pkt, są 2 reklamy na stronie czyli co 15 sekund dostajemy 1,6 pkt
1,6*4(ilość reklam w 1 minucie)*60 = 384pkt w godzinę
sporadycznie pojawiają się większe zamiast 0,8 jest 1,6 ale to rzadko i na pewno niema w ciągu godziny tylu takich reklam by nabić 200pkt dodatkowych. Z reszta wiecie jak jest z reklamodawcami biorą te najtańsze reklamy żeby mieć więcej wyświetleń.
  Odpowiedz

zgadzza sie
  Odpowiedz

potwierdzam powyzsze slowa ; )
  Odpowiedz

Nie macie ostatnio problemów z surfbarem i z samą stroną? Coraz częściej się wysypuje, teraz na ten przykład ani bar nie chodzi ani stronka się nie otwiera...???
  Odpowiedz

Nie mi chodzi chociaż coraz więcej stron się wiesza, ale to bardziej wina stron niż surfa.
  Odpowiedz

Ok, już wszystko jasne, robili jakiś update systemu i dlatego były przerwy w "nadawaniu", ale problemy zostały już rozwiązane, także wszystko powinno być już cacy (informacja z forum programu) Upup
  Odpowiedz

chciałbym zleci wypłate z tego surfu i okazuje się ze musze uzupelnić numer telefonu w profilu, gdy wpisuje numer telefonu nie przychodzi zaden kod aktywujący czy coś takiego. Nie wiem może żle wispuje numer ale z tego co wiem to kierunkowy do Polski to +48
Czy ktoś już zlecał wypłate od nich?
Pomocy!
  Odpowiedz

Ja zlecałem, doszła w ciągu dwóch godzin :] A po wpisaniu numeru telefonu w profilu, bez problemu przyszedł kod sms-em (oczywiście nie możesz zapomnieć o +48 z przodu numeru). Sprawdź, czy wpisałeś dobry numer. Aha, i o ile pamiętam sms nie przyszedł od razu, poczekaj trochę (nie mam tu na myśli kilku dni, w ciągu dnia powinieneś dostać sms-a).
  Odpowiedz

a to fajnie ja czekam jeszcze nie calą dobę więc może jeszcze przyjdzie ten sms a jak nie to będe tu pisał. Dzięki za info MakeMoney Smile
  Odpowiedz

@Edit
Spam
  Odpowiedz

link cos nie działa
  Odpowiedz

24/7 załączony komputer to rachunek za prąd przyjdzie większy niż to co się zarobi

Odpowiedz

Ktoś ostatnio z tego wypłacał?

Hmm dostajecie maile? Bo ja mam wszystko załączone i nic.
  Odpowiedz

ja wypłacałem ostatnio i wypłata w ciągu 48 godzin była na paypalu
  Odpowiedz

Dzięki. Nie byłem pewny czy się w to bawić. :)

Wczoraj trafiłem reklamę za 25 punktów :) Generalnie sa po 0,8 ale często wpadaja po 2-6 punktów.

Maile też już doszły narazie 2.
  Odpowiedz

Ja wypłacałam już 5 razy. Ostatnia wypłata nastąpiła w ciągu niecałej godziny od jej zlecenia.SmileSmileSmile
wymoderowano
  Odpowiedz

Jeżeli macie problemy ze znalezieniem, gdzie na stronie jest odnośnik do surfowania wystarczy tylko bić w przeglądarkę link:

http://www.ebesucher.com/surfbar/ twój login

Szybko się zbiera.

W opcji odbieranie maili (opłacalne) Mail exchange settings zaznaczcie wszystkie języki i zainteresowania. dostaniecie wtedy sporo maili Wink

Opcje Point/ Payout jest tabelka, gdzie przeliczycie sobie punkty.

Traffic exchange/statistics dzienne, miesięczne, roczne statystyki - przydatne Smile

Powodzenia Smile
  Odpowiedz

dzięki za pomocne info sony25
  Odpowiedz

No ciekawe może się skuszę Cool
AdsPayPro - Instant Realtime Revenue Sharing!
  Odpowiedz

Nie wierzę w zagraniczne buxy.Zarobiłem kiedyś chyba ze 4 lata temu ponad 100$ wypłaciłem na paypala.I do dzisiejszego dnia nie mam Smile
  Odpowiedz

(29-05-2013, 20:59)siumekpl napisał(a): Nie wierzę w zagraniczne buxy.Zarobiłem kiedyś chyba ze 4 lata temu ponad 100$ wypłaciłem na paypala.I do dzisiejszego dnia nie mam Smile

Jak płaci to trzeba korzystać Smile
  Odpowiedz

Płaci płaci, jak dotąd za każdym razem wypłatka dochodziła na PP na drugi dzień.
  Odpowiedz

sony25 według twojej instrukcji maile dochodzą, ale możesz jeszcze napisać gdzie kliknąć w maila zeby zaliczało jakies pkt czy pieniądze??
  Odpowiedz