Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja gra na forex
Moje uszanowanie. Na gieldzie gram juz troche, raz z lepszym raz z gorszym skutkiem. Aby widziec ile zarabiam lub przegrywam to zakladam sobie dziennik gracza gieldowego. Moze znajda sie tez osoby ktore handluja na forex to zapraszam do dyskusji. Handluje na walutach oraz krypto walutach ktore sa ostatnio bardzo popularne.

[Obrazek: X-Trade_Brokers_logo2.png]

Gdzie gram: u polskiego brokera xtb\.com
Saldo konta: 4000pln

Broker spoko bo oferuje konto demo. Wplacilem 4000 zlotych ponownie bo uwazam ze to rozsadna kwota na poczatek. Jak dla kogos to duzo to proponuj te minimum 2000 zl bo to dobry depozyt na poczatek. Mozna cos z tego ugrac. Zapraszam do komentowania i dzielenia sie swoimi uwagami.
Odpowiedz
[+]
Oo miło powitać bratnią duszę handlującą na Forex'ie :-) Dobór brokera XTB idealny. Dodaję temat do ulubionych i będę często zaglądał!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» Dziennik FOREX (+700.9% zysku w 2020 roku) - sprawdzam czy na forex można systematycznie zarabiać

Odpowiedz
[+]
@Pan Inwestor Bo to moj ulubiony broker od dawna. Fajnie mi sie tam handluje na ich platformie xstation.

Dzis gram:
  • short Bitcoin
  • short SPX500
co do bitcoina nie jestem przekonany ale US500 sporo wzroslo wiec nalezy sie jakies odreagowanie glebsze.
Odpowiedz
[+]
Short na SPX500 udany ale duzo nie braklo by mnie przewiozl. Zamknalem pozycje krotkko po godzinie 15 i to byl dobry moment bo pozniej wystrzelil kurs. Podsumowanie::

+325 zł brutto

[Obrazek: IDRqtw3.png]

Szort na Bitka dalej mam otwartego i dolozylem jeszcze jedna pozycje. Poki co na minusie ale czuje tutaj jakis zjazd wiec przytrzymam do jutra.
Odpowiedz
[+]
Dzisiaj dolozylem jeszcze raz szorta na us500 ale z bardz waskim SL (2786.9) bo mam jeszcze otwarte pozycje na bitku. bitek przez noc odrobil polowe strat. czekam na wieksza jego korekte
Odpowiedz
[+]
grasz jakimiś metodami ?
Odpowiedz
[+]
@varmiok ogladam na YT takie kanaly jak Fibonacci Shool i blog prezesa a pozniej sam dokonuje decyzji co zagrac. Wlasnie wywalilo mnie z rynku na US500 bo wyszlo gora i mnie SL zlapal.

-91,39 zl
[Obrazek: k1gnX0y.png]

Pozycje na Bitka dalej sie trzymaja ale minus caly czas. kurs kisi wiec jest szansa ze poleci w dol. Na razie pozostaje tylko z ta pozycja otwarta.

Co tydzien bede robil podsumowanie stanu konta
Odpowiedz
[+]
rano forum nie dzialalo nie moglem dodac ale zagralem znow na spadki na us500 z dobrym wynikiem:

+358 pln

[Obrazek: vkibxUm.png]
jutro zobacze ale poki co wyglada mi to na dalsze spadki. zdecyduje czy przed weekendem jeszcz cos dorzucic czy dac sobie spokoj. mam jeszcze tego nieszczesnego bitcoina ciagle w grze. za malo spada aby zamknac pozycje na przyzwoitym poziomie. czekam dalej.
Odpowiedz
[+]
Racja, forum nie działalo kilka godzin, zmieniam delegacje domeny wiec przerwy mogą potrwać do 24 godzin (do ok godz 10 dnia jutrzejszego w najgorszym przypadku).

Gratuluję wyników, jednak widzę że grasz na dużym wolumenie. Ryzykownie trochę
Odpowiedz
[+]
@"Admin" bo jak juz grac to konkretnymi kwotami Smile))) cos czuje ze bitcoin szykuje sie jednak na atak na 4k na bitmexie. ustawiam SL na strate 150zl i zamkne wtedy pozycje, bo jak wybije to straty moglyby byc duzo wieksze. na spx500 tez moze byc atak na szczyty z przelomu listopad/grudzien. zatem dzis bez dodatkowych pozycji. moze to i dobrze, trzeba troche odpoczac przez weekend.
Odpowiedz
[+]
Dobrze ze ustawilem SL na tej pozycji na bitku bo by byl ladny minus. zgodnie z tym co myslalem wyszedle jednak gora i przebil 4k. zatem bitcoina poki co odpuszczam do grania na spadki. chyba czas pomyslec o wzrostach. us500 tez zanosi sie na wyjscie gora i dzis w nocy zaraz po otwarciu rynkow sprobje pod to zagrac.

-159 zl
[Obrazek: quIM7tl.png]

Podsumowanie tygodnia:
zysk/strata = +432 zl
saldo: 4 432 zl
Odpowiedz
[+]
Jednak na razie pasuje z nowymi pozycjami. jestesmy na spx500 tuz przed szczytami z listopada i grudnia, moze tu byc jakis spadek i dopiero atak na te szczyty. ewentualnie jak wyjdzie gora to bede szukal pozycji na szorta aby przetestowalo te pulapy od gory jeszcze
Odpowiedz
[+]
Nie chce spac SPX500, bronia spadkow zatem gram longa ze stop loss na poziomie 2774.1. Bitcoina nie tykam.
Odpowiedz
[+]
siema. dawno nie pisalem ale to dlatego ze mi pozycja wisiala jeszcze na tym spx. dzis sie zamknela.
-269 zl

Rozwazam ponownie zalozenie pozycji na wzrosty ale jeszcze poczekam co sie wyklaruje tutaj. troche zbyt pobieznie podszedlem do tematu bo moglem sie ustawic jescze nizej na SL ale trudno.

