• 69 głosów - średnia: 2.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
miniKonkurs nr 10 - wygraj nagrody rzeczowe
Star 
Po klikumiesięcznej przerwie w konkursach na naszym forum nareszcie ruszamy Smile Oczywiście jak to bywa w ostatnim tygodniu nie zabrakło z mojej strony opóźnienia, które było spowodowane przedłużonym pobytem nad Bałtykiem - i tak się nie doczekałem lepszej pogody Cool

Pierwszy wakacyjny miniKonkurs potrwa tydzień czasu(do 31 lipca 2011 godz. 23.59). Jak dobrze wyliczyłem jest to 10 konkurs na naszym forum. Od teraz wprowadzamy numerację konkursów żeby nie zrobiło się w przyszłości zamieszanie.

Konkurs polega na uzbieraniu jak największej ilości Goldsów. Ich ilość widoczna jest po lewej stronie pod awatarami. Jak możecie zbierać Goldsy? W tym konkursie będą tylko dwie możliwości:
-tworzenie nowych tematów (1)
-polecanie znajomych na forum (3)

W przeciwieństwie do poprzedniego konkursu(o ile ktoś pamięta) tym razem możecie motywować internautów do rejestracji na naszym forum. Dla każdego zarejestrowanego użytkownika unikalny link do polecania znajduje się tutaj. Jednocześnie przestrzegam przed zakładaniem multikont Ninja

Co można wygrać?
1 miejsce
-10zł wysłane na PayPal, AlerPay, MoneyBookers lub doładowanie telefonu

2 miejsce
-1 euro
[umg]http://img200.imageshack.us/img200/7056/euros.png[/umg]

3 miejsce
-jubileuszowe 2PLN "60 rocznica zakończenia II wojny światowej"
[umg]http://img29.imageshack.us/img29/9497/plno.png[/umg]

4 miejsce
- 5[Obrazek: kciuk.png] punktów reputacji

Aktualne statystyki możecie śledzić tutaj. Do konkursu nie są wliczane zakładane tematy w dziale "O wszystkim, dla wszystkich".

dobry pomysł Smile
gratki Kamil Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]

No to jedziemy Smile

Moderatorzy też mogą brać w tym udział ?

Tak, oczywiście Smile

To świetnie! Życzę wszystkim powodzenia!

pomysl dobry ale spamowanie na forum sie zaczelo

Spokojnie Cola. Moderacja będzie czuwała.
Jeśli ktoś wykryje jakieś nieprawidłowości to niech zgłasza posty/tematy i my się tym zajmiemy.

Czy moge gdzieś sprawdzić nicki moich poleconych?

to nie wiesz komu wysyłasz reflinka ??

Może chce sprawdzic czy koledzy go nie oszukali Smile

Oo wygrałem Big Grin Pozdrowienia dla oldmana, bo w sobote walka była nieziemska Smile

Końcowa klasyfikacja:
[Obrazek: konkurs10.png]

Z użytkownikami amcio, oldman41, jaadi2 skontaktuję się za pomocą PW.

Golden9696 otrzyma dodatkowe punkty reputacji dzisiaj do wieczora.

dzięki uprzejmości Kamila dostałem 1 Euro instant na PP

dziękuję Kamil Smile

oldman41, to jest nagroda, więc nie dzięki mojej uprzejmości Wink

Już wkrótce kolejny konkurs w którym będą do wygrania pieniążki w banknotach.

Moneta doszła dziś!
Dziękuję szanownemu Kamilowi że stracił swój cenny czas, aby wysłac mi monetę Smile

(03-08-2011, 21:28)Kamil napisał(a): oldman41, to jest nagroda, więc nie dzięki mojej uprzejmości Wink

tak Smile tylko miała być moneta na adres domowy , a Ty się zgodziłeś przesłać na Paypala Smile

(10-08-2011, 16:38)oldman41 napisał(a):
(03-08-2011, 21:28)Kamil napisał(a): oldman41, to jest nagroda, więc nie dzięki mojej uprzejmości Wink

tak Smile tylko miała być moneta na adres domowy , a Ty się zgodziłeś przesłać na Paypala Smile
A tu się mylisz. monetę dostałem do domu, dlatego dopiero dziś ją otrzymałem.

oldmanowi raczej chodziło o swój przypadek, w zasadzie 1euro w monecie byłby nie użyteczny bo w większości kantorów wymieniają tylko banknoty

(10-08-2011, 18:33)ewenement25 napisał(a): oldmanowi raczej chodziło o swój przypadek, w zasadzie 1euro w monecie byłby nie użyteczny bo w większości kantorów wymieniają tylko banknoty
Możliwe...Nie wnikam Smile

dokładnie ewenement25 nie wiedziałbym nawet co z tą monetą zrobić dlatego napisałem że dzięki Kamilowi i jego uprzejmości dostałem te euro na PP

Cytat:A tu się mylisz. monetę dostałem do domu, dlatego dopiero dziś ją otrzymałem.[quote/]

a gdzie ja napisałem że nie dostałem na adres domowy ???

(10-08-2011, 20:18)oldman41 napisał(a): dokładnie ewenement25 nie wiedziałbym nawet co z tą monetą zrobić dlatego napisałem że dzięki Kamilowi i jego uprzejmości dostałem te euro na PP

Cytat:A tu się mylisz. monetę dostałem do domu, dlatego dopiero dziś ją otrzymałem.[quote/]

a gdzie ja napisałem że nie dostałem na adres domowy ???
Nie sorki...Ja myślałem że ty myślisz że kazałem Kamilowi żeby te 2 zł wysłał mi na PP Smile

hehhh ok małe nieporozumienie Smile

nowy konkurs znajdziecie tu:
http://forum.zarabianie24.net/watek-Konk...anie24-net
Big Grin
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]

Mamy dla Was jeszcze jedną propozycję, jak wygrać nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do wzięcia udziału konkursie na "Kreatywny Przepis"!

Wszystko co należy zrobić, aby wciąż udział w konkursie to z pomocą formularza dostępnego na stronie first-polska.com.pl zapisać się do newslettera, a następnie w terminie 09.12.2011 – 09.01.2012 wysłać autorski przepis na adres [email protected] Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody! Do wygrania jest m.in. 5 zestawów do stylizacji włosów (suszarka, lokówka, prostownica), 5 mikserów z misą oraz 5 ekspresów ciśnieniowych do kawy.

Więcej informacji znajduje się na stronie first-polska w zakładce konkurs.

@up,
Dostałeś ostrzeżenie za pisanie w starym temacie.