Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Mvbux - kosmiczne stawki!!!

Znalazłem dzisiaj bardzo dziwnego buxa w którym po rejestracji na koncie miałem już 100$... wielki szok, żeby nie było tego mało ogromne stawki za wy klikane reklamy... albo oni mają błąd, albo to gołym okiem SCAM... Puki co testuje... parę dni mnie nie zbawi, a będzie oficjalny wynik

JAK KTOŚ CHCE RÓWNIE POTESTOWAĆ... ZAPRASZAM

DANE DLA KONTA STANDARD:

ilość reklam: 40+
wartość: 0,28$
max. DR: 9999
max. RR: 500
minimum do wypłaty: podobno brak limitu
ilość wy klikanych reklam potrzebnych do wypłaty: 100
metody wypłat: PayPal, Payza, EgoPay, Perfect Money
czas oczekiwania:
PM:0 - 24 hours
EP:0 - 48 hours
PZ:0 - 72 hours
PP:0 - 72 hours
dzienny zarobek: TUTAJ NAJLEPIEJ: ponad 11$ !!!!

WIĘCEJ INFO:

Na screenach czas serwerowy

[Obrazek: test.jpg]

[Obrazek: test2.jpg]

link polecający:

[Obrazek: banner1.png]

Notatka od mirek321, 12-03-2014 19:32:

wątek przeniesiony do działu Buxhost

To na 100% scam i nie ma sensu tu klikać.
[Obrazek: ulpqGP4.jpg]
[Obrazek: mintshost1.jpg]
(12-03-2014, 18:37)Jarek498 napisał(a): To na 100% scam i nie ma sensu tu klikać.

Proste jeszcze 60 reklam (około 2 dni oczekiwania) do wy klikania... w sumie około 10 minut (na 60 reklam) wtedy zlecę wypłatę i czekam 72 h na wynik

haha

inwestycyjny i czym tu sie podniecać
Do 300 euro dziennie http://learnmoneystrategy.com/kot tylko tu, przeczytaj i sprawdź

(12-03-2014, 19:02)Pepe napisał(a): haha

Czy ktoś się tutaj podnieca... co najwyżej ty nabijasz posta....

Po to jest forum by dodawać propozycje i je sprawdzać... więc w czy problem... nie mam zamiaru inwestować ani grosza w tego buxa...

Próbowałem od razu wypłacić to wyskoczyła informacja że potrzebuje min 100 klików, dlatego wy klikam i zobaczę...

z tego co wyczytałem z tabelki to można wypłacić max 130% inwestycji, więc nie liczyłbym na cokolwiek bez, lepiej za ta kase jakąś reklamę kupić jak się da
(12-03-2014, 19:07)Adam13 napisał(a):
(12-03-2014, 19:02)Pepe napisał(a): haha

Czy ktoś się tutaj podnieca... co najwyżej ty nabijasz posta....

Po to jest forum by dodawać propozycje i je sprawdzać... więc w czy problem... nie mam zamiaru inwestować ani grosza w tego buxa...

Próbowałem od razu wypłacić to wyskoczyła informacja że potrzebuje min 100 klików, dlatego wy klikam i zobaczę...

bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem jaki to bux

a ty tylko ferment siejesz ludziom i tyle
Do 300 euro dziennie http://learnmoneystrategy.com/kot tylko tu, przeczytaj i sprawdź

(12-03-2014, 19:11)dariklon napisał(a): z tego co wyczytałem z tabelki to można wypłacić max 130% inwestycji, więc nie liczyłbym na cokolwiek bez, lepiej za ta kase jakąś reklamę kupić jak się da

W tym szkopuł że z Account balance nie ma możliwości przelania kasy na Purchase balance (bynajmniej do tej pory nie znalazłem)

A tak jak wcześniej wspominałem, przy próbie wypłaty wyskakuje taki komunikat
Cytat:Payout request refused
You need at least 100 clicks in order to request payout.

Pepe - sam napisałem w pierwszym poście że to może być SCAM, więc jaki ferment... każdy umie czytać i podejmuje sam decyzje... tyle w temacie

gdzie napisałem że scam???

(12-03-2014, 19:32)Pepe napisał(a): gdzie napisałem że scam???

W pierwszy poście
Cytat:albo oni mają błąd, albo to gołym okiem SCAM.