Jednak poszedl LONG na US500. Jak pojdzie na polnoc to bedzie dobra kasa do zgarniecia.
Odpowiedz
[+]
Long zamkniety ponownie na stracie. Probuje kolejny raz z longiem.

-325 zl
Odpowiedz
[+]
Podsumowanie tygodnia:
zysk/strata = - 594 zl
saldo: 3 838 zl

Tydzien zamkniety strata. Jednak mam otwarta pozycje long i tam juz +600 zl zysku. W poniedzialek zdecyduje co robic dalej, czy trzymac (daje sobie 70% na trzymanie) czy zamknac.
Odpowiedz
[+]
Dzis ladnie wszedl SPX500. Dalej rosnie ale poczekam na delikatna koretke i znow ustawiam longa. Czuje nowe szczyty.

[Obrazek: HW5wCVv.png]

+ 1335 zł
Odpowiedz
[+]
Pozycja na Longa juz pracuje. Pytanie kiedy ja zamknac. Jesli przebijemy 2820 i zamknie sie swieczka 1d ponad tym poziomem to bede trzymal pozcje. Jesli odbijemy od tego poziomu, tgo w granincy 2790 zamkne longa. niech moc bedzie z nami Big Grin
Odpowiedz
[+]
Pozycje trzymam nawet przez weekend. czuje tutaj mocne wybicie do gory beda dobre pieniadze z tego. kto jeszcze nie zalozyl pozycji ten jescze ma szanse.
Odpowiedz
[+]
Wszystko poszlo zglodnie z planem. Pozycja dluga zamknieta z poteznym zyskiem oraz otwarty od razu short. Zamknalem go przed momentem. Chociaz myslalem czekac do okolo 2820 ale lepsze pare stowek niz nic. Ogolnie zysk mega.

+ 2.485 zl na longu
+ 981 zl na short

[Obrazek: 2fzxQfJ.png]

Podsumowanie tygodnia jeszcze nie robie bo moze cos zagram. Bede celowal na LONGA przy granicy 2820-2825.

admin jak dodac zdjecia na forum a nie przez zewnetzrne serwisy?? jako zalocznik nie chce mi wgrac
Odpowiedz
[+]
Zgodnie z wczorajszym postem long zlapany. Jesli spadniemy ponizej 2820 to go sprzedaje ze strata. Inaczej trzymam. Nie wiem jeszcze ile ale pewnie cos przed historycznymi TOPami sprzedam bo tam moze byc mocniejsza korekta przed atakiem na nowe szczyty.
Odpowiedz
[+]
Nie ukrywam, ze po cichu tez gralem Twoimi propozycjami i dalo mi to niezle profity. Jeden z lepszych dziennikow na forum z ktorych korzystam mistrzu! Handlujesz tylko na us500 czy jeszcze ale tutaj nie piszesz?
Odpowiedz
[+]
@"Admin" gram jeszcze na DAXie i edku. czasem dokladam inne pary walutowe jak widze cos ciekawego. obecnie to dax i us500. Zlapalem ladnie spadajacy noz na 2820. Czuje ponownie dobry pieniadz na horyzoncie. Sporo osob pisze do mnie na priv wiec wiem ze tez probuja moje zagrania. zatem powodzenia wam wszystkim!!

no i jeszcze jedna sprawa: jak przebijemy te szczyty z wczoraj to lecimy pod szczyty 2940 i tam bede gdzies zamykal longa.
Odpowiedz
[+]
wczorajsza decyzja FOMC oraz konferencja Powella daly niezle spadki. zastanawiam sie czy to nie jest jakis mini wstep do bessy. tego longa przetrzymam jeszcze troche - moze do fibo 0.382 czyli ~2800 ale chce poczekac na rozwoj sytuacji. wczoraj spadalo ostro, dzis licze ze moze odreaguje troche na polnoc.
Odpowiedz
[+]
PIĘKNE wyniki robisz! Moje najszczersze gratulacje! S&P500 odbija - wydaje się że wybronią spadki z końca poprzedniego tygodnia. Czekam na więcej. Chyba czas abym też zaczął się dzielić swoimi spostrzeżeniami bo sam sporo handluję na forexie :-)

» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» Dziennik FOREX (+700.9% zysku w 2020 roku) - sprawdzam czy na forex można systematycznie zarabiać

Odpowiedz
[+]
dziekuje za odpowiedzi. dzis podsumowanie poprzdniego tygodnia i nieco o tym tygodniu

Podsumowanie tygodnia:
zysk/strata = + 3 466 zl
saldo: 7 304 zl / 143% zysku
start: 3 000 zl

Po malych spadkach znow otworzylem longa na SP500 po kursue 2805 i trzymam. Licze jeszcze na ponowne nowe szczyty w tym roku. Obecnie pozycja zarobila okolo 400 zlotych (jeszcze nie jest zamknieta). po malej korekcie prawdopodobnie dorzuce kolejna pozycje. powodzenia

ps. na wszystkie wiadomosci prywatne odpisze wieczorem!!!!!!!!!!!!!

aha i jeszcze jedno otwieram longa na bitcoinie. czuje tutaj mocny wystrzal za niedlugo.
Odpowiedz
[+]
Z bitcoinem miales nosa, z pewnoscia dal ladnie zarobic.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości