Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.mojamafia.pl - TWOJA mafia


#1
Chciałbym przedstawić dość ciekawy serwis oferujący łatwe i szybkie postawienie własnej przeglądarkowej gry mmorpg - mojamafia.pl . Serwis oferuje stworzenie własnej gry o tematyce gangsterskiej. Dzięki temu nie trzeba męczyć się z skomplikowanymi algorytmami i spędzać dnie nad wypracowaniem dobrej mechaniki. Wszystko mamy podane na tacy.

Serwis oferuje dużą możliwość konfiguracji i ustawień gry. Wystarczy przeciętna wiedza, by przystosować grę do swojego pomysłu. Jeżeli się ogarnie mechanikę anno1777, ogarnięcie opcji ustawień będzie łatwe (: .


Rejestracja zajmuje minutę. Wchodzimy na stronę http://www.mojamafia.pl/. Klikamy przycisk "Stwórz grę" a następnie wypełniamy wszystkie pola. Czytamy i zaznaczamy "Przeczytałem i akceptuję WKzS" i klikamy "Stwórz moją własną grę mafijną!". NAsza strona tworzy się automatycznie.


[Obrazek: rejestracjamm.jpg]

Po zalogowaniu się widzimy opcja zarządzania swoją stroną.

[Obrazek: opcjea.jpg]


Większość opcji będzie nie dostępna. Można je kupić klikając na "kup dodatki do strony" i wchodząc w "kup ulepszenia".


[Obrazek: opcjea.jpg]

Można też dokupić nowy layout, odwiedzających czy własną domenę.


Wewnętrzną walutą serwisu są MC (Mafia Coins). Można je kupić przez telefon, sms, paysafecard, przelew (mBank, Inteligo, MultiBank, BZWBK, ING, Pekao24, Millenium, iPKO), PayPal lup po przez kartę kredytową.

[Obrazek: waluta.jpg]


Oczywiście dzięki własnej grze można zarabiać. Zarobki otrzymuje się za mikro płatności wykonywane przez graczy. Serwis daje możliwość zarabiania albo swojej wewnętrznej waluty (MC) albo realnych pieniędzy. W tym drugim przypadku pieniądze są wypłacane na konto bankowe po uzbieraniu 50€.

[Obrazek: zarobki.jpg]

[Obrazek: tabelamc.jpg]

[Obrazek: tabelakasa.jpg]

[Obrazek: szczegoykonta.jpg]Serwis posiada także forum, na którym umieszczane są aktualności, można zadawać pytania bądź zgłosić problem. Serwis daje możliwość generowania dużych zysków. Największe strony mają ponad 1 000 zarejestrowanych. Serwis oferuje jeden poziom poleconych, od których zarabia się 10% Mafia Coins.Czysty link: http://www.mojamafia.pl/
Reflink: http://www.mojamafia.pl/register/drugastrefa
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Baner 5000 w tydzie?! Poradnik zarabiania pieni?dzy!