• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój blog o zarabianiu bez szefa nad sobą
Wink 
Witam
Chciałbym pochwalić się moim blogiem internetowym, na którym znajdziecie opisy zarabiania w internecie.

Strona zrobiona jest pod ludzi, którzy chcą być niezależni finansowo, nie mieć nad sobą szefa i nie narobić się zbytnio,

Zapraszam do odwiedzin: zwolnij sefa
  Odpowiedz

Materiału fes Cool
  Odpowiedz

Zaczołem w tym miesiącu po 2latach nie działania w sieci. Tak wiec nie spodziewaj się wielce rozbudowanej strony. Poczekaj, aż się rozkręce. Będą fajerwerki. Obiecuję to tobie Smile
  Odpowiedz

Jeśli chodzi o "artykuł" dotyczący recyclix, bo tylko to czytałem:
- użyłeś częściowo mojego tekstu opisującego temat na tym forum,
- mnóstwo błędów ortograficznych,
- błędy merytoryczne.

Poczytaj sobie o SEO i o kopiowaniu tekstów z innych źródeł.
  Odpowiedz

(21-12-2015, 13:17)skoniuch napisał(a): Zaczołem w tym miesiącu po 2latach nie działania w sieci. Tak wiec nie spodziewaj się wielce rozbudowanej strony. Poczekaj, aż się rozkręce. Będą fajerwerki. Obiecuję to tobie Smile

Używaj słownika ortograficznego.. zacząłem , a nie zaczołem..
Zwroty Tobie, Ci itp z DUŻYCH liter..
Nie musisz nic obiecywać.. po tekstach widać, że kopiuj wklej i nie masz w tym żadnego doświadczenia, a chcesz komuś doradzać.. Zdobądź wiedzę samodzielnie i dopiero się dziel, a nie odwrotnie ucząc się z uczniami.. to tyle "mądrości"
  Odpowiedz

Nie wiem co skopiowałem jak wszystko pisałem od podstaw sam. Na tym forum jeszcze nie doszedłem do wpisu o recyclix. Jestem dyslektykiem. Jak bym pisał teksty na zasadzie kopiuj-wklej to nie było by błędów ortograficznych, nie sądzisz?? Postaram się je poprawić. Nie uczę się od uczniów. Poznałem stronę i ją opisałem. To tyle i widzę, że chyba to forum nie dla mnie skoro tak traktujecie ludzi. Hajterzy... Przykro mi.
  Odpowiedz

(21-12-2015, 18:09)skoniuch napisał(a): Nie wiem co skopiowałem jak wszystko pisałem od podstaw sam. Na tym forum jeszcze nie doszedłem do wpisu o recyclix. Jestem dyslektykiem. Jak bym pisał teksty na zasadzie kopiuj-wklej to nie było by błędów ortograficznych, nie sądzisz?? Postaram się je poprawić. Nie uczę się od uczniów. Poznałem stronę i ją opisałem. To tyle i widzę, że chyba to forum nie dla mnie skoro tak traktujecie ludzi. Hajterzy... Przykro mi.

Chciałeś opinii to ją dostałeś. Skoro nie byłeś gotowy na negatywną opinie, liczyłeś na same pochwały to wydaje mi się że żadne forum nie jest dla Ciebie. Facepalm Ale powodzenia z blogowaniem Great
  Odpowiedz

(21-12-2015, 18:09)skoniuch napisał(a): Nie wiem co skopiowałem jak wszystko pisałem od podstaw sam. Na tym forum jeszcze nie doszedłem do wpisu o recyclix. Jestem dyslektykiem. Jak bym pisał teksty na zasadzie kopiuj-wklej to nie było by błędów ortograficznych, nie sądzisz?? Postaram się je poprawić. Nie uczę się od uczniów. Poznałem stronę i ją opisałem. To tyle i widzę, że chyba to forum nie dla mnie skoro tak traktujecie ludzi. Hajterzy... Przykro mi.

A kim Ty jesteś żeby Cię hejtować...

Skopiowałeś to:

Cytat:Zakupione odpady przetwarzane są w granulat. Cały proces trwa 3 tygodnie i generuje nam 45€ po zakończeniu procesu mamy możliwość sprzedaży regranulatu (za 25% wartości), lub przejść do następnego procesu klikając Recycle. Ta opcja zasili nasze konto do wypłat o 6%, czyli 1,2€ wartości odpadów.
Regranulat uzyskany w poprzednim procesie przetwarzany jest w granulat. Proces trwa 2 tygodnie. Po zakończeniu procesu mamy możliwość sprzedaży granulatu (za 25% wartości), lub wznowienie całego cyklu – przycisk Restart. Ta opcja zasili nasze konto kwota 8%, czyli 1,6€.

Tu masz wyniki Google dla tej frazy.

Błędów ortograficznych nie ma w moim tekście, a w Twojej częsci. Teksty możesz sprawdzić pod kątem błędów ortograficznych i nie jest to problem...

Jak już opisujesz to opisuj bez błędów merytorycznych, nie pomijaj ważnych kwestii. Nie wypłacisz sobie pieniążków na PayPala jeśli czegoś nie zrobisz, doczytaj czego...

Używaj permalinków w WP. Duplicate content ma wpływ na SEO.

I jeśli starsi, bardziej doświadczenie koledzy, w sposób kulturalny wskazują Ci, gdzie robisz błędy - przyjmuj to z pokorą i podziękuj.
  Odpowiedz

To, akurat jest tekst, który przerobiłem z jakiejś strony. Ale nie skopiowałem stąd. Z Paypal wybierać kasy nie muszę, wystarczy, że za jego pomoca robię zakupy interetowe. Rad mogę słuchać i uczyć się
(człowiek ciągle musi się doskonalić zwłaszcza w dynamicznie zmieniającym się necie), ale ewidentny najazdu ciężko znieść bo to boli jak się ktoś z czymś namęczy. A jak jesteś taki wszech wiedzący to daj jakąś wtyczkę WP do poprawiania błędów.
  Odpowiedz