• 33 głosów - średnia: 2.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mozilla 5 czytaj ważne
Mozilla 5 jeśli zrobicie update to nie działa nktalk oraz są problemy z klikaniem w reklamach na niektórych buxach np neobux ,skrypt zeus

Moim zdaniem nie warto jest aktualizować na mozille 4.0.1 na 5
Lepiej poczekać na poprawkę błędów przez mozille i na razie jechać na 4.01

Polecam Mozille 4.0.1
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Niedostępny
  Odpowiedz

na 'łubudu" Ubuntu piątka jest <> od 2 tygodni, śmiga dużo lepiej od czwórki, bez problemów.
  Odpowiedz

Miałem kiedyś 4 ale jak ją szybko zainstalowałem tak jeszcze szybciej zrobiłem unnistall bo po zrestartowaniu jej nigdzie mi haseł nie pamiętała i za każdym razem musiałem się wszędzie logować
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
  Odpowiedz

(28-06-2011, 01:01)marmirow napisał(a): Miałem kiedyś 4 ale jak ją szybko zainstalowałem tak jeszcze szybciej zrobiłem unnistall bo po zrestartowaniu jej nigdzie mi haseł nie pamiętała i za każdym razem musiałem się wszędzie logować
Ja mam już z 5 miesięcy mozille 4.0.1 i mi pamięta zawsze hasła
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Niedostępny
  Odpowiedz

FF zawsze pamięta hasła, nawet po upgrade. Czasem tylko czyści pola formularzy, ale po wybraniu nicku hasło się powinno pojawić(wprowadzić?) samo. FF używam od 3 lat, nigdy nie miałem problemów.

Odpowiedz

(28-06-2011, 13:08)adrianwu napisał(a): FF zawsze pamięta hasła, nawet po upgrade. Czasem tylko czyści pola formularzy, ale po wybraniu nicku hasło się powinno pojawić(wprowadzić?) samo. FF używam od 3 lat, nigdy nie miałem problemów.
Dokładnie tylko używasz od 3 lat rożnych wersji Mozilli bo aktualizowałeś żeby dojść do Mozilla 4.0.1
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Niedostępny
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